2019. június
                 
  1 2  
  3 4 5 6 7 8 9  
  10 11 12 13 14 15 16  
  17 18 19 20 21 22 23  
  24 25 26 27 28 29 30  
   

  Perger Ákos

  Bacsi Levente
  Bem Levente
  Horváth Levente
  Molnár Levente
  Pap Levente
  Rátfai Levente










Balogh László igazgató évzárói beszéde

 

Kedves Batthyánysok!

(Remélem, minden Diák, Dolgozó, Szülő megszólítható így, mint egy igazi közösség…)

  1994 óta van „Te Deum” jellegű irodalmi-zenés tanévzáró műsorunk és ünnepségünk a Felsőtemplomban, melyben köszönetet mondunk az elmúlt tanévért és a leendő vakációért. 25 év: egy negyedszázadnyi, generációnyi idő: hogy elrepült, mint minden tanév… Ezért állítsuk meg az időt most egy kis időre, hogy visszanézzünk és előretekintsünk, s leginkább téged dicsérjünk, Diák-Örökdiák!

bővebben >>


Versenyeredmények - országos döntőkön

 

Balogh János Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatverseny

2. hely - Cziráki Boglárka, Petényi Dalma, Szerdahelyi Anna Mária (mind 8.A)

                felkészítő: Bagarusné Szabó Katalin

Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny

               Bakonyi Blanka (9.A) - dicséret - felkészítő: Erdős Gábor

               Kiss Gergely (9.B) - dicséret - felkészítő: Erdős Gábor

               Böröczki Luca (10.A) - dicséret - felkészítő: Lábodi Gyöngyi

               Dobó Ádám (11.B) - dicséret - felkészítő: Erdősné Németh Ágnes

                                                    GRATULÁLUNK!!


BEIRATKOZÁS

 

Kedves Szülők!

A  KRÉTA rendszerben lehetővé vált a középiskolai beiratkozáshoz

kapcsolódó e-ügyintézés  folyamata is.  2019. június 1-jétől megnyílt

 a lehetőség a szülők részére, hogy gyermekeik adatait beküldjék a

középiskolába a „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat

segítségével. 2019. június 18-án 24 óráig van arra lehetőség, hogy a

szülők előzetesen online módon küldjék be a gyermek adatait az

intézménybe.

Az erről szóló információk elérhetők itt.

EZ AZONBAN NEM KÖTELEZŐ, A BEIRATKOZÁSKOR IS MINDEN

KITÖLTHETŐ, ELINTÉZHETŐ!!

Beiratkozás ideje: 2019. június 20. (csütörtök) 8.00 – 12.00


Versenyeredmények - országos döntőkön

 

Lóczy Lajos Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny - saját évfolyamon

          3. hely - Aczél Péter (10.A)

          7. hely - Cziráki Kamilla (10.A)

        17. hely - Krihó László Bendegúz (10.A)

        15. hely - Makrai Olivér (9.A)

Felkészítő: Alexa Mercédesz

Itthon otthon vagy! országos földrajzverseny - saját évfolyamon

          1. hely - Cziráki Kamilla (10.A)

          5. hely - Sipos Dorka (8.A)

Felkészítő: Alexa Mercédesz

Kecske Kupa matematika csapatverseny

     5. osztály

           5. hely - Gyertyánági Luca, Marton Dóra Virág, Molnár Csenge, Szüreti Alíz

                          (Felkészítő: Zsovár Anita)

        22. hely - Gyergyói Ádám, Inoka Ákos, Palángi Péter, Vukics Zénó Simon

                          (Felkészítők: Zsovár Anita, Szita Ágnes)

     6. osztály

         18. hely - Gyergyói Anna, Hajnali Luca, Hortobágyi Nóra Gréta, Orbán Noémi

                           (Felkészítő: Kasztl Csilla)

     7. osztály

          9. hely - Bátorfi Balázs, Dancsák Dénes, Horváth Dorottya Júlia, Lévai Noémi

                         (Felkészítő: Zsovár Anita)

     8. osztály

          2. hely - Ágoston Barbara, Lakner Dorina, Németh Márton Tamás, Sipos Dorka

                        (Felkészítő: Erdős Gábor)

         8. hely - Cziráki Boglárka, Petényi Dalma, Varga Kata Luca, Vukics Zoé

                        (Felkészítő: Erdős Gábor)

     9. osztály

          6. hely - Bakonyi Blanka (9.A), Ferencz Orsolya (9.A), Jáger Laura (9.B), Kiss

                         Gergely (9.B)

                         (Felkészítő: Erdős Gábor)

    10. osztály

          7. hely - Baj Barnabás, Kertész Milán, Orbán Olivér, Simon Máté (10.B-sek)

                         (Felkészítő: Hosszu Edina)

                                                 GRATULÁLUNK!

                          

        


FONTOS!




Versenyeredmények - országos döntőkön

 

Cultura Nostra történelmi vetélkedő - csapatverseny

               3. hely - Csermák Ádám Barna, Herjavecz Krisztina, Vasvári Zsóka (12.B-sek)

                              Felkészítő: Alexa Péter

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8. osztály - saját évfolyamon

               III. díj - Molnár Csenge (5.A) - felkészítő: Zsovár Anita

               III. díj - Dancsák Dénes (7.A) - felkészítők: Zsovár Anita, Erdős Gábor

                 I. díj - Németh Márton Tamás (8.A) - felkészítő: Erdős Gábor

              dicséret - Ágoston Barbara (8.A) - felkészítő: Erdős Gábor

                                                         GRATULÁLUNK!!


Akiket a ballagáson kitüntettünk...

 

Emléklánc: Csertán András (12.A), Sulan Ádám (12.A),

Hámori Ágnes - irodalmi díj: Vidovics Cecília (12.E)

Tüskés Tibor – emlékdíj: Csermák Ádám Barna (12.B)

                                Herjávecz Krisztina (12.B)

                                Vasvári Zsóka (12.B)

dr. Háncs Gábor – emlékdíj: Gáspár György András (12.B)

Pro Schola - díj: Tóth Tamás (12.A)

 

Emléklapot kapott:

12.A:      Csepreghy Réka

Hujber Panna

Karácsony Gábor

               Jones, Lorna Emma

               Losonczy Róza

                Pőcze Barnabás

                Schmid Stephanie

                Tomasics Panna

                Vass Veronika

                 Zsohár Sára                              

12.B:       Ámon Attila Miklós

                Kele Martin

                Pánczél Bálint

12.C        Dékány Ábel István

                 Kovács Vivien

                 Vas Lilla

12.D         Czigány Csenge

                  Domján Regina

                  Horváth Tamara

                  Kalmár Kitti                                

12.E:        Kiss Alexandra

                 Kiss-Szabó Boglárka

                 Szabó Noel Dénes

                  Várhelyi Boglárka

                  SZERETETTEL GRATULÁLUNK!!


1765 - 2012 BLG ©