2018. április
                 
  1  
  2 3 4 5 6 7 8  
  9 10 11 12 13 14 15  
  16 17 18 19 20 21 22  
  23 24 25 26 27 28 29  
  30  

  Ámon Attila
  Ámon Anna











Legfrissebb versenyeredmények

 

„Itthon otthon vagy” országos földrajzverseny – saját évfolyamon

Kiss Hunor (8.A) – 2. hely (Alexa Mercédesz)

Makrai Olivér (8.A) – 5. hely (Alexa Mercédesz)

Cziráki Kamilla (9.A) – 2. hely (Alexa Mercédesz)

 

Less Nándor Országos Földrajzverseny Debrecen

7. évfolyam:   Szerdahelyi Anna Mária – 2. hely (Alexa Mercédesz)

8. évfolyam:    Makrai Olivér – 3. hely (Alexa Mercédesz)            

Kiss Hunor – 6. hely (Alexa Mercédesz)

                        Kovács Viktória – 11. hely (Alexa Mercédesz)

9. évfolyam:    Cziráki Kamilla (9.A) –  2. hely (Alexa Mercédesz)

Aczél Péter (9.A) –  10. hely (Alexa Mercédesz)

10. évfolyam: Györkös Ramóna (10.D) –  14.hely (Alexa Péter)

 

Savaria Országos Történelemverseny

9. évfolyam:   Tuboly Roland Levente (9.A) –  7. hely (Alexa Péter)

                        Dömötör Zsóka (9.A) –  9. hely (Alexa Péter)

Orbán Dorina Kíra (9.A) –  14. hely (Alexa Péter)

 

Curie környezetvédelmi emlékverseny - csapatverseny

7-8. évfolyam: 5. hely (Cziráki Boglárka, Fehér Boga Pál, Petényi Dalma

Zsanett – mind 7.A) - (Bagarusné Szabó Katalin)

11-12. évfolyam: 5. hely (Györei Kristóf, Kele Martin, Takács Natasa -

mind 11.B) - (Martonné Pálfalvi Katalin)

 

Kosáry Domokos Történelemverseny

     Takács Richárd (7.A) - 5. hely (Andl Melinda)

     Cziráki Boglárka (7.A) - 9. hely (Andl Melinda)

     

       

 


Újabb szép versenyeredmények országos döntőkről


Busa Máté (12.B) - OKTV matematika II. - 3.hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Szinyéri Bence (12.B) - OKTV matematika II. - 4.hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Balázs Enikő (12.B) - OKTV olasz nyelv - 15. hely (Salamonné Lackner Henriett)

Micsinai Dominik (12.E) - OKTV magyar irodalaom - 19.hely (Baloghné Harkány Judit)

ESTÖRI Kreatív TÖrténelmi Verseny

Dombi Bianka, Jakab Kíra, Károlyi Anna (mind 10.D) - 3. hely (Alexa Péter, Alexa Mercédesz)


Tanulmányi versenyek eredményei – országos döntőkön – egyéni és csapatversenyek

 

 

Cziráki Boglárka (7.A)

Varga Tamás matematikaverseny – 11. hely (Erdős Gábor)

Németh Márton Tamás (7.A)

Nemes Tihamér OITV – programozás – 8. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Varga Tamás matematikaverseny – 8. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Zrínyi Ilona matematikaverseny – 10. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Sipos Dorka (7.A)

Varga Tamás matematikaverseny – 9. hely (Erdős Gábor)

Bakonyi Blanka (8.A)

Varga Tamás matematikaverseny – 14. hely (Erdős Gábor)

Tálos Gergő (8.A)

Nemes Tihamér OITV – alkalmazás – 14. hely (Hermanné Tóth Erika)

Szente Péter (10.A)

Nemes Tihamér OITV – programozás – 7. hely (Erdősné Németh Ágnes)

Koszoru Domonkos (10.B)

Nemes Tihamér OITV – alkalmazás – 17. hely (Kele Krisztián)

Cey-Bert Koppány (10.D)

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny – 13. hely (Simon József)

Csertán András (11.A)

OKTV informatika II. – programozás – 10. hely (Erdős Gábor, Erdősné  Németh Ágnes)
Négy Megye Matematikaverseny – 3. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny – dicséret (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Zrínyi Ilona matematikaverseny – 17. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Pőcze Barnabás (11.A)

OKTV informatika II. – programozás – 21. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Sulan Ádám (11.A)

Felvidéki Magyar Matematikaverseny – 1. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny – 3. díj (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Zrínyi Ilona matematikaverseny – 4. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Busa Máté (12.B)

OKTV informatika II. – programozás – 4. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Felvidéki Magyar Matematikaverseny – 1. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Négy Megye Matematikaverseny – 1. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny – 2. díj (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny – 5. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Szinyéri Bence (12.B)

OKTV informatika II. – programozás – 23. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny – 3. díj (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)
Zrínyi Ilona matematikaverseny – 17. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Micsinai Dominik (12.E) - Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny – 21. hely (Baloghné Harkány Judit)

Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi vetélkedő

Herjávecz Krisztina, Vasvári Zsóka, Csermák Ádám Barna (mind 11.B)
1. hely (Alexa Péter)

Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12.) – saját évfolyamon

Csepreghy Réka (11.A), Pőcze Barnabás (11.A), Pánczél Bálint (11.B), Sulan Ádám (11.A)
4. hely (Erdős Gábor, Lábodi Gyöngyi, Erdősné Németh Ágnes)

Szokoli Mátyás (12.B), Jánoki Georgina (12.A), Posztós Nóra (12.B), Szinyéri Bence (12.B)
4. hely (Erdős Gábor, Szita Ágnes, Zsovár Anita, Erdősné Németh Ágnes)

Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8.) – saját évfolyamon

Ágoston Barbara, Lakner Dorina, Németh Márton Tamás, Sipos Dorka (mind 7.A)
19. hely (Erdős Gábor)

Bolyai természettudományi csapatverseny (3-8.) – saját évfolyamon

Bödör Bence, Dancsák Dénes, Horváth Bulcsú, Király Endre (mind 6.A)
11. hely (Alexa Mercédesz, Bagarusné Szabó Katalin)

Lakner Dorina, Szirtes Berta, Domina Blanka, Zsohár Fanni (mind 7.A)
7. hely (Alexa Mercédesz, Bagarusné Szabó Katalin, Dénes Sándorné, Kém Eszter)

 

 


 


Március 15-ei megemlékezés a BLG-ben


Betty memorial


Német nyelvi verseny


FIGYELEM, FIGYELEM!!

 

2018. FEBRUÁR 19-20. - ISKOLAI SZÜNET!

A JELENTKEZÉSI LAPOK BEDOBHATÓK AZ ISKOLA POSTALÁDÁJÁBA.


Balogh László igazgató úr szalagavatói beszéde

Kedves Mindnyájan!

Kedves Batthyánysok!

 

batthyánys–életérzés szíve melegével köszöntöm az iskolánk–gimnáziumunk–közösségünk minden tagját. Elsősorban az ünnepelteket - hamarosan érettségiző végzőseinket - és az ünneplőket - diáktársakat, szülőket, pedagógusokat - és mindenkit, aki velünk van most…

Nagy hatalommal bírnak a szavak. A szóbeli megerősítés és elismerés közvetíti a szeretetet. Salamon király mondta: „Aki aggódik szívében, az levertté lesz, a jó szó viszont felvidítja.” Ezért is van értelme az ünnepeknek… Mutasd meg iskolai ünnepeidet, és megmondom, ki vagy…! Mi hagyományosan tudunk régóta szépen ünnepelni – ezt a „batthyánys életérzés” és közösségünk sokat emlegetett ereje is diktálja. A várakozásnak, a ballagásra–érettségire való várakozásnak szentsége van, az iskolánk portájánál a visszaszámlálás „92” napja erre figyelmeztet! ...

bővebben >>

Szalagavató ünnepély

 


1765 - 2012 BLG ©