2017. június

Benczik Boglárka
  Szüreti Márk

Meghívó

Tisztelt Batthyánys, Landleros, Irányis Öregdiák!

Közeleg a ..... éves érettségi találkozód/találkozója, melyhez – úgy gondoljuk - remekül illene egy újonnan induló, hagyományteremtő esemény. 2010. június 5-én, szombaton rendezzük meg az I. Öregdiák Napot, melyet a múlt év nyarán megalakult Batthyánys, Landleros, Irányis Öregdiákok Egyesülete szervez. Szeretnénk, ha idén az I. Öregdiák Nap keretén belül tartanátok/tartanák a találkozótokat/találkozójukat.

Az I. Öregdiák Nap programja itt olvasható!

Az iskola a közös ünneplés mellett lehetőséget biztosít arra is, hogy este terített asztalnál együtt emlékezhessünk diákéveinkre. Kérünk/kérjük, hogy mielőbb döntsetek/döntsenek arról, csatlakoztok-e/csatlakoznak-e a NAGY TALÁLKOZÓ-hoz, részt vesztek-e/vesznek-e a közös vacsorán, illetve az Öregdiák Nap egyéb programjain.

Ha még nem fogtatok/fogtak hozzá a találkozó szervezéséhez, kérünk/kérjük, vedd/vegyék fel a kapcsolatot diáktársaiddal/diáktársaikkal, illetve azokkal, akik a kialakult hagyományok szerint szervezik a találkozót, s jelezzetek/jelezzenek vissza legkésőbb április végéig, hogy számíthatunk-e rátok/Önökre az I. Öregdiák Napon.

A programmal kapcsolatos minden kérdést, észrevételt, részvételi szándékot a talalkozo@blg.hu címre várunk. Diákos üdvözlettel:

Balogh László igazgató

Molnár László, az Öregdiák Egyesület elnöke