2017. május
                 
  1 2 3 4 5 6 7  
  8 9 10 11 12 13 14  
  15 16 17 18 19 20 21  
  22 23 24 25 26 27 28  
  29 30 31  
   











Névsor 1948-2002

1948/49. tanév IV. A osztály, Osztályfőnök: Buvári András

Babocsay László Imre, Babocsay Márta Mária Rózsa, Berki Sándor, Boha László, Deák Ilona Margít, Elekes Vilma Aranka Róza, Erdélyi István Zoltán Antal, Garai Lajos, Halász Gabriella Mária Erzsébet, Harangozó Éva, Haspel Miklós, Hortobágyi Ida Mária, Horváth Olga, Kósa Sebestyén, Kovács Gizella, Kovács László, Lontay Ivetta Erzsébet Margit, Madarász Mária, Malachowsky Éva Cecilia, Mikula Márta Erzsébet, Molnár Tibor Boldizsár, Nagy Rezső, Ország Katalin Ilona, Pálos József, Pető Lajos, Reisch Mária Emma Berta, Réti Éva, Rózsa Imre, Salamon Éva Mária, Szabó Ilona Eugénia, Szabó Mária Márta, Szántó Zoltán Endre, Szentirmai József, Tihanyi Márta Adél, Tóth Anna Mária, Vandra Károly József, Vass György

 

1948/49. tanév, IV.B osztály, Osztályfőnök: Fülöp András

Baj József, Both Ferenc, Bucsy Balázs Béla, Dénes János, Farkas István, Göndöcs László Kornél Ferenc, Grécz Elek, Horváth László, Ipolyi György, Jáger Sándor, Kirschner Béla Tivadar, Knausz József, Kovács Dezső, Kőfalvi János Gyula, Lukácsy Gyula László, Megyeri Ferenc, Németh Dezső Miklós, Németh Imre, Nyers Béla, Pankasz István, Pálffy Miklós András Dénes, Péter János László, Pogány Rezső István, Román János Endre, Scheibelhoffer Ervin Miklós János, Schmidt Egon, Sulcz László, Szabó Árpád Olivér, Szegedi János Mátyás, Szilvágyi József László, Táttár László, Tillinger József, Varga György, Velner József, Zalavári István

 

1949/50. tanév, IV. A osztály, Osztályfőnök: dr. Bukovszky Ferenc

Bérces Mária Erzsébet, Bogdán György, Bognár Irén, Csépleő István, Elekes Károly, Farkas Gizella, Gombos Bernadette, Hetesi Endre, Kelemen Judit, Keskeny István,Kocsmár Simon, Kovács Emil, Magasházy Andor, Makó Ilona, Matics Rózsa, Nagy Mária, Németh Magdolna, Okváth Nándor, Papp Mária, Porogi Erzsébet, Rábai Teréz, Rákóczy Ferenc, Ruttner Pál, Sallér Ágnes, Takács József, Tegzes Erzsébet, Tislér István, Tóth Iván, Vargha Mária, Vigh Gábor, Vass Anna, Weber Béla,

 

1949/50. tanév IV.B osztály, Osztályfőnök: dr. Szücs Lászlóné

Bondor Antal, Czigány Sebestyén, Csetneki István, Dezső László, Ernszt István, Farkas Antal, Gosztonyi Ferenc, Gerencsér Miklós, Harkány László, Hári Antal, Horváth József Imre, Jakab Imre,  Kiss László Árpád, Kosaras Gellért József Pál, Kovács Lajos, Lakatos Zoltán, Márton Elek, Mátay Jenő, Molnár Árpád

Murányi Ernő, Nagy Béla Árpád, Ódor Ernő, Péter Rufolf, Plótár Imre, Soós Péter, Szatmári István, Tatai Tamás, Takács János, Varga Ferenc, Vér Pál, Vitális Zoltán, Zlatniczki István, Gombos András, Darab Ferenc, László István, Pinterics Dénes, Szabó Ráfael, Szepesi Emilia, Szepesi Imre, Varga Ilona

 

1950/51. tanév IV.A osztály, Osztályfőnök: Varga Kálmán

Bánlaky László, Bártfai Ede, Bekő Elemér, Bencze Károly, Boros Antal, Bőjti Béla, Csete József, Csere Sándor, Deák Gábor, Dénes Ferenc, Farkas Elek, Felföldy Arisztid Béla, Fendler Károly, Filipovics László, Gere Tibor, Grácz Endre, Harangozó Lajos, Hary Pál, Hári Károly, Hetyei Tivadar, Héjja Lajos, Járási István, Joós István, Karafiát László, Kele Sándor, Kenedi Imre, Kollarics Endre, Krasznay Kálmán, Kurucz István, Lencz Mihály, Lukács Ottó, Morvay Gyula, Nagy Tibor, Orth Pál, Sárvári Árpád, Radanovics Károly, Rinfel József, Sabján Imre, Szabó György, Szinetár László, Szita József, Szőke József, Tóth László, Vit Ferenc, Fülöp Dezső, Rezsek György

 

1950/51. tanév IV.B osztály, Osztályfőnök: Kugler Sándorné

Bálint Ilona, Csentei Magdolna, Csetneki Zsuzsanna, Golenszki Éva, Gombás Mária, Hegedűs Rózsa, Herboly Márta, Hubner Hedvig, Imrei Anna, Kászli Zsuzsanna, Kemenesi Erzsébet, Kmetty Erzsébet, Kopár Éva, L. Kovács Ilona,

Kun Anna, Lakatos Sarolta, Molnár Lívia, Pálos Márta, Polai Anna, Sólyom Ibolya, Szittár Mária, Tóth Mária Valéria, Wirth Zsuzsanna

 

1951/52. tanév IV.A osztály, Osztályfőnök: Bukovszky Ferenc

Balassa Imre, Bősze Jenő, Dávid Erzsébet, Feiler Lajos, Gerencsér Béla, Göndöcs Miklós, Hegedüs József, Hollanda Péter, Jámbor Mária, Kaczeus Antal, Kaczeus István, Kelemen Ferenc, Kirschner István, Kopár József, Kovács Gizella, Kósa István, Kósa László, Kustán József, Noll Ferenc, Prenner Rezső, Sótonyi Piroska, Stromajer Géza, Szermek Ottó, Széll Emma, Tarnai Mária Magdolna, Néber László, Vincze Elemér

Tanárok: Bukovszky Ferenc osztályfőnök, Csernay László igazgató, Atlasz Ilona, Gőgös Ferenc, Horváth, Béla, Molnár Ágostonné, Noll Ferenc, Simonffy Emil, Solty Jenő.

 

1951/52. tanév, IV.B osztály Osztályfőnök: Gőgös Ferenc

Alpár Zsuzsánna, Antalics Márta Mária, Baráth Marianna, Bános Zsuzsanna, Benedek József, Berki KatalinIlona, Irén, Bodnár Miklós, Böjtös Klára, Büky József Béla István, Czulek László Pál, Csordás Magdolna, Derdák Éva, Dittmajer Klára, Donászy Aladár Antal, Erdélyi Árpád Géza Imre, Flórián Gyula János, Fodor Anna, Gerencsér Ottilia Zsuzsanna, Gombos Ilona, Grácz Éva Margít, Gyimesi Tibor Vilmos, Horváth József, Kapoli István, Kenedi Pál, Kenyeres Éva Margít, Kis László, Kovács Miklós, Krug Mária, Lukács Dénes, Lukács István, Magasházi József, Németh Györgyike Ilona, Mihálecz Károly, Pápa Lajos, Pethő Ágota, Poor Csaba Róbert, Tóth Renáta Gizella Auróra, Samu Zoltán István, Sebestyén György Mátyás, Szabó Ferenc, Tamás Margít Júlianna, Tamás Róza, Tánczos Júlianna, Török Erzsébet, Varga Lajos, Vámos Mária Berta, Vörös Lajos, Wagner Ottó, Will Hubert Géza László

Tanárok: Gőgös Ferenc osztályfőnök, Csernay László igazgató, Atlasz Ilona, Bukovszky Ferenc, Horváth Béla, Molnár Ágostonné, Simonffy Emil, Solty Jenő.

 

1952/53. tanév, IV.A osztály, Osztályfőnök: Simonffy Emil

Arnóczi Zoltán, Baranyai Ferenc, Beck Jenő, Bécsy Lajos, Bedics József, Bendicsek József, Bocskay Lajos, Bodnár Béla, Bolla Jenő, Csondor János, Flinger József, Flumbort Imre, Gerencsér Zoltán, Gerócs József, Göndöcs Lajos, Gyurkó Antal, Harsay György, Hertelendi József, Horváth Béla, Horváth József, Izer János, Kalamár Szilveszter, Kálmán Gyula, Kmetty János, Knáb Vendel, Knausz György, Környei Jenő, Kremzner Sándor, Kungli Ferenc, Kustos László, Lang Gyula, Lőcz Dezső, Marton Károly, Milovits László, Nagy István, Németh György, Németh Imre, Németh Miklós, Ott Tibor, Pethő Miklós, Pusztay György, Simon Lajos, Steinhardt Dénes, Szittár Antal, Taxner Ernő, Tornyos Ferenc, Tóth Ferenc Tibor, Tüchert Lajos, Zoltai László Ferenc, Horváth László, Pintér László, Bársony András

Tanárok: Simonffy Emil osztályfőnök, Csernay László igazgató, Alaksza Ambrus, Bukovszky Ferenc, Gőgös Ferenc, Horváth Béla, Kugler Sándorné, Németh László, Noll József, Solty Jenő.

 

1952/53. tanév IV.B osztály, Osztályfőnök: Nyáry Rudolfné

Bagonyai Mária, Bakonyi Piroska, Baráth Jolán, Berki Anna, Bors Irma, Czigány Judit, Csizmadia Ilona, Hóbor Vera, Horváth Anna, Kiss Katalin, Lampert Márta, Móger Györgyi, Németh Mária, Peistingl Mária, Salamon Judit, Simon Judit, Simon Magdolna, Terstyanszky Edit, Tóth Mária, Varga Rózsa, Zsifkovits Ágnes

 Tanárok: Nyáry Rudolfné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Atlasz Ilona, Bukovszky Ferenc, Kugler Sándorné, Noll József, Ruzsa Erzsébet, Solthy Jenő.

 

1952/53. tanév IV.C osztály, Osztályfőnök: Gyánti Erzsébet

Artner Petronella, Bakonyi Etelka, Bárány Gabriella, Berta Erzsébet, Bobai Erzsébet, Fitos Irén, Fülöp Anna, Hajdu Ilona, Hargittai Mária, Horváth Ida, Horváth Mária, Illés Ilona, Janda Klára, Kangyalics Rozália, Kuba Anna, Kulcsár Olga, Godinek Éva, Muczer Marianna, Németh Erzsébet, Pinke Mária, Szalay Irén, Szokol Magdolna, Timár Ibolya, Timár Margít, Tóth Ágnes, Tóth Eszter, Varga Etel, Vodinák Anna, Vuk Ida, Wirth Irén

 

1952/53. tanév IV.D osztály, Osztályfőnök: Solty Jenő

Bencze László, Bognár Tivadar, Cúba Béla, Fenyves János, Fülöp Antal, Gál Szilveszter, Göncz Ferenc, Hári László, Klein István, Kocsmár Sándor, Kóbor József, Lantay Kálmán, Máté Gyula, Murányi Lajos, Nagy Emil, Nagy Tibor, Németh Ferenc, Pécsi László, Scheibelhoffer Miklós, Schmidt István, Szatucsek Sándor, Tóth Endre, Varga László, Vaskó Vendel, Vándorfi István, Vass Ottó, Vörös Isván, Wodinák Tibor, Zitta Ottó, Zobor Ervin, Zsigmond György

Tanárok: Solthy Jenő osztályfőnök, Csernay László igazgató, Alaksza Ambrus, Gőgös Ferenc, Gyánti Erzsébet, Horváth Béla, Szűcs Lászlóné, Kugler Sándorné.

 

1953/54. tanév, IV.A osztály, Osztályfőnök: Biskopics Márton

Ádám László, Barkóczi Endre, Bánfalvi László, Beke András, Berta János, Császár Balázs, Gaál Csaba, Hajdu Dezső, Halmos István, Hörcsöki Ferenc, Kaszás Ferenc, Kiss Gyula, Kovacsovics Gyula, Neuwirth Béla, Németh Lajos, Németh László, Papp Ferenc, Rozs István, Szabó László, Tálos József,

Tanárok: Biskopics Márton osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, Aba Erzsébet, Csernay László, Horváth Béla, Kugler Sándorné, Noll József, Nyáry Rudolfné, Solthy Jenő.

 

1953/54. tanév, IV. B osztály, Osztályfőnök: Horváth Béla

Ácsbold László, Bagladi Lajos, Cser Károly, Csizmadia Miklós, Darvas Ferenc, Farkas Ferenc, Grédics Gyula, Hegedüs József, Kiss Dénes, Kozma Kálmán, Kremzner István, Léránt Sándor, Németh János, Németh László, Rodek Márton, Sárkány László, Szabadkai Miklós, Szollár István, Tátrai Ferenc, Vajda Imre, Varga Ferenc, Fendler Kornél,

Tanárok: Horváth Béla osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, Biskopics Márton, Csernay László,  Gyánti Erzsébet, Kugler Sándorné, Noll József, Nyári Rudolfné, Solthy Jenő.

               

1953/54. tanév, IV. C osztály, Osztályfőnök: Dr. Szücs Lászlóné

Bogár Mária, Boros Piroska, Domján Erzsébet, Dröszler Ilona, Fényi Magda, Gyenes Zsuzsnna, Horváth Éva, Horváth Ibolyka, Horváth Klára, Knáb Jozefa, Lukács Olga, Márton Erzsébet, Pálffy Mária, Pötri Magdolna, Pónácz Anna, Pongrácz Etelka, Póczári Éva, Salamon Ilona, Soós Margit, Szabó Olga, Szivós Györgyi, Tóth Márta, Varga Valéria, Varga Zsuzsanna, Vámosi Piroska, Vizi Irén, Bomhér Mária,

Tanárok: Dr. Szűcs Lászlóné osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, Aba Erzsébet, Csernay László, dr. Döme Lászlóné, Kugler Sándorné, Noll József, Nyári Rudolfné, Ruzsa Erzsébet.

 

1953/54. tanév, IV. D osztály, Osztályfőnök: Csernay László

Beleki Rózsa, Bérces Gabriella, Bolf Anna, Cserneczky Ilona, Czigány Tibor, Dávid Levente, Deseő Éva, Dénes Béla, Gaál Edit, Gombos Ferenc, Horváth Ilona, Kálovics Rozália, Károly Vidor, Kiss Ida, Kiss József, Kók Anna, Korentsy Márta, Koroncz Erzsébet, Kósa Elza, Lantay Vidorka, Marosi Anna, Mátés Ilona, Molnár Jolán, Molnár József, Mustos Márta, Nagy Ferenc, Pap Péter, Petheő János, Rády Éva, Szermek László, Takács Katalin, Tüchert Ágnes, Ziegler György, Zsiga János, Biba Sándor

Tanárok: Csernay László osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, dr. Döme Lászlóné, Gyánti Erzsébet, HorváthBéla, Kugler Sándorné, Nyáry Rudolfné, Solthy Jenő, dr. Szűcs Lászlóné. 

 

 

1954/55. tanév IV.A osztály, Osztályfőnök: Csernay László

Balassa Károly, Boa Sándor, Bogdán Gábor, Bukovics Imre, Darvas József, Ferenczi Antal, Feszt Béla, Hegedűs Lóránt, Horváth József, Horváth Miklós, Illés László, Koleszár Gyula, Kovács Sándor, Mészáros Ferenc, Nagy Emil, Póka Viktor, Rucs Zoltán, Tatai Viktórin, Tóth Imre, Varga Tibor, Gerencsér János, Szabó Zsigmond

Tanárok: Csernay László osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, Biskopics Márton, Gerócs György, Horváth Béla, Ketting Ferenc, Kugler Sándorné, Nyári Rudolfné, Solthy Jenő.

 

1954/55. tanév IV.B osztály, Osztályfőnök: Dr. Szücs Lászlóné

Babolcsai Edit, Baka Erzsébet, Bakonyi Éva, Baksa Ibolya, Csiha Edit, Donkovits Mária, Deutsch Éva, Dravecz Éva, Gombos Márta, Kiss Melinda, Korcsmáros Erzsébet, Kovács Mária Etelka, Kovács Mária, Rozgonyi Gizella, Tóth Mária, Utlert Amália, Zájer Mária

Tanárok: Dr. Szűcs Lászlóné osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, Aba Erzsébet, Alaksza Ambrus, dr. Fekete Ivánné, Kertész Ilona, Ketting Ferenc, Kugler Sándorné, Ruzsa Erzsébet.

 

1954/55. tanév IV.C osztály, Osztályfőnök: Aba Erzsébet

Alaksza Tamás, Arató Ágnes, Bánáti Magda, Benke Mária, Bertók Mária, Boncz Erzsébet, Borgidai Zsuzsánna, Fehér Mária, Fodor Miklós, Frank Anna, Gazdag István, Kálovics Sarolta, Nagy Mária, Persay Katalin, Pintér Erzsébet, Plichta Gizella, Rabb Jolán, Regele János, Sándorfi Márta, Simon Sára, Szép Ella, Takács László, Varga Mária, Waldinger Magda, Bata Ferenc, Berke Lajos

Tanárok: Aba Ilona osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, Alaksza Ambrus,  Csernay László, dr. Fekete Ivánné, Gyánti Erzsébet, Kugler Sándorné, Ruzsa Erzsébet, Solthy Jenő, dr. Szűcs Lászlóné.

 

1955/56. tanév, IV.A osztály, Osztályfőnök: Kertész Ilona

Bántornyai Márta, Bánfi Ilona, Beleki Magdolna, Bertalics Teréz, Budai György, Csere Tibor, Földesi György, Gunyhó József, Hadi Magdolna, Hohl Mária, Horváth Gyula, Jancsi Erzsébet, Jáger Irma, Karosi Mária, Kiss Mária, Koleszár Valéria, Kondákor Olga, Kovács János, Mankovits István, Pongrác Erzsébet, Söveges István, Steinhardt László, Szabados Erzsébet, Szekeres Mária, Szentes Margít

Tanárok: Kertész Ilona osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, Aba Erzsébet, dr. Fekete Ivánné, Gerócs György, Horváth Béla, Ketting Ferenc, Kugler Sándorné, Nyári Rudolfné, Solti Jenő, dr. Szűcs Lászlóné,  Horváth János pedellus.

 

1955/56. tanév IV.B osztály, Osztályfőnök: Biskopics Márton

Bánhidi Éva, Czejdli István, Ernyei Zoltán, Gángó Márta, Glavák József, Hajdu Rózsa, Henrik Anna, Horváth Lajos, Jámbor Irén, Kele István, Kotnyek József, Majcen Mária, Major József, Mohácsi Erzsébet, Molnár Mária, Nagy Mária, Paál István, Papp János, Pálfy Attila, Peszleg Éva, Simon Mária, Tóth Irén, Tóth Lenke, Tóth Péter, Tüske Erzsébet, Varga Margít, Vlasics Antal,  Vörös Emma

Tanárok: Biskopics Márton osztályfőnök, Gőgös ferenc igazgató, Aba Erzsébet, dr. Fekete Ivánné, Horváth Béla, Kertész Ilona, Ketting Ferenc, Kugler Sándorné, Nyári Rudolfné, Solthy Jenő.

 

1955/56. tanév, IV.C osztály, Osztályfőnök: Nyáry Rudolfné

Barabás Júlia, Benedek Ottilia, Cserneczky Béla, Csiszár Mária, Deseő Edit, Farkas Magda, Gőgös Ferenc, Göndöcs Erzsébet, Hadnagy Zsuzsanna, Harangozó László, Herczeg Endre, Joós László, Keglovich Gabriella, Kiss Mária, Kordics Miklós, Kovács Sándor, Kövesi Gyula, Mányó Ferenc, Mike József, Morvay Bálint, Nagy Miklós, Pölöskey Árpád, Szabó Edit, Szabó Erzsébet, Szabó Teréz, Takács Kálmán, Tollár István, Török Tibor, Weisz Zsuzsanna, Zakócs Erzsébet, Sándor Gyula, Szakonyi Éva, Krédics László, Farkas Erzsébet

Tanárok: Nyári Rudolfné osztályfőnök, Gőgös Ferenc igazgató, Gyánti Erzsébet, 0dr. Fekete Ivánné, Kertész Ilona, Kugler Sándorné, Ruzsa Erzsébet, Solti Jenő, dr. Szűcs Lászlóné, Horváth János pedellus. 

 

1956/57. tanév, IV.A osztály, Osztályfőnök: Dr. Szücs Lászlóné

Bakon Ferenc, Bognár Gyula, Bognár Zoltán, Dravecz Ferenc, Fuksz István, Horváth József, Kele György, Kummer Lajos, Lantay József, Molnár József, Molnár Nándor, Nehoda Lajos, Paizs Tibor, Papp Tibor, Puczek Vince, Salamon Géza, Schnémann Jenő, Simon Dezső, Szalai Árpád, Szilajka József, Takács Sándor, Török József, Valusek Lajos, Varga Aladár, Varga Tibor, Végh József, Wachtl Ferenc, Winczler Sándor, Ferenc Nándor

 

1956/57. tanév, IV.B osztály, Osztályfőnök: Nyáry Rudolfné

Balogh Erzsébet, Belső Klára, Borsos Margít, Farkas Erzsébet, Geresits Mária, Gersei Emma, Hermán Erzsébet, Horváth Erzsébet, Kanász Júlia, Kun Emilia, Kuti Éva, László Rozália, Mismás Mária, Petracsek Anna, Strobl Mária, Szukics Margít, Takács Ilona, Tuboly Piroska, Varga Magdolna, Varga Rozália,

 

 

1956/57. tanév, IV.C osztály, Osztályfőnök: Alaxa Ambrus

Banitz József, Bojtos Csaba, Boldics Mária, Borsay Katalin, Cseresznyés Sándor, Csikós Margít, Dávidovits Erzsébet, Erdélyi Magdolna, Fazekas Irén, Feszt Etelka, Göndöcs Mária, Grubits Gizella, Gyergyák János, Hegedűs Elemér, Horányi Szabolcs, Horváth György, Imrei László, Jankó Rózsa, Kalocsai Margít, Kelemen Zsuzsanna, Kiss Katalin, Kis Tibor, Lukácsa Erzsébet, Major Rózsa, Meszerics István, Németh István, Neufeld László, Patkó Zsuzsanna, Péntek Tibor, Stefuly Katalin, Uzsoki Klára, Vanits Hilda,

 

 

1956/57. tanév, IV.D osztály, Osztályfőnök: Kugler Sándorné

Aradi Márta, Andróczi Aranka, Bagonyai Mária, Beke Árpád, Berentés János, Bernáth Márta, Bodó Piroska, Boros Györgyi, Borsos Ferenc, Botfai József, Buczkó Irén, Cseke Ferenc, Csizmadia Mária, Filipovics Mária, Gaál Ildikó, Gelencsér Piroska, Györe Piroska, Hoffer Piroska, Horváth László, Janda Iván, Jung Anna, Kappel Anna, Kenedi István, Kertész Veronika, Kövér Irén, Kugler Györgyi, Madarász Mária, Major Benitó, Mester Márta, Németh Erzsébet, Nyitrai Borbála, Ordas Mária, Pergel Mária, Plander Márta, Simon Irén, Somfai Rózsa, Szepesi Erzsébet, Szinetár Mária, Szomjas Zsófia, Szőcs Ilona Ildikó, Tauchin Ferenc, Varga Júlia, Vértes Judit, Vírt Gyula, Wilhelm László, Zobor Márta

Tanárok: Kugler Sándorné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Alaksza Ambrus, Béli József, Biskopics Márton, dr. Bittera Zoltánné, dr. Fekete Ivánné, Horváth Béla, Kertész Ilona, Nyári Rudolfné, Szántó Zoltán,

 

1957/58. tanév IV.A osztály, Osztályfőnök: Márkus Ferenc

Balogh György, Baracskai Géza, Barbalits Antal, Belső László, Csillag György, Dávid Lajos, Dombos László, Fodor László, Gaál Endre, Horváth Ferenc, Horváth Imre, Horváth István, Jamniczky Árpád, Kalmár Zoltán, Kele Károly, Kovács József, Kőhalmi István, Kövesi László, Kúti László, Major János, Müller László, Perényi Endre, Takács Tamás, Török József, Varga Zoltán, Veit Ferenc, Viola László, Wünsch Lajos, Lővey Jenő, Korosa Tibor, Farkas Kálmán

Tanárok: Márkus Ferenc osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, dr. Bittera Zoltánné, dr. Buváry András, Kugler Sándorné, Matus István, Szabó László, Szántó Zoltán.

 

1957/58. tanév, IV.B osztály, Osztályfőnök: Kugler Sándorné

Baka Mária, Balázs Edit, Bankó Magdolna, Büky Márta, Czapáry Magdolna, Czerpán Irén, Császár Júlianna, Fodor Rozália, Gazdag Györgyi, Gál Kornélia, Hermán Margít, Kock Magdolna, Kolonics Katalin, Kovács Erzsébet, Lukács Teréz, Matus Mária, Molnár Teréz, Pap Júlianna, Perendi Éva, Pintér Valéria, Rába Ágnes, Simon Mária, Szabó Ágnes, Szathmáry Zsuzsanna, Szekszárdi Magdolna, Sztredszky Rózsa, Takács Ilona, Takács Klára, Tánczos Mária, Török Mária,

Tanárok: Kugler Sándorné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Alaksza Ambrus, Béli József, dr. Fekete Ivánné, Matus István, Mészáros Kálmánné, Szabó László.

               

1957/58. tanév, IV.C osztály, Osztályfőnök: Dr. Bittera Zoltánné

Antalics Zsuzsanna, Bakonyi Erzsébet, Beke Miklós, Borbély Rózsa, Ekler Ágnes, Feldobolyi Ildikó, Gál Zoltán, Gozdán Sarolta, Hildebrand Katalin, Hofstadter Éva, Horváth László, Horváth Margít, Köő László, Lampert Gabriella, Lichtenwaller Zoltán, Martincsevíts Erzsébet Rózsa, Máté Jenő, Mohácsi Ferenc, Paizs Mária, Papp Márta, Pappert Éva, Pataki Rózsa, Porogi Mária, Sólyom Lídia, Soós Erzsébet, Szendrői Márta, Tóth Magdolna, Varga Ildikó Mária, Vincze Éva, Zalatnay Rózsa

Tanárok: dr. Bittera Zoltánné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Alaksza Ambrus, Balogh Sarolta, Béli József, dr. Buváry Andrásné, dr. Fekete Ivánné, Kugler Sándorné, Morvay Gyula, Szabó László, Szántó Zoltán.

 

1957/58. tanév, IV. D osztály, Osztályfőnök: Karakas Gábor

Adlovits Imre Jenő, Balogh József Péter, Baranyai Margít, Bálint Ágnes Margít, Bánhidi Gábor, Bodor Dóra Mária, Bogdán Ildikó Anna, Boros Károly, Börzsei Júlia, Farkas Tibor, Fodor András Attila, Gaszol Ágnes Margít, Gróczki Rudolf, Hóbor Rozália Gyöngyi, Lőrincz Ágnes Rózsa, Lukács Lőrinc Vilmos, Moys Márta, Mozzag Katalin, Mérksz Györgyi Mária, Molnár Zsuzsanna Erzsébet, Nagy Éva Anna, Oláh Melinda Mária, Pasqualetti Gábor Gyula, Schmidt Zoltán, Takáts Márta, Trájer Mária

Tanárok: Karakas Gábor osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, dr. Buváry András, dr. Fekete Ivánné, Márkus Ferenc, Mészáros Kálmánné, Németh Zsuzsa, Pálfi Magda, Szántó Zoltán.

 

1958/59. tanév IV.A osztály, Osztályfőnök: Dr. Szücs Lászlóné

Agócs Attila, Ács László, Baj Attila, Bányai János, Bóron Péter, Buzási Ferenc, Dominkó László, Hajdár János, Köcsky László, Máté István, Németh Endre, Pék Zoltán, Ronczai Gyula, Sánta István, Solymosi Tamás, Tamás László, Varga Mihály, Vasvári Tibor, Vágvölgy István, Vlasics József,

Tanárok: dr. Szűcs Lászlóné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Alaksza Ambrus, Béli József, dr. Bittera Zoltánné, Gerzsényi Irén, Gulyás Mihály, Horváth Béla, Karakas Gábor, Kocsi Tibor, Matus István, Szántó Zoltán, 

 

1958/59. tanév IV.B osztály, Osztályfőnök: Zsoldos Ferenc

Bánfalvi László, Bereczk Erzsébet, Boa Ilona, Bősze István, Busa Anna, Csesztregi Júlia, Csik Márta, Dániel László, Egyed Márta, Gál Tibor, Gyurkó Mária, Joós Ferenc, Kálovecz Mária, Kálovics Mária, Kis Rozália, Kovács Ágota, Kremzner Vera, Laczi István, Lakatos Irén Ibolya, Megyeri Mária, Meződi Monika, Molnár Elvira, Nith Zsuzsanna, Oparnicza Erzsébet, Paál Gyula, Parti József, Ritecz József, Róka Ferenc Frigyes, Simon Sándor, Tóth Irma, Varga Anna, Várhelyi József Árpád, Zalai Tibor, Zámbó Gyula, Kozma Mária

Tanárok: Zsoldos Ferenc osztályfőnök, Csernay László igazgató, dr. Buváry Andrásné, dr. Fekete Ivánné, Gercsényi Irén, Horváth Béla, Kugler Sándorné, Sorosy Miklós,  Szalay Istvánné, Szántó Zoltán,  dr. Szűcs Lászlóné, Horváth János pedellus.

 

1958/59. tanév IV.C osztály, Osztályfőnök: Ördög Ferenc

Balassa Mihály, Bányai János, Csizmadia Éva, Csontos Imre, Fülöp György, Harangozó Ibolya, Hegedűs Anna, Hegedűs Irma, Hobok Ferenc, Horváth Julianna, Kelemen Éva, Kelemen Zsuzsanna, Király József Tibor, Kis Árpád, Korentsy Klára, Kőfalvi Mária, Kövesdi István, Perczel Mária, Preksa József, Rezsőfi Erzsébet, Sajni Mária, Salamon Ibolya, Skoda Margít, Szoldatics Ferenc, Tóth Mária, Vilisics Ilona,

Tanárok: Ördög Ferenc osztályfőnök, Csernay László igazgató, Debreczeni Attiláné, dr. Fekete Ivánné, Gerzsényi Irén, Horváth Béla, Kugler Sándorné,  Mészáros Kálmánné, Sorosi Miklós, Szántó Zoltán, Horváth János pedellus. 

 

1958/69. tanév IV. D osztály, Osztályfőnök: Béli József

Bartal György, Csóti Jenő, Csuka Gyula, Farkas Attila, Farkas Béla, Fehér Lajos, Fónyad Péter, Fülöp Botond, Gyimóthy János, Hajdu Tibor, Hársfai Vilmos, Heim Lajos, Hildebrand Elek, Horváth Ferenc, Horváth Imre, Iglódi István, Károly Levente, Kocsis György, Kozári Tibor, Lázár Miklós, Ludas Tibor, Mészáros Béla, Mile Miklós, Nagy Lajos, Paragi János, Rátkai József, Rendes Tibor, Salamon Miklós, Szabó Benedek, Szélesy Tibor, Takács Tibor, Tárnok Ferenc, Tomasics László

Tanárok: Béli József osztályfőnök, Csernay László igazgató,Alaksza Ambrus, dr. Buváry András,  Gerzsényi Irén, Matus István,  Márkus Ferenc, Németh János, Szántó Zoltán, dr. Szűcs Lászlóné.

 

 

1958/59. tanév IV.E osztály, Osztályfőnök: Dr. Bittera Zoltánné

Balassa Mária, Bazsó Ilona, Bánfalvi Ibolya, Csete Ildikó Piroska, Gaál Györgyi, Kelencz Ilona, Kiss Mária Erzsébet, Kocsis Valéria, Kovács Anna Zita, Lengyel Magdolna, Léránt Margít, Mike Teréz, Molvarecz Zsuzsanna, Páll Zsuzsanna, Petrich Julianna, Pottyondy Judit Éva, Salamon Mária, Székács Klára, Szmodics Sára, Szomjas Éva

Tanárok: dr. Bittera Zoltánné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, dr. Fekete Ivánné, Gerzsényi Irén, Gulyás Mihály, Márkus Ferenc, Németh Jánosné, Szalai Istvánné, 

 

1958/59. tanév IV.F osztály, Osztályfőnök: Dr. Buvári Andrásné

Alaksza Annamária, Dene Éva, Gábor Györgyi, György Margít, Kárpáti Gabriella, Kele Irén, Kelemen Katalin, Kelemen Zsuzsanna, Keszey Katalin, Kristóf Anna, Lakihegyi Gyöngyi, Molnár Etelka, Németh Mária, Németh Márta, Pelőcz Olga, Radics Márta, Szabó Emilia, Szabó Mária Valéria, Szittár Anna, Vágvölgyi Erna, Véri Éva, Bende Gabriella

Tanárok: dr. Buváry Andrásné, Csernay László igazgató, Alaksza Ambrus, Béli József, dr. Buváry András, dr. Fekete Ivánné, Gerzsényi Irén, Márkus Ferenc, Mészáros Kálmánné, Németh Jánosné, Zsoldos Ferenc.

 

1959/1960

IV. A osztály

Balogh László, Bánhidi Tibor, Békési József, Böjti János, Buzási János, Egyed Károly, Ekler János, Farkas János, Fekete Lajos, Ferenczi Zoltán, Gráf László, Györek Ernő, Hajdu Gábor, Hegyi István, Hetyésy Árpád, Hoffmann János, Horváth László, Kruzslik László, Maurer József, Mátrabérci Sándor, Molnár József, Nagyváradi Csaba, Schmidt Béla, Simó Attila, Süle Ferenc, Szabó Csaba, Szücs János, Tardos László, Temesvári Andor, Tömpe Antal, Vörös János

Tanárok: Biskopics Márton osztályfőnök, Csernay László igazgató, Dr. Bittera Zoltánné, Gulyás Mihály, Matus István, Navracsics Ilona, Németh Zsuzsa, Ördög Ferenc, Szántó Zoltán, Zsoldos Ferenc

 

1959/60

IV. B osztály

Ács Zsuzsanna, Czink Ida, Dózsa László, Fatér Klára, Friss Erzsébet, Gál Erzsébet, Geresits Gizella, Gersei Terézia, Horváth Zsuzsanna, Imre Hugó, Kánnár László, Kiss Antal, Kisteleki Mária, Kováts Kinga, Kováts László, Kriston László, Mikó Mária, Pusztai Ferenc, Sárdi István, Schmidt Aranka, Simon István, Sostorics Mária, Stróbl Zsuzsanna, Szak Mária, Szőke Magdolna, Tánczos Ervin, Tili Ilona, Tóth Margit, Tóth Tibor, Vandzsia Terézia, Varga Magdolna

Tanárok: Matus István osztályfőnök

 

 

1959/1960

IV. C osztály

Bali Mária, Benkő Ilona, Bodzai Gyöngyi, Bukta Klára, Daka Judit, Gombos Julianna, Gondor Erzsébet, Gotthárdi Éva, Göncz Klára, Hajas Ilona, Herman Mária, Hitter Erzsébet, Horváth Irma, Horváth Kornélia, Jamniczki Anna, Keglovics Margit, Kiss Zsuzsanna, Kovács Aranka, Lukács Anna, Magyar Mária, Mauzer Mária, Méhes Irén, Mihalovszky Zsuzsanna, Szabó Ilona, Szollár Mária, Vellák Mária, Winhoffer Terézia, Zab Terézia

Tanárok: Debreczeni Attiláné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Biskopics Márton, Dr. Fekete Ivánné, Matus István, Navracsics Ilona, Németh Jánosné, Ördög Ferenc, Sorosi Miklós, Dr. Szücs Lászlóné

 

 

1959/1960

IV. D osztály

Bakonyi Kornél, Balogh Mária, Büky László, Farkas Éva, Farsang Mária, Fülöp Attila, Gyimesi Zoltán, Haba József, Herczeg Gábor, Jakabfi Hugó, Jámbor László, Kalamár Mária, Király István, Kondora Adél, Lukács Miklós, Majoros Attila, Martinek Mária, Mazzag Mihály, Márton Attila, Molnár Ferenc, Répás Ilona, Salamon Konrád, Siftár József, Szalai Mária, Tamás István, Turányi Miklós

Tanárok: Morvay Gyula osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Dr. Búváry Andrásné, Dr. Fekete Ivánné, Gulyás Mihály, Matus István, Pálffi Magdolna, Szalay István, Szántó Zoltán, Széll Rozália

 

1959/1960

IV. E osztály

Bankó Gizella, Berényi Edua Márta, Burján Gyöngyi, Bunczom Mária, Böröndi Marianna, Csigaházi Mária, Csizmadia Éva, Csordás Éva, Fábián Zsuzsa, Godina Éva, Héjjas Edit, Hopfinger Éva, Kaszás Amália, Kiss Erzsébet, Kis Ilona, Kovács Erzsébet, Kúti Erzsébet, Náray Márta, Németh Anna, Nézics Mária, Páncél Ilona, Pölöskey Ildikó, Ritter Aranka, Strazsek Lilla, Strazsek Mária, Szalay Klára Zsuzsanna, Szamosi Katalin, Székács Eszter, Szmodics Mária, Szőcs Gyöngyvér, Szőnyi Mária, Tóth Katalin, Végvári Györgyi, Zsinkó Magdolna

Tanárok: Mészáros Kálmánné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Dr. Buvári Andrásné, Dr. Fekete Ivánné, Kugler Sándorné, Matus István, Pálfi Magdolna, Szalay István, Széll Rozália

 

1960/1961

IV. A osztály

Andrasek Miklós, Balogh István, Biró Albert, Császár Géza, Ferenc Árpád, Fris Ferenc, Galácz József, Győrvári László, Illés György, Kaczeus Márton, Kelemen Zoltán, Marics László, Máté Elemér, Rezsek Szilveszter, Rituper József, Szigeti István, Sziva Antal, Szücs István, Timár József, Tislér István, Tóth Előd, Tóth István, Tóth József, Tóth Tibor, Tóth Tihamér, Traub Sándor, Vukics János

Tanárok: Szalay István osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Biskopics Márton, Gulyás Mihály, Matus István, Németh János, Sorosi Miklós, Szántó Zoltán, Dr. Szücs Lászlóné

 

1960/61

IV. B osztály

Árkovics Margit, Balatoni Mária, Bánhidi Mária, Benyák Irma, Csapási Katalin, Csapási Mária, Czvetkó Aranka, Dervalits Judit, Endrédi Ibolya,, Gáspár Anna, Gyenesei Etelka, Horváth Márta, Koszorú Ilona, Kovács Erzsébet, Lakatos Katalin, Lenkovics Mária, Lukács Margit, Orsik Ildikó, Óvári Anna, Pálfi Piroska, Párta Magdolna, Perger Margit, Perger Mária Magdolna, Péntek Mária, Polai Mária, Pusztai Mária, Simon Mária, Stróbl Anna, Szekeres Anna, Szücs Gabriella, Tamás Valéria, Téli Magdolna, Török Mária, Vörös Györgyi, Vörös Julianna, Zagyva Irén

Tanárok: Dr. Buvári Andrásné osztályfőnök, Csernay László osztályfőnök, Béli József, Dr. Bittera Zoltánné, Dr. Fekete Ivánné, Kocsi Tibor, Matus István, Morvay Gyula, Németh Jánosné, Örödg Ferenc, Széll Rozália, Zsoldos Ferenc

 

1960/1961

IV. C osztály

Antal Ágota, Balog Éva, Balog Ilona, Bocskor Zsuzsanna, Borsfay Ildikó, Czigány Katalin, Csiszár Mária, Csordás Edit, Csupor Éva, Göndics Mária, Gyimesi Piroska, Horváth Ilona, Jakabos Katalin, Kalmár Marianna, Kardos Györgyi, Káfka Margit, Kertész Judit, Korcz Éva, Kovács Katalin, Kreft Mária, Kugler Emese, Mátrai Julianna, Mészáros Éva, Molvarecz Ilona, Nagy Margit, Navalka Etelka, Paizs Piroska, Róka Rozália, Salamon Mária, Sipos Márta, Soós Emma, Szabó Györgyi,Szenohradszki Mária, Tóth Éva, Tóth Mária, Vajda Klára, Vizi Klára, Wuscher Rozália

Tanárok: Németh Jánosné osztályfőnök, Balla Mária, Béli József, Debreczeni Attiláné, Fekete Iváné, Matus István, Morvay Gyula, Pálfi Magdolna, Sorosi Miklós, Szalay István, Szalay Istvánné

 

1960/1961

IV. D osztály

Bagladi Béla, Balaskó Tibor, Bánáti Károly Miklós, Bedő Gyula, Berecz András, Borsay János, Bránát Kálmán, Csöndör Árpád, Egyed Tihamér, Farsang Csaba, Gruttó István, Harkány Tibor, Hir Mihály, Horányi Barna, Horváth Ferenc, Horváth Károly, Kassai László, Kumánovics József, Lapos Tamás, Lehota János, Lélek Sándor, Mózer Aladár, Nagy Tibor, Németh László, Niklesz Tibor, Olasz József, Pécsi Lajos, Rejtő György, Simon József,  Szabó Attila, Szabó Csaba, Szabó Ferenc, Szabó Nándor, Székács György, Szente Attila, Tomka Pál, Telkes Miklós, Turi István, Varga Tibor, Zadravecz Árpád, Zadravecz György

Tanárok: dr. Ördög Ferenc osztályfőnök, Béli József, Dr. Bittera Zoltánné, Gulyás Mihály, Matus István, Németh János, Pálfi Magdolna, Szántó Zoltán, Zsoldos Ferenc

 

1960/1961

IV. E osztály

Akác Piroska, Baj Mária, Balázs Judit, Barabás Anna, Bérces Ildikó, Bojtos Csilla, Boros Zsuzsanna, Dárdai Erzsébet, Friss Erzsébet, Gáspár Emma, Gráf Éva, Halász Teréz, Horsetzky Györgyi, Horváth Erzsébet, Járomi Anna, Kenyeres Erzsébet, Kishalmi Klára, Kordics Magdolna, Kovács Rozália, Král Zsuzsanna, Kulcsár Erika, Lakos Erzsébet, Landi Anna, Mónai Erzsébet, Neményi Gabriella, Ózdi Szilvia, Palkó Eleonóra, Persovits Irma, Poór Erzsébet, Radics Anna, Simon Erika, Skoda Mária, Stiller Ilona, Szathmáry Katalin, Sziklai Anna, Szmodics Margit, Varga Mária, Varga Márta, Zsohár Gizella

Tanárok: Dr. Szücs Láslóné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Debreczeni Attiláné, Dr. Fekete Ivánné, Kocsi Tiborné, Kugler Sándorné, Szalay Istvánné, Széll Rozália, Zsoldos Ferenc

 

 

1961/1962

IV. A osztály

Ágh Attila, Akác Csaba, Bárd Károly, Bognár Imre, Egyed Gyula, Faragó József, Fülöp Csaba, Fülöp Ferenc, Halász Sándor, Horváth Béla, Horváth Sándor, Kamenár Géza, Kovács Gyula, Lakatos József, László István, Magyar Miklós, Meződi László, Ódor Ernő, Oláh György, Poszovecz László, Pőcze Ferenc, Simonits Endre, Sopronyi László, Szalai Tibor, Szomjas Zsolt, Tálosi Péter, Tóth Ágoston, Vadas János, Vas Imre

Tanárok: Béli József osztályfőnök, Csernay László igazgató, Dobos István, Gulyás Mihály, Mészáros Ferenc, Mészáros Kálmánné, Sorosi Miklós, Szántó Zoltán

 

1961/1962

IV. B osztály

Bognár Zsuzsanna, Czigány Gabriella, Dobai Mária Erzsébet, Domján Antónia, Farkas Erzsébet, Farkas Márta, Gondi Éva, Hargittay Hajnalka, Hobok Rózsa, Jerausek Julianna, Keglovics Irén, Kránicz Anna, Kuczogi M. Valéria, Lukács Erzsébet, Magyar Ilona, Matics Cecilia, Modrovich Magdolna, Molnár Magdolna, Molnár Rozália, Pápai Ágota, Sánta Magdolna, Schidlberger Klára, Szabadkai Mária, Szabó Aranka, Szabó Emőke, Szakos Anna, Szalai Júlia, Szalay Margit, Szekeres Katalin, Szokoli Éva, Tánczos Ilona, Tislér Valéria, Tóth Márta, Vajda Ágnes, Vaskó Erzsébet, Zakócs Gizella, Zámbó Júlia

Tanárok: Dr. Bittera Zoltánné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Bálint Ferenc, Dobos István, Dr. Fekete Ivánné, Kerecsényi Erzsébet, Kocsi Tiborné, Navracsics Ilona, Németh János, Németh Jánosné, Szalay Istvánné, Varga Géza

 

1961/1962

IV. C osztály

Ambrus Árpád, Artner Edit, Bartol Margit, Bazsó Sándor, Belasics Anna, Borbíró Éva, Bunczom Ágnes, Csapó Irma, Dávid László, Fehér Magdolna, Gadányi Károly, Gerencsér Mária, Gódor Rózsa, Haba Erzsébet, Halasi Pál, Havasi László, Herman Éva, Hohl Mária, Horváth László, Hosszú Ferenc, Kelemen Rózsa, Kercsmarics Anna, Koltay Klára, Kovács György, Kupó Gyula, Lakatos Mária, Lukács Kálmán, Mauzer János, Miklósy Gyula, Miklósy Pál, Pánczél Judit, Petrich Zsuzsa, Pintér Mária, Sáfrán Ibolya, Tóth Julianna, Varga Katalin

Tanárok: Kerecsényi Erzsébet osztályfőnök, Csernay László igazgató, Balla Mária, Béli József, Biskopics Márton, Dobos István, Dr. Fekete Ivánné, Márkus Ferenc, Németh Zsuzsanna, Szántó Zoltán, Zsoldos Ferenc

 

1961/1962

IV. D osztály

Almás Béla, Bóna Ágoston, Busa Ferenc, Cseke Gyula, Csigó József, Csikós Sándor, Csizmadia Csaba, Csonka Ferenc, Daka Miklós, Dusnoki Gyula, Filipp Miklós, Gangler Ernő, Gyenge Barna, Jugovits Ferenc, Kovács István, Kuhár József, Lékai András, Mayr Endre, Nagy Péter, Németh József, Patsch Ferenc, Ruzsinszky László, Uzsoki László

Tanárok: Márkus Ferenc osztályfőnök, Csernay László igazgató, Dobos István, Gulyás Mihály, Harkány László, Horváth Béla, Navracsics Ilona, Németh Jánosné, Szántó Zoltán, Dr. Szücs Lászlóné

 

1961/1962

IV. E osztály

Ádám Zsuzsanna, Baranyai Mária, Bedics Magdolna, Bekő Mária, Csesztregi Erzsébet, Dani Erzsébet, Dara Györgyi, Fónyad Márta, Galácz Zsuzsanna, György Erzsébet, Halász Erzsébet, Horváth Erzsébet, Horváth Teréz, Husz Magdolna, Kiss Erzsébet, Kiss Julianna, Korentsy Ildikó, Kőhalmi Marianna, Marton Anna, Mezei Zsuzsanna, Milei Zsuzsanna, Nagy Erika, Óvári Elvira, Pacsa Erzsébet, Párta Ilona, Porogi Márta, Simon Erzsébet, Szakony Valéria, Szokol Teréz, Szücs Judit, Taxner Klára, Timár Viktória, Tóth Ágnes, Tóth Éva, Túri Anna, Varga Anna, Vargha Éva, Vasvári Edit, Weinberger Éva

Tanárok: Debreczeni Attiláné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Dr. Buvári Andrásné, Dobos István, Dr. Fekete Ivánné, Márkus Ferenc, Morvay Gyula, Dr. Ördög Ferencné, Sörösi Miklós

 

1961/1962

IV. F osztály

Bagyin Erzsébe,t Bóna Gabriella, Boza Teréz, Csendes Rózsa, Cserjés Györgyi, Bdinda Ilona, Éberling Katalin, Gróf Márta, Hegedűs Éva, Kemény Ildikó, Kovács Zita, Lakihegyi Mária, Laza Mária, Lőczy Judit, Mátrai Zsuzsanna, Molnár Emőke, Molnár Katalin, Nagyváradi Ildikó, Németh Mária, Németh Márta, Pálfi Mária, Páli Erzsébet, Pölöskey Julianna, Sabján Mária, Sánta Ilona, Seregély Mária, Skoda Ilona, Szabó Aranka, Szalay Ibolya, Szávai Éva, Szloboda Márta, Szmodics Ágota, Szokolai Mária, Szücs Judit, Takács Mária, Tátrai Anna, Tvaruskó Márta

Tanárok: Balla Mária osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Debreczeni Attiláné, Dobos István, Dr. Fekete Ivánné, Harkány László, Kocsi Tiborné, Morvay Gyula, Pálfi Magdolna

 

1962/1963

IV. A osztály

Babati József, Baj Endre, Bánáti József, Bende József, Boa Béla, Buzek Dénes, Farkas János, Gondi Gyula, Ivánkovits Ferenc, Karakai Gyula, Kovács István,Kuti Jenő, Mogyorósi János, Rajnics János, Róka József, Simon Lajos, Simon Péter, Szabó Ferenc, Szokoli Lajos, Tarnóczky Attila, Tóth Bence, Tóth László, Unger József, Vida Jenő, Zámbó Árpád

Tanárok: Dávidovics Sándor osztályfőnök, Csernay László igazgató, Biskopics Márton, Dobos István, Harkány László, Harmath Mária, Horváth Béla, Ketting Ferenc, Mészáros Kálmánné, Schlarb Béláné, Sorosi Miklós, Szalay István, Szántó Zoltán

 

1962/1963

IV. B osztály

Barabás László, Botkai Gyula, Buzics Endre, Csányi Jenő, Farkas Csaba, Farkas László, Gyurkó Pál, Herman János, Horváth Ferenc, Kaszás János, Károlyi József, Kósa Antal, Kovács Antal, Kovács Tmaás, Kurucz József, Lang Antal, Lukács Imre, Molnár Ákos, Nagy Miklós, Pátkai József, Rada János, Rodek Antal, Tóth Ferenc, Tulezi Ilona, Ujfalussy László, Üst Vilmos, Varró Jozefa, Zelles Ilona

Tanárok: Németh János osztályfőnök

 

1962/1963

IV. C osztály

Boa Ilona, Csákányi Éva, FehérErzsébet, Gerencsér Mária, Horváth Edit, Jasich Judit, Kovács Mária, Kún Irma, Kuzma Erzsébet, Légránd Izabella, Murányi Zita, Németh Anna, Perendy Erzsébet, Perjési Mária, Rajkó Margit, Sifter Piroska, Simon Margit, Sipos Lujza, Szabó Erzsébet, Szoliva Ibolya, Varga Klára, Varga Valéria, Vig Gizella

Tanárok: dr. Ördög Ferencné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Bálint Ferenc, Béli József, Dr. Bittera Zoltánné, Buzás István, Davidovics Sándor, Dobos István, Grédics Gyula, Gulyás Mihály, Harmath Mária, Németh János, Németh Jánosné, Dr. Szücs Lászlóné

 

1962/1963

IV. D osztály

Balogh Zsuzsanna, Berke Ilona, Bognár Jolán, Csiszár Éva, Csizmazia Anna, Érdy Márta, Gáspár Mária, Grabant Ilona, Herman Anna, Horváth Ibolya, Horváth Magdolna I., Horváth Magdolna II., Horváth Rózsa, Kanász magdolna, Kardos Piroska, Kercsmarics Terézia, Koleszár Anna, Kucséber Rozália, Kudich Szilvia, Máger Mária, Megyer Anna, Novák Ilona, Papp Rózsa, Petőfalvi Beatrix, Sós Margit, Szabó Éva, Szabó Kornélia, Szentes Mária, Szélles Ilona, Tibol Mária, Varga Ilona

Tanárok: Debreczeni Attiláné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Bálint Ferenc, Biskopics Márton, Dobos István, Dr. Fekete Ivánné, Gulyás Mihály, László Józsefné, Navracsics Ilona, Németh János, Dr. Ördög Ferenc, Dr. Szücs Lászlóné

 

1962/1963

IV. E osztály

Bánovits Erzsébet, Barabás Jolán, Bedő Judit, Czégényi Veronika, Csetneki Ágota, Domina Rózsa, Donáth Edit Erika, Dusnoki Ágnes, Gergely Anikó, Gerencsér Rozália, Gerlei Erzsébet, Gubics Piroska, Hajós Márta, Hári Margit, Horváth Edit, Horváth Erzsébet, Horváth Mária, Kovács Erzsébet, Kozma Edit, Král Györgyi, Magyar Judit, Magyar Zita, Mónai Zsuzsanna, Németh Magdolna, Novák Irma, Nyáry Éva, Pálfi Judit, Persovits Márta, Punger Viola, Sgánecz Éva, Simon Márta, Somogyi Mária, Süle Mária, Szabó Terézia, Szekeres Mária, Szente Ágnes, Szőnyi Zsuzsanna, Tolnai Judit, Tompa Margit, Tornyos Anikó, Tóth Anna, Zentai Erzsébet

Tanárok: Szalay Istvánné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Buzás István, Dobos István, Kocsi Tiborné, Márkus Ferenc, Morvay Gyula, Navracsics IlonaNémeth János, Németh Jánosné, Srédics Gyula

 

1962/1963

IV. F osztály

Bazsika Erzsébet, Bene Klára, Béres Sándor, Buda György, Cseh Margit, Cserjés Bernadette, Dene Béla, Fitos Attila, Fodor István, Gaál Győző, Gudlin Ágnes, Hadnagy Katalin, Hársfalvi Tibor, Hóbor Gizella, Hoppál Katalin, Horváth Dezső, Horváth Ilona, Horváth Katalin, Horváth Zsuzsa, Jakab Júlia, Kassai István, Kellencz Lajos, Lajtai Csaba, Lukács Tibor, Maruska Erzsébet, Mezei István, Nagy Éva, Ország István, Rejtő Zsuzsanna, Sey Pongrác, Sipos Miklós, Skoda Mária, Sneff Erzsébet, Somlai Konrád, Szakállas Márta, Szamosi Klára, Szenkovszky Adrien, Szilajka Ferenc, Tardos Zoltán, Tüke Ervin, Vigh Györgyi, Vitális Beáta, Vörös Miklós

Tanárok: Harkány László osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Dobos István, Dr. Fekete Ivánné, Márkus Ferenc, Mészáros Kálmánné, Sági László, Schlarb Béláné, Szántó Zoltán

 

1963/1964

IV. A osztály

Ács Gyula, Balázs Ferenc, Baranyai Gyula, Berta István, Fejes Lajos, Fodor Zsolt, Furmen László, Garzol Jenő, Gerencsér Attila, Kalocsai Ferenc, Kálovics László, Kápolnás Mihály, Lukács László, Mayr György, Meiszter Imre, Miksó Béla, Molnár Ferenc, Molnár László, Nagy József, Németh Dániel, Őzdi Sándor, Paál István, Péterfi László, Plánder Antal, Polgár József, Tarnóczky András, Varga Győző, Vörös Dezső

Tanárok: Biskopics Márton osztályfőnök, Csernay László igazgató, Bálint Ferenc, Béli József, Dr. Bittera Zoltánné, Buzás István, Dr. Ördög Ferenc, Sörösi Miklós, Szántó Zoltán

 

1963/1964

IV. B osztály

Antal Péter, Barabás András, Benák József, Fáczán János, Gáspár Zoltán, Háli Gyula, Kalmár János, Kosaras Csaba, Leiner József, Lukács József, Makay Károly, Markó Sánodr, Nagy István, Nyitray Zoltán, Pölöskey György, Sándor Gábor, Soós László, Szabó Ferenc, Szányi Gábor, Szép György, Zsigmond Miklós

Tanárok: Bálint Ferenc osztályfőnök

 

1963/1964

IV. C osztály

Balogh Zsuzsanna, Cs. Bebők Erzsébet, D. Bebők Erzsébet, Benkő Magdolna, Berkes Sarolta, Csordás Mária, Gaál Irén, Grabant Mária, Imrei Mária, Magyar Mária, Miksó Erzsébet, Mlinarics Erzsébet, Peczkó Márta, Rádi Mária, Sághy Katalin, Silló Aranka, Simon Zsuzsa, Solty Klára, Szabó Etelka, Takács Magda, Tóth Anna, Tóth Edit, Tóth margit, Tulok Irén, Varga Éva, Várhelyi Éva, Vigh Ilona, Walter Éva, Zsoldos Gizella

Tanárok: dr. Iváncsits Jánosné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Bálint Ferenc,  Bicsák Rózsa, Dr. Bittera Zoltánné, Grédics Gyula, Gulyás Mihály, Dr. Mészáros Kálmánné, Németh Jánosné, Zsoldos Ferencné

 

1963/1964

IV. D osztály

Bazsó Ibolya, Berta Ágnes, Csaba Anna Mária, Császár Margit, Fehér Erzsébet, Fekete Zsuzsanna, Gyurkó Borbála, Hajas Teréz, Hajdu Apollónia, Harangozó Zita, Hegedüs Márta, Hóbor Katalin, Horváth Ilona, Horváth Julianna, Keglovics Mária, Magyar Rózsa, Palotás Mária, Papp Cecilia, Papp Éva, Papp Mária, Pálfi Mária, Pápai Mária, Pődör Rózsa, Prigli Mária, Prélecz Katalin, Szabó Rózsa, Szász Rózsa, Tkaács Mária, Tálosi Irén, Tuskanecz Zsuzsa, Üst Margit, Varga Anna, Varga Teréz, Varjasi Annamária, Zsupek Ilona

Tanárok: Navracsics Ilona osztályfőnök, Csernay László igazgató, Bálint Ferenc, Grédics Gyula, Gulyás Mihály, Kökényes Zoltánné, Dr. Ördög Ferenc, Dr. Ördög Ferencné, Dr. Szűcs Lászlóné, Zsoldos Ferencné

 

1963/1964

IV. E osztály

Ambrus Angéla, Brezovszky Ágnes, Budai Rózsa, Csaba Zsuzsanna, Csizmeg Mária, Debreczeni Mária, Étsy Eleonóra, Graf Márta, Hágner Katalin, Herczegh Katalin, Husz Marianna, Kishalmi Márta, Kovács Erzsébet, Kovács Katalin, Kőrös Györgyi, Kránicz Márta, Melcsoch Judit, Meződi Kinga, Németh Ilona, Ország Julianna, Péter Katalin, Répás Márta, Simon Györgyi, Szélig Márta, Szőke Ágnes, Tálosi Mária, Tóth Márta, Vágvölgyi Ágota, Verem Ibolya, Vlaszák Katalin, Vörös Mária

Tanárok: Kocsi Tiborné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Bicsák Rózsa, Dr. Fekete Ivánné, Gulyás Mihály, Kerecsényi Erzsébet, Márkus Ferenc, Dr. Mészáros Kálmánné, Navracsics Ilona, Németh János, Németh Zsuzsanna, Sági László, Schlarb Béláné

 

1963/1964

IV. F osztály

Bacsi Erzsébet, Bagonyai Mária, Barna Zsuzsanna, Bátki Erika, Bodó Klára, Boross Felicitász, Borsos Erzsébet, Csapó Erzsébet, Dobos Ilona, Fehér Lenke, Ferincz Ottilia, gerencsér Magdolna, Gyergyói Annamária, Harangozó Judit, Hermath Mária, Joó Márta, Kéki Ibolya, Kisdeli Júlia, Koczfán Anikó, Magura Gizella, Németh Alojzia, Németh Erzsébet, Plánder Mária, Radó Mária, Rozs Mária, Stiller Ágota, Szabó Ottilia, Szélesy Annamária, Tóth Izabella, Vass Zsuzsanna, Veszter Katalin, Vilcsek Klára

Tanárok: Baj István osztályfőnök, Csernay László igazgató, Alexander József, Bálint Ferencné, Béli József, Dr. Fekete Ivánné, Gulyás Mihály, Makai András, Márkus Ferenc, Sági László, Schlarb Béláné, Szalay István

 

1963/1964

IV. G osztály

Bagladi András, Balassa Rózsa, Balogh Adél, Csondor Erzésbet, Dancsics Ibolya, Erdélyi Etelka, Éberling Dezső, Fekete Attila, Gaál Katalin, Hegedüs Csaba, Horváth László, Juhász Gábor, Kiss László, Koltay József, Koszóv Zsigmond, Kovács Ferenc, Kovács Judit, Kovács Péter, Lázár Ágnes, Lukács Márton, Mezőfi Margit, Oparnicza Elemér, Petri Ildikó, Petrics Magdolna, Pintér József, Prónay Zoltán, Ritter Judit, Ruszwurm Andrea, Sörlei Zsuzsanna, Szabó Péter, Szollár István, Tóth Endre, Tóth József, Vargovics Lajos, Vass Gyula, Zalavári Gabriella

Tanárok: Debreczeni Attiláné osztályfőnök, Csernay László igazgató, Béli József, Bicsák Rózsa, Dr. Fekete Ivánné, Gulyás Mihály, Dr. Iváncsits Jánosné, Márkus Ferenc, Morvay Gyula, Németh János, Németh Jánosné, Sorosi Miklós, Szántó Zoltán, Varga Géza

 

1964/1965

IV. A osztály

Bagonyai Edit, Báder Márta, Bogár Ágnes, Dévényi Ildikó, Dömötörfy Erzsébet, Faics Mária, Felde Zsuzsanna, Ferk Zsuzsanna, Gábor Ilona, Gyuricza Mária, Harmadás Erzsébet, Hegyi Rozália, Herczeg Rozália, Hermann magdolna, Horváth Klára, Horváth Magdolna, Horváth Teréz, Jankovics Mária, Jámbor Margit, Kalmár Éva, Kárász Mária, Kovács Marianna, Kovács Mária, Lencz Ágota, Mátyás Mária, Molnár Júlia, Paál Aranka, Salamon Gabriella, Schmidt Mária, Szokol Júlia, Tóth Gizella, Tóth Ildikó, Vasvári Judit, Villányi Gyöngyi

Tanárok: Baj István osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Bicsák Rózsa, Biskopics Márton, Dávidovics Sándor, Dr. Iváncsics Jánosné, Kerecsényi Erzsébet, Makai András, Papp Mária, Dr. Szűcs Lászlóné

 

1964/1965

IV. B osztály

Bakonyi Ilona, Balogh Borbála, Bokán Mária, Czoter Margit, Dolgos Magdolna, Gersei Ágnes, Halász Gabriella, Hegyi Attila, Horváth Erika, Horváth Gizella, Károlyi Teréz, Kovács Mária, Lepnyák Mária, Mezővári Magdolna, Muszatics László, Németh Irén, Peszleg Zsuzsanna, Polai Erzsébet, Rábaközi Erzésbet, Sümegi János, Szegleti Ibolya, Tamás Antal, Tölgyesi István, Vajda Antal

Tanárok: Mészáros Kálmánné osztályfőnök

 

1964/1965

IV. C osztály

Buda Erzsébet, Fülöp Zsuzsanna, Grujber Julianna, Hajdu Erzsébet, Harangozó Teréz, Horávth Ildikó, Horváth Katalin, Ifcsics Klára, Illés Mária, Kollerits Ilona, Könczöl Krisztina, Krug Zsuzsanna, Kustor Erzsébet, Mármarosi Erzsébet, Mátrai Éva, Matus Irén, Németh Mária, Pálfi Mária, Pocsai Elvira, Vörös Veronika

Tanárok: dr. Iváncsits Jánosné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Béli József, Bicsák Rózsa, Biskopics Márton, Buzás István, Dr. Fekete Ivánné, Makai András, Müller Vera

 

1964/1965

IV. D osztály

Anhoffer Magdolna, Bagladi Tibor, Bános Ferenc, Bárándy Zsuzsanna, Benke Zsuzsanna, Csicsek Angéla, Csöngei Zsuzsanna, Dóczi Katalin, Fodor László, Fónyad Pál, Garamvölgyi Ilona, Hadi Erzsébet, Hohl Magdolna, Horváth Antal, Horváth Margit, Kanyó Barna, Kassa István, Kemény Gyula, Kobra Anna, Konkoly Anna, Kovács Katalin, Kovács Zsuzsa, Kummer Mária, Malek Mária, Mihalicz Valéria, Mozsolics István, Némethy Júlia, Papp Attila, Prukker Márta, Rigó Mária, Sántha Mária, Szakony Ágota, Székely Mariann, Szentkúti Ágoston, Szerdahelyi Sándor, Sziva Ferenc, Sznopek Margit, Tarabi Judit, Vastag József, Vizkelety Katalin

Tanárok: Dávidovics Sándor osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Csernay László ny. igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Béli József, Bicsák Rózsa Grédics Gyula, Kerecsényi Erzsébet, Mészáros Kálmánné, Morvai Gyula, Németh Jánosné,  Szántó Zoltán, Varga Géza

 

1964/1965

IV. E osztály

Baj Ilona, Baksa Margit, Balázsovits Lajos, Balikó Márta, Békési Mária, Gaál Sándor, Garai Tibor, Harangozó Erzsébet, Harcz Ilona, Hegedüs Tibor, Hohl Margit, Hortobágyi János, Horávth József, Horváth Magdolna, Huszti István, Kamasz János, Keglovics Piroska, Kiss Ágnes, Koltai István,Kulcsár Judit, Lantos Mária, Madarász Marianna, Marton Tibor, Miskó János, Móré György, Móré Tamás, Nagy Jenő, Németh József, Peti Tibor, Radics Béla, Rezsek Eszter, Sárdy Botond, Schreiner Magdolna, Szukics László, Tóth Éva, Turi László, Vágó Gyula, Varga Ferenc, Zsédő Margit

Tanárok: dr. Ördög Ferenc osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Béli József, Biskopics Márton, Farkas Jánosné, Kocsi Tiborné, Müller Veronika, Nagy Emilné, Szántó Zoltán

 

1965/1966

IV. A osztály

Andrasek Károly, Barát Ferenc, Bazsika Dénes, Bedő Károly, Bellér László, Étsy Ferenc, Farkas János, Hóbár József, Horváth Sándor, Kálmán Ferenc, Kosztricz Pál, Mezei József, Mihály Sándor, Molnár Imre, Németh Imre, Persovits Gyula, Rodek Gyula, Takács Károly, Takács Lajos, Tóth Miklós, Varga János I., Varga János II., Vörös Ferenc

Tanárok: Béli József osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Benkő László, Boros Antal, Gulyás Mihály, Dr. Iváncsits Jánosné, Morvay Gyula, Nagy Emil, Németh András, Németh Zsuzsanna, Schlarb Béla, Varga Ferecné, Vörös Miklósné

 

1965/1966

IV. B osztály

Bagladi Ildikó, Balla Piroska, Balczár Edit, Balogh Piroska, Decs Jolán, Durgó Gizella, Fodor Csaba, Futó Margit, Herczeg László, Horávht József, Jancsi Klára, Kalamár Rozália, Koma László, Kondákor Erika, Kotnyek István, Kivács Ilona, Kuzsner Julianna, Lakner Ljaos, Lapat Katalin, Mikó Lajos, Molvarecz Ildikó, Peti Ilona, Rodek István, Simon Erzsébet, Soós Mihály, Sznopek Zsuzsanna, Tamás Margit, Takács Teréz, Teperics Katalin, Ternácz Piroska, Tokorcsi Mária, Tóth Magdolna, Vajdai Zsuzsanna, Vigh Márta

Tanárok: Bakonyi Istvánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Buzás István, Grédics Gyula, Mészáros Kálmánné, Morvay Gyula, Mosonyi Éva, Nyolczas Teréz, Sághy László, Schlarb Béla, Szalai Istvánné, Varga Ferecné, Vass János, Zombori Tamásné

 

1965/1966

IV. C osztály

Altai Ilona, Arany Mária, Blint Ilona, Csicskár Julianna, Gerensér Valéria, Ferkócza Margit, Hoffmann Mária, Horváth Anna, Horváth Jolán, Horváth Magdolna, Kamandi Piroska, Kovács Angéla, Kovács Margit, Kövesi Klára, Lakatos Anna, Lovrencsics Erzsébet, Major Mária, Milovics Éva, Molnár Klára, Molnár Margit, Nagy Magdolna, Németh Aranka, Németh Ilona, Németh Margit, Ózdi Mária, Pintér Ágota, Rózsás Mária, Röszler Katalin, Schiller Katalin, Simon Mária, Sió Klára, Soós Katalin, Szekszárdi Gizella, Tóth Süle Erzsébet, Varga Emma, Vigh Éva, Vincze Erzsébet

Tanárok: Harkány László osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh György, Béli József, Buzás István, Kökényes Zoltánné, Makai András, Müller Veronika, Németh János, Sági László, Varga Ferencné

 

1965/1966

IV. D osztály

Bányai Irén, Berecz Katalin, Borszéki Ilona, Csaba Katalin, Domján Mária, Donovár Katalin, Fincza Ibolya, Galambos Ildikó, Horváth Erzsébet, Kárpáti Mária, Keglovics Valéria, Kertész Anna, Kisfaludy Ágota, Kolongya Ilona, Kovács Lenke, Ladola Anna, Mátyás Mária, Óvári Valéria, Perkó Mária, Szökrény Erzsébet, Tóth Erzsébet, Varró Ágnes

Tanárok: Grédics Gyula osztályfőnök, Zsoldos Ferencné v. osztályfőnök, Zsöldos Ferenc igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Béli József, Biskopics Márton, Dr. Iváncsits Jánosné, Nyolczas Teréz, Varga Ferencné, Zombori Tamásné

 

1965/1966

IV. E osztály

Baj Gizella, Bedő Mária, Béli László, Borda Magdolna, Domján Erzsébet, Furmen Györgyi, Gaál Jolán, Gerencsér László, Henczi Gyöngyi, Horváth György, Juhász Katalin, Kanizsai Ferenc, Kálovics Ferenc, Kiss Károly, Mezőfi József, Miklós László, Plasky Paula, Pőcze János, Stróber Gábor, Szabó Valéria, Vadász Mária

Tanárok: Schlarb Béla osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Béli József, Buzás István, Biskopics Márton, Grédics Gyula, Dr. Iváncsits Jánosné, Kelemen László, Nyolczas Terézia

 

1965/1966

IV. F osztály

Bálint Erzsébet, Bekő Eszer, Csöndör Rózsa, Garai Anna, Horváth Klára, Horváth Mária, Horávth Márta, Horváth Zsuzsanna, Ivnkovits Ágnes, Jelinek Klára, Karácsonyi Magdolna, Kiss Katalin, Kollarits Éva, Kollarits Ágota, Korpár Mária, Kovács Éva, Mátéffy Klára, Menyhárt Erzsébet, Merkly Bellus Anna, Miklósi Mária, Nagy Etel, Németh Éva, Paizs Gabriella, Papp Erzsébet, Parragi Edit, Pikó Gizella, Radics Anna, Reich Katalin, Ruzsa Emma, Szabó Eszter, Szalai Zsuzsanna, Tar Erika, Vajda Éva

Tanárok: Nagy Emil osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Béli József, Biskopics Márton, Buzás István, Grédics Gyula, Harkány László, Horváth Béla, Makay András, Mosonyi Éva, Müller Veronika, Nagy Emilné, Sági László, Schlarb Béla, Varga Ferencné

 

1966/67

IV. A osztály

Andrasek Tibor, Antal Jenő, Barta Jánops, Bálint Katalin, Benczik Margit

Bódi Anna, Csanádi Erzsébet, Dani Mária, Dinnyés Edit, Hancz Lajos, Hermán Ferenc, Hohl Mária, Horváth Rozália, Kercsmarics János, Koronczai László, Kovács Katalin, Kutfej Julianna, Lábodi Tibor, Márkus László, Martonfalvi József, Ország József, Sági Ottó, Stikely Erzsébet, Szalai Károly, Szilvás Judit, tánczos Erzsébet, Tibol Katalin, Törő Erzsébet, Varga Edit

Tanárok: Vörös Miklósné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Bakonyi Istvánné, Batáry Lajos, Béli József, Bicsák Miklós, Boros Antal, Buzás István, Harkány László, Homonai Szabolcsné, Janzsó József, Kovács Józsefné, Kökényes Zoltánné, Mosonyi Éva, Németh András, Németh Zsuzsa, Nyolcas Teréz, Szebenyi mária, Varga Ferencné

 

1966/67

IV. B osztály

Baksa László, Bek Magdolna, Bősze Mária, Gorsics Mária, Hohl Éva, Horváth Julianna, Horváth Margit, Hüveli Éva, Kálmán Zsuzsanna, Kalmár József, Kovács Lajos, Lajos Mária, Lang Magdolna, Németh Éva, Pankasz Erzsébet, Simon Lajos, Simon Sarolta, Szabó Piroska, Szabó Valéria, Szalay Albert, Tóth Mária, Tóth Piroska, Tóth Tibor

Tanárok: Szebenyi Mária osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Béli József, Buzás István, Grédics Gyula, Kovács Józsefné, Kökényes Zoltánné, Mosonyi Éva, Nyolcas Teréz, Varga Ferencné, Vörös Miklósné, Zombori Tamásné

 

1966/67

IV. C osztály

Bethlen Klára, Boda Zsuzsanna, Bognár Anna, Boros Ágnes, Bukorova Mária, Czotter Edit, Dancs Zsuzsanna, Dankó Mária, Herjavecz Mária, Horváth Katalin, Horváth Magdolna, Kovács Gizella, Mátyás Mária, Millei László, Novák Mária, Péter Ferenc, Punger Katalin, Radics Mária, Riechel Éva, Schewitzer Mária, Sipos Katalin, Sipos László, Szabó Piroska, Takács Mária, Vajda Mária, Varga Zsuzsanna, Vincze Erzsébet, Zsömbik Teréz Gyöngyi

Tanárok: Mosonyi Éva osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh György, Béli József, Grédics Gyula, Gyana Sándorné, Harkány László, Kovács Józsefné, Makai András, Müller Veronika, Papp Mária, Sági László, Vörös Miklósné, Zombori Tamásné

 

1966/67

IV. D osztály

Balassa László, Balogh László, Bálint István, Csizmadia Erika, Freskó Zsuzusanna, Fülöp Rozália, Géczi György, Godinek Sarolta, Haracsi Klára, Kalinics Teréz, Karny Éva, Kruppai Ilona, Márkus Magdolna, Nagy Beáta, Németh Erzsébet, Plander Mária, Petőfi Lajos, Pőszér Sándor, Réz János, Rezsek Győző, Soós Aranka, Sárdi Magdolna, Tóth József, Zenta Anna Márta

Tanárok Szalay Istvánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Béli József, Grédics Gyula, Jugovics László, Kökényes Zoltánné, Mosonyi Éva, Müller Veronoka, Németh András, Szebenyi Mária, Varga Ferencné

 

1966/67

IV. E osztály

Ádám Vera, Biró Balázs, Bittera István, Czigola Emol, Deák Mária, Dolmányos Teréz, Dónay Mária, Drávavölgyi Mária, Ferecskó Ildikó, Fogarasi Mária, Gerencsér István, Halász Magdolna, Horváth Ágota, Kápolnás Ferenc, Ligeti Zsuzsánna, Meggyessy Júlia, Millei Anna, Molnár Csilla, Nagy Adrienne, Németh Mária, Orosz Sándor, Paragi Erzsébet, Pintér Ferenc, Pintér Ferenc, Török Éva, Vinczek Ilona

Tanárok: Gyana Sándorné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh György, Béli József, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Kovács László, Mészáros Kálmánné, Németh János, Szebenyi Mária

 

1966/67

IV. Z Zöldségtermesztő és –hajtató szakközépiskolai osztály

Beke Edit, Gábor Erzsébet, Gerencsér Rózsa, Hoppál Julianna, Klinger Magdolna, Kocsis Magdolna, Kovács István, Léder Katalin, Márkus Aranka, Papp László, Siftár Margit, Szabó József, Táborszki Jolán, Török Lajos, Vargek Lajos, Vass Sándor

Tanárok: Makai András osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Béli József, Bertók Balázs, Grédics Gyula, Gyana Sándorné, Vörös Miklósné

 

1967/68

IV. A osztály

Adorján András, Békési Olga, Bojt István Tmaás, Bushegyi Mária, Feledi Ildikó Katalin, Felhalmi Mária Margit, Havasi Márta, Hetényi Ferenc, Jónás Anna Katalin, Levik Györgyi, Nábráczky Hajós Judit, Nagy Margit, Paál Györgyi Mária, Parti Magdolna, Perendy Mária Magdolna, Polay József László, Szabó Magdolna, Szijártó Magdolna, Szijártó Mária, Szólák Magdolna, Talabér György István, Tóth Magdolna, Tóth Mária

Tanárok: Biskopics Márton osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Dr. Béli József, Dávidovics Sándor, Fehérvári Enikő, Haraszti László, Horváth Béla, Homonnay Szabolcsné, Dr. Iváncsits János, Kovács Józsefné, Kovács László, Mészáros Kálmánné, Németh János, Országh Irén, Vörös Miklósné

 

1967/68

IV. B osztály

Auer Éva Erzsébet, Balogh Erzsébet, Bem Anna, Dancs Zoltán, Fülöp Edit Zsuzsanna, Gejts Györgyi, Hackler László Ferenc, Jankó Zsuzsanna, Kele András Sándor, Kertész Éva Katalin, Kovács Mária Anna, Lábadi Jolán, Nemesi László Antal, Parti Ilona, Pirbus Márta Judit, Radics István Attila, Sárdy Péter András, Szász Piroska Mária, Sziklai Abigél Mária, Végh Irén, Vigh László Károly

Tanárok: Dr. Iváncsits Jánosné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Dr. Béli József, Boross Antal, Grédics Gyula, Gulyás Mihály, Gyana Sándorné, Haraszti László, Morvay Gyula, Németh János, Sági László, Dr. Szűcs Lászlóné

 

1967/68

IV. C osztály

Baksa Mária, Batáry Károly Géza, Bernád Zsuzsanna, Bohuss Gabriella, Csapó Gyöngyi Mária, Dani Ilona, Dolmányos Ilona, Elekes Lehel, Horváth József, Jászberényi József, Kelemen János, Kiss Judit, Kovács Terézia, Krug Márta, Lengyák György, Lengyák István, Ludvig Zsuzsanna, Majoros Szabolcs, Mikulás Péter János, Monori Sarolta Irén, Peszleg Mária, Pillér Ágnes, Reizner Katalin, Sajni Ilona, Simon Erzsébet, Sólyomvári Zsuzsanna, Sumits Ilona, Takács László, Tóth Árpád, Tóth Mária, Varga Dénes, Zavadil Károly

Tanárok: Kökényes Zoltánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Boros Antal, Fehér László, Fehérvári Enikő, Gulyás Mihály, Dr. Iváncsits Jánosné, Kovács Józsefné, Mosonyi Éva, Müller Veronika, Németh András, Szebenyi Mária, Vörös Mikósné

 

1967/68

IV. D osztály

Bagonyai Erzsébet, Bajok Erzsébet, Baldauf Éva, Feszt Éva, Füvesi Julianna, Hegyei Ferenc, Horváth Anna, Horváth Erzsébet, Kallós Gyöngyi, Kanyó Tamás, Kercselics János, Keszey Mária, Kovács Erzsébet, Kovács Gyula, Lakner Csaba, Lutor László, Magyar Miklós. Mázsa Margit, Molnár István, Molnár Júlia, Nagyfi Éva, Németh Éva, Szabó Erenc, Szabó Rózsa, Tóth Ferenc, Tóth Mária, Vágó Annak, Varga Gizella

Tanárok: Kerecsényi Erzsébet osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh Antalné, Balogh György, Boros Antal, Horváth Béla, Kovács Józsefné, Kovács László, Kökényes Zoltánné, Kuti László, Morvay Gyula, Müller Veronika, Németh András, Schlarb Béla

 

1967/68

IV. E osztály

Bazsó Rózsa, Borsos Mária Magdolna, Halász József, Hohl Éva, Király Endre, Kiss Erzsébet, Kovács Terézia, Kulcsár Mária, Nagy Ibolya, Nith Erzsébet, Papp Katalin, Pintér Margit, Rábel Margit, Rakos István, Ruff Erzsébet, Simon Olga Ilona, Szalai Zoltán, Tátrai Terézia, Tkálecz Aranka, Tomori János, Tóth Éva

Tanárok: Kuzsner Józsefné osztáylfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Balogh Antal, Balogh György, Bakonyi Istvánné, Bertók Balázs, Boros Antal, Buzás István, Harkány László, Kovács Józsefné, Mosonyi Éva, Pap Mária, Schlarb Béla, Szalay Istvánné,  Dr. Szűcs Lászlóné

 

1967/68

IV. F osztály

Boncz Tibor, Czelhoffer József, Forgó Gáspár, Gátvölgyi Margit, Gulyás Attila, Gyapay Judit, Gyenese Margit, Hortobágyi Györgyi, Kondár Ibolya, Kovács Anikó, Kovács Brigitta, Lang Ágota, Lukács Etelka, Lukács Julianna, Nagy Erzsébet, Németh Mária, Peitler Gyula, Pinterics Zsuzsanna, Ruzsa Katalin, Szabó Ilona, Szakáll Rózsa, Szarka Ottó, Szőnyegi József, Tóth Mária

Tanárok: Müller Veronika osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh Antalné, Balogh György, Dávidovics Sándor, Gulyás Mihály, Gyana Sándorné, Haraszti László, Homonnay Szabolcsné, Mosonyi Éva, Szalay Istvánné

 

1967/68

IV. Z  Zöldségtermesztő és –hajtató szakközépiskolai osztály

Andrasek István, Bocskor Rózsa, Csicsek Mihály, Csizmadia Éva, Kiss Ilona, Kovács Zsuzsanna, Lukács Árpád, Magyar Mária, Ruskó László, Sütő Anna, Szabó Erzsébet, Tartnóczky Magdolna, Tislér Gábor, Vándorfi Valéria, Zakács Jenő

Tanárok: Zombory Tamásné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Buzás István, Kerecsényi Erzsébet, Kovács Józsefné, Kökényes Zoltánné, Makai András, Sági László, Schlarb Béla, Szebenyi Mária, Szolnoki Zoltán

 

1968/69

IV.A osztály

Benedek Katalin Ilona, Deés Erzsébet anna, Farkas Katalin, Ferenczy Katalin, Gaál Katalin, Hegedűs István, Huszár Ágnes Mária, Kálóczi Judit Erzsébet, Knausz Margit Gizella, Kocsis Magdolna, Kók Julianna, Kozics Zsuzsanna Mária, Óvári Mária Katalin, Papp-Németh Irén Mária, Siklósi Magdolna, Tóth Ferenc, Tóth Zsuzsanna Szilvia, Turi Terézia Ilona, Varga Mária, Vörös Ernő, Zentai Márta Éva, Zsohár Mária Éva

Tanárok: Országh Irén osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Dr. Béli József, Biskopics Márton, Dávidovics Sándor, Fehér László, Fejérvári Enikő, Grédics Gyula, Homonnay Szabolcsné, Dr. Iváncsits János, Kerecsényi Erzsébet, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józserné

 

1968/69

IV. B osztály

Bertók Zoltán, Buczkó Amália, Csaba Károly Kálszló, Dervarics Attila, Erdélyi Erzsébet, Farkas Károly Jenőú, Gelencsér Mária, Gőcze Péter Miklós, Harcz Mária, Hegedűs Erzséb et, Henczler József, Hokman Mária, Horváth Ferenc, Jancsi György Péter, Jánoki Győző Aladár, Józsa Ibolya, Kandár Tibor, Kovács István, Kuti Mária, Licskay István László, Nábráczky-Hajós Péter, Novai György, Novák Erzsébet Magdolna, Póczak Endre Lajos, Simon József, Szita Olga Mária, Varga Zsófia

Tanárok: Kovács László osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Boros Antal, Grédics Gyula, Harkány László, Homonnay Szabolcsné, Dr. Iváncsits Jánosné, Kovács Józsefné, Németh János, Orbán Márta, Vörös Miklósné

 

1968/69

IV. C osztály

Baranyai Edig, Békési Margit, Bende Ilona, Czindrich Katalin Rozália, Czudar Márta Angella, Csordás Erzsébet, Domina Antal, Durgó László Gábor, Farkas Zsuzsa, Garai Erzsébet Ilona, Hóbor Erzsébet, Horváth Edit, Horváth Ibolya Mária, Horváth Magdolna, Huros Éva Judit, Kaszás Éva, Kele Ferenc, Kiglics Rozália, Kishegyi Edit Mária, Kovács Klára, Leitgéb Ferenc Vilmos, Matasics Rózsa, Meggyessy Gabriella, Miskolczy Olga, Németh Szilvia Netta, Oletics Erzsébet, Paróczai Aranka Ilona, Postovánecz Rózsa, Pusztai Ákos László, Rácz Sándor László, Ruff Mária, Szabó Pál, Takács János, Teke Ilona Erzsébet, Tóth Edit, Vajda Márta, Varga Éva, Vaskuti Terézia Erzsébet, Zadravecz Éva

Tanárok: Balogh György osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Fehér László, Grédics Gyula, Haraszti László, Harkány László, Kovács László, Kökényes Zoltánné, Mosonyi Éva, Müller Veronika, Sági László, Soós Sándor

 

1968/69

IV. D osztály

Osztályfőnök: Buzás István

Bedő Antal, Berán László, Bükki Ágnes Ildikó, Csordás Anna, Dávidovics Mária, Gáspár Mária, Göncz Ferenc, Győrfy Sándor Géza, Hajmási Éva, Horváth Gizella, Kesztyűs Ágota Anna, Kisszabó Anna, Korpár Margit, Kovács Edit, Kovács Mária, Mátés Ilona Matild, Mód Zsuzsanna Erzsébet, Peresztegi László, Petrekovics Mária Magdolna, Posza Ilona, Radics Katalin, Simon Erzsébet, Szanyi Erzsébet, Takács László Antal, Tóth Orsolya Mária

Tanárok: Buzás István osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Fejérvári Enikő, Grédics Gyula, Gyana Sándorné, Haraszti László, Homonnay Szabolcsné, Kovács Józsefné, Kuzsner Józsefné, Mosonyi Éva, Müller Veronika, Dr. Ördög Ferenc, Schlarb Béla, Soós Sándor, Dr. Szabó Csabáné, Vojkovics Antal

 

1968/69

IV. E osztály

Baj László, Bakos László, Balázs János, Benke József, Dobos Etelka, Kém István, Kiss Sándor, Kollarits Rita, Kovács József, Kovács Magdolna, Lendvai Mária, Magdics Anna, Meződi János, Paizs Ferenc, Rédics Irén, Stróber József, Szabó Ervin, Szekeres István, Szenkovszky István, Tóth Imre, Varga Ferenc, Wieger Endre

Tanárok: Dávidovics Sándor osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balásti Lajos, Balogh György, Buzás István, Grédics Gyula, Gulyás Mihály, Haraszti László, Kovács Józsefné, Kovács László, Lehota János, Németh András, Orbán Márta, Dr. Ördög Ferenc, Schlarb Béla, Szebenyi Mária

 

1968/69

IV. F osztály

Antal Magdolna, Bánó Rozália, Bebők Rózsa, Cser Rózsa, Dömötörfi András, Ferekte Erzsébet, Gelencsér Mária, Goricsi Margit, Hári Gábor, Herczeg Klára, Hoffmann János, Horváth Margit Ibolya, Hörcsöki Mária, Kovács Ilona, Kovács Magdolna, Marosvölgyi Éva, Miholcsek Margit, Nagy Ágnes, Nincsics Katalin, Primann Éva, Podharczky István, Rajna Erzsébet, Szigethy Gyula, Varga Éva, Veszprémi Ilona

Tanárok: Mosonyi Éva osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Dr. Béli József, Buzás István, Grédics Gyula, Homonnay Szabolcsné, Kerecsényi Erzsébet, Kovács Józsefné, Kökényes Zoltánné, Kuzsner Józefné, Papp Mária, Sági László, Schlarb Béla, Zombori Tamásné

 

1968/69

IV. Z Zöldségtermesztő és –hajtató szakközépiskolai osztály

Boros Ágota Éva, Fekete László, Filó Ildikó, Horváth Mária, Hosszú József, Kiss Margit, Mándó Ilona, Molnár Mária, Nink Erzsébet, Parti Ágnes, Pirbus Ilona, Plernyák Zsuzsanna, Prigl Katalin, Reményi Ferenc, Sebők Erzsébet, Vékási Mária, Zubor Éva

Tanárok: Bertók Balázs osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Makai András, Soós Sándor, Stimecz Jánosné, Szalay Istvánné, Varga Géza

 

1969/70

IV. A osztály

Ádám Edit, Csordás Katalin, Csuka Anna, Dobri Erzsébet, Gaál Ágnes, Hitesy Ágnes, Kajdel Edit, Kaszás Judit, Kiss Mária, Kocsis Margit, Kovács Erzsébet, Kovács Róza, Lukács Margit, Milley Yvette, Németh Mária Rita, Neuhold Mária, Preszmajer Éva, Rezsek Ibolya, Sajni Ágota, Schlosser Erzsébet, Simon Erzsébet, Szakáll Erzsébet, Szlavicsek Ida, Sznopek Ilona

Tanárok: Mosonyi Éva osztályfőnök, Mészáros Kálmánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Beke Ferenc, Biskopics Márton, Dr. Czeglédy Ferencné, Fehér László, Fejévári Enikő, Haraszti László, Homonnay Szabolcsné, Dr. Iváncsits Jánosné, Keresényi Erzsébet, Sági László, Vörös Miklósné

 

1969/70

IV. B osztály

Baldauf Lajos, Czippán Rózsa, Domina Erzsébet, Göncz Ferenc István, Hermán János Gyula, Horváth István Tivadar, Horváth János, Király Erzsébet Mária, Korcsmár József, Kovács Ferenc, Kovács Rózsa, Küronya Miklós Ferenc, Mészáros Géza Gyula, Müller János, Nemes Alfréd, Nyiri Lajos, Sörlei József, Vándorfi József László, Vincek Teréz, Vollák József Sándor, Zsoldos Erzsébet

Tanárok: Bakonyi Istvánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Buzás István, Grédics Gyula, Gulyás Mihály, Haraszti László, Mosonyi Éva, Müller Veronika, Orbán Márta, Szalai Istvánné

 

1969/70

IV. C osztály

Csupor László, Dömötörfy Borbála, Hegedüs Mária Márta, Horváth József, Hosszú László, Hulesch Ágnes, Jámbor Klára Piroska, Kádár István, Kálóczi Katalin, Kocsis Sándor, Kovács Klára Mária, Kovács Márta, Licskay József Géza, Molnár Mária Erika, Németh Györgyi Éva Etel, Németh László, Németh Mária, Nith Márta, Nováczky Györgyi Magdolna, Papp Katalin, Pető Márta, Pillér Éva Gizella, Révai Márta Judit, Rozmics Katalin Mária, Soós Mária, Takács Erzsébet, Tibol Mária Anna, Tulok Gizella, Vörös Éva Mária

Tanárok: Harkány László osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Dr. Béli József igazgatóhelyettes, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Boros Antal, Davidovics Sándor, Grédics Gyula, Haraszti László, Homonnai Szabolcsné, Dr. Iváncsits Jánosné, Licskay József, Mosonyi Éva, Orbán Márta, Stimecz Jánosné, Szebenyi Mária

 

1969/70

IV. D osztály

Alpár Veronika Márta, Batáry Pál Lajos, Bazsó Ferenc Albert, Beke József Miklós, Csutorás György, Dánosi Margit, Domaföldi János, Drégelyi Kiss Endre László, Gál Éva, Gál Lajos, Keserü Ildikó, Kiss Ibolya Anna, Kónya Zsuzsanna, Krénusz Rózsa, Kulman Jolán, Magyar Márta, Nagy József, Nagy Róza Ilona, Niczinger Ilona, Póczak Ágnes, Radmanics Ilona Katalin, Raffai Béla, Rákhely Zsuzsanna, Scheiber Csaba András, Somogyi Gyula, Soós Ferenc György, Szalai Ilona, Tislér Mária Lívia, Tóth Erika Olga, Tóth Ferenc László, Török Ferenc László, Török Ferenc Endre, Vajda Zsuzsanna Magdolna, Varga László, Zadravecz László Márton, Zsohár Ferenc István

Tanárok: Fehér László osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Batáry Lajos, Bertók Balázs, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Kökényesy Zoltánné, Nagy Emil, Németh Zsuzsanna, Dr. Szabó Csabáné, Szolnoky Zoltán, Vörös Miklósné

 

1969/70

IV. E osztály

Belső Mária Terézia, Godena József, hajmási Erzsébet, harangozó Tibor Lajos, Horváth Erzsébet, Horváth Zsuzsanna, Káldi Zsigmond, Koltai Éva Erzsébet, Kovács János, Kozma Gábor Pál, Köncz László, Lakatos Aranka, Léder László István, Lukács sára, Matuz Mária, Németh József, Rákos Emma Ilona, Sajni Mária, Süle Éva, Szabó Margit, Tóth Aranka, Tóth Magdolna, Ujházi György, Veszprémi Anna, Vukics József

Tanárok: Grédics Gyula osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Homonnay Szabolcsné, Kuzsner Józsefné, Márkus Ferenc, Müller Veronika, Németh András, Németh Zsuzsanna, Soós Sándor, Szebenyi Mária, Szolnoky Zoltánné, Vojkovics Antal

 

1969/70

IV. F osztály

Beke Magdolna, Bögri Margit, Daxner Borbála, Gerencsér Lajos, Hóbor Ilona, Horváth Márta, Kiss Károly, Kiss Zita, Kuzma Mária, Loncsár Zsuzsanna, Molnár Mária, Németh Margit, Péter Mária, Szabó Gertrud, Szakos Erzsébet, Vajda Éva, Vencel Márta, Vukics Mária

Tanárok: Dr. Kovács Károly osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Bertók Balázs, Biskopics Márton, Fehér László, Fehérvári Enikő, Grédics Gyula, Kovács Józsefné, Lehota János, Makai András, Nagy Emil, Sági László, Varga Géza
1970/71

IV. A osztály

Andris Zsuzsa, Baka Katalin, Bakonyi Karola, Faludi Zsuzsanna, Garamvölgyi Erzsébet, Garzó Gusztáv, Gál Éva Mária, Gelencsér Gábor, Jakab Éva, Kiss Györgyi Éva, Kovács Mária Magdolna, Kovács Márta, Krénusz Vilma Mária, Mátés Mária, Nyerki József, Oláh Károly, Pintér Ildikó, Punger Piroska, Szekeres Zsuzsanna Mária, Tóth Ildikó Mária, Törő Mária, Varga Mária

Tanárok: Lehota János osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Buzás István, Dr. Czeglédy Ferencné, Dávidovics Sándor, Fejérváry Enikó, Gyana Sándorné, Haraszti László, Homonnay Szabolcsné, Dr. Iváncsics János, Kovács Józsefné, Kuzsner Józsefné, Szolnoki Zoltánné

 

1970/71

IV. B osztály

Bedő István, Bencze Péter, Bérces György, Buti Év a, Galló János, Gerencsér László, Kerényi Ágnes, Kocsis Csaba, Kováts Miklós, Kósa Éva, Merksz Andor, Mismás László, Molnár Mihály, Mórcz István, Noll Tamás, Papp Ibolya, Rétai Zsuzsanna, Szücs Katalin, Vajda Ágnes, Zalavári Gabriella

Tanárok: Baj István osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató,  Bakonyi Istvánné, Balogh Antalné, Balogh György, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Gulyás Mihály, Haraszti László, Harkány László, Kovács Józsefné, Lehota János, Müller Veronika, Stimecz Jánosné, Szolnoky Zoltán

 

1970/71

IV. C osztály

Andróczi Erzsébet, Borda Györgyi, Farkas Mária, Horávth Gabriella, Horváth Zsuzsa, Hózensteiner Erzsébet, Kiss József, Korpavári Mária, Lichtnekker Terézia, Ludas Márta, Marics Mária, Matasics Mária, Milei Zsuzsanna, Mózsi Mária, Németh Zsuzsanna, Rácz Erika, Recse Márta, Sós Lajos, Szokol Mária, Tomsics Katalin, Vajda Zsófia, Vlasics Eleonóra, Vöröskőy Edit

Tanárok: Schlarb Béla osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Buzás István, Haraszti László, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Mosonyi Éva, Müller Veronika, Szalay Istvánné, Szebenyi Mária, Varga Géza

 

1970/71

IV. D osztály

Bencze Sándor, Bozzai Mária, Csanádi Erzsébet, Galamb Györgyi, Horváth Ágota, Hózensteiner László, Juhász Ferenc, Korcsmár Zoltán, Kovács Kaalin, Kovács Mária, Mázsa György, Millei Katalin, Miskolczy Béla, Palkó Mária Edit, Pus Erzsébet, Sónicz István, Szerdahelyi Erszébet, Vajda Zsuzsanna, Varga Mária

Tanárok: Soós Sándor osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Batáry Lajos, Boros Antal, Fehér László, Grédics Gyula, Homonnay Szabolcsné, Dr. Iváncsits Jánosné, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Mányó László, Nagy Emil, Stimecz Jánosné, Szalay Istvánné, Szolnoky Zoltán, Szolnoky Zoltánné

 

1970/71

IV. E osztály

Ágfalvi Ilona, Diós István, Horváth Éva, Horváth Lajos, Hostyánszki László, Kiss Klára Éva, Kondro Zsuzsa, Kovács Ibolya, Kovács Tibor, Mátai Tamás, Meiszter Irén, Novák László, Plandr Ilona, Pongrtácz Márta, Pós László, Rácz Ferenc, Schein István, Seres Zoltán, Somogyi Zita, Szabados István, Szaób Mária, Szeghalmi Irén, Sziszka István, Vajda Mária, Varga Rózsa, Vercz Károly

Tanárok: Fejérváry Enikő osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Csige Sándorné, Csomór Mátyás, Fehér László, Haraszti László, Jugovics László, Kerecsényi Erzsébet, Kovács Józsefné, Kökényesi Zoltánné, Kuzsner Józsefné, Müller Veronika, Németh András, Orbán Mária, Szalay Istvánné, Varga Géza

 

1970/71

IV. F osztály

Adorján Judit, Barabás Tamás, Biró Dorottya, Borsfay Géza János, Both Ágnes, Dávid Andrea Marianna, Dobrán Edit Marianna, Erdős László, Gőcze Zsuzsanna Erszébet, Horváth László, Hosszu Gizella, Hovánszky Emil Gábor, Hulesch Helga, Kovács László, Matyók zsa Laura, Mészáros Eszter Klára, Nagy Tibor Ferenc Géza, Németh Gabriella, Németh Mária Julianna, Papp Péter, Peti Katalin, Rédics Klára, Soós Erzsébet Zsuzsanna, Szabó József, Szalay Ildikó, Szórád Margit, Toplek Anna Mária, Török Ildikó Ágota

Tanárok: Dr. Vörös Miklósné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh György, Béres Bálintné, Boros Antal, Davidovics Sándor, Grédics Gyula, Dr. Iváncsits János, Dr. Iváncsits Jánosné, Müller Veronika, Orbán Márta, Schlarb Béla, Soós Sándor, Szebenyi Mária

 

1970/71

IV. G osztály

Ács Margit, Agg Mária, Csatlós Ferenc, Csányi Éva, Domina Borbála, Kálovics Gabriella, Kárász László, Kovács Gabriella, Nemes Zoltán, Pipellár Jenő, Rógán Ilona, Soós József, Svélecz Ida

Tanárok: Dr. Kovács Károly osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Béres Bálintné, Bertók Balázs, Dávidovics Sándor, Fehérváry Enikő, Grédics Gyula, Harsi Sándorné, Homonnay Szabolcsné, Kovács Józsefné, Lehota János, Makai András, Orbán Márta, Schlarb Béla, Szolnoky Zoltánné

 

1971/72

IV. A osztály

Baron Klára, Biri Mária, Bonczók Ágnes, Böjti Erika, Bölcs Györgyi, Busa Edit, Búvári Éva, Faics Mária, Gelsei Zsuzsanna, Hoffmann Ildikó, Husz Ibolya, Lakatos Ibolya, Maurer Zsuzsa, Molnár Ágota, Muka Rózsa, Nád Márta, Simonics Sarolta, Schwitzer Jolán, Szaszkó Margit, Ujpál Márta, Valusek Ilona, Vass Éva

Tanárok: Gyana Sándorné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Dr. Czeglédy Ferencné, Dr. Iváncsits János, Haraszti László, Homonnay Szabolcsné, Müller Vera, Nagy Emil, Schlarb Béla, Varga Ferencné, Varga Géza

 

1971/72

IV. B osztály

Duró Győző, Gergó József, Gérusz Ágnes, Gilicz András, Godina László, Gulyás Zita, Győry Zsuzsa, Jesch Aladár, Kanyó László, Kenese István, Kőcs Ferenc, Major Margit, Matoltsy András, Nagy László, Novák László, Pintér Zoltán, Radnai Mária, Reiner Károly, Sörlei Ibolya, Szabó Gábor, Szabó László

Tanárok: Gulyás Mihály osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Béres Bálintné, Boros Antal, Kovács Józsefné, Kökényes Zoltánné, Mosonyi Éva, Müller Veronika, Dr. Ördög Ferenc, Soós Sándor, Szalai Istvánné

 

1971/72

IV. C osztály

Blank Péter, Falvai Éva, Farkas Zoltán, Führer Ernő, Gáspár Mária, Gyarmati Éva, Horváth Ágnes, Kertész Edit, Kishalmi Erzsébet, Knausz József, Koráth Judit, Kovács Márta,Krizsán Ágnes, Laszy Judit, Mátéffy Ágnes, Nagy Marietta Klára, Pál Erzsébet, Pávlicz Mária, Petike Zsuzsanna, Pintér Irén, Szörcsök Erika, Szunyogh Erzsébet, Takács Edit Teréz, Tóth András János, Tóth Árpád, Tóth Edit Katalin, Tóth Mária Edit, Zalavári Katalin, Zoltán Éva Erzsébet

Tanárok: Szolnoky Zoltán osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Dr. Béli József, Biskopics Márton, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Haraszti László, Harkány László, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Kovács László, Müller Veronoka, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné, Vörös Miklósné

 

1971/72

IV. D osztály

Ausch Béla, Balogh Imre, Czerpán Attila, Cseke Rózsa, Doma Sarolta, Farkas Erzsébet, Fejér Veronika Ildikó, Füllér Gizella, Hikádi Mária, Horváth Katalin, Kanász Rózsa, Kiss Zsuzsanna, Kondricz Margit, Krénusz József, Lakos Árpád, Mátai Éva, Papp Judit, Rohs Zita Rita, Stiller Gábor, Tiszai Borbála, Tóth Elek, Vajda Zsuzsanna, Varga Margit, Vass Anna, Vigh László, Zsóka Tibor

Tanárok: Balogh Antalné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Brand Béláné, Börös Antal, Dávidovics Sándor, Fehér László, Grédics Gyula, Dr. Iváncsits Jánosné, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Kuzsner Józsefné, Varga Géza

 

1971/72

IV. E osztály

Arany József, Bohuss Zsuzsanna, Czindrish Edit, Csizmadia Mária, Csondor Márta, Dörnyei margit, Eckmann Margit, Fehér Ilona, Furó Judit, Garai Éva, Halász Rita, Horváth Ágnes, Horváth Ilona Nóra, Igklódi Endre, Keszler Zsuzsanna, Kishegyi Zsuzsanna, Kiss Gizella, Kovács Gyula, Kovács Mária, Kubu Katalin, Liplin Mária, Marton Éva, Marton Györgyi, Merkly-Belus Erzsébet, Nagy Ágota, Pálfi Gyöngyi, Pintér Margit, Somogyi Magdolna, Szekeres Katalin, Tillinger Mária, Tóth Krisztina, Varga Magdolna, Vörös Erzsébet, Zakócs Edit

Tanárok: Orbán Márta osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Buzás István, Dávidovics Sándor, Gundrum Mária, Haraszti László, Homonnay Szabolcsné, Kovács Józsefné, Marton Tiborné, Mosonyi Éva, Müller Veronnika, Varga Géza, Vörös Miklósné

 

1971/72

IV. F osztály

Benedek Miklós, Bogdán Péter, Cziczeli Ferenc, Császi János, Cseh Jolán, Doma Zsuzsanna, Farkas István, Gál István, Hamar Éva, Horváth Gyula, Ivády Zsuzsanna, Kercsmarics József, Kovács Éva Edit, Nádor Lászlól, Nagy János, Németh Tibor, Novai László, Peller János, Rezsek Ildikó, Rudics Róbert, Schauer István, Schindberger László, Stróber Rózsa, Szilágyi Sándor, Tábori Imre, Tislér Jolán, Törő Gyula, Török Zsuzsanna, Wöller László

Tanárok: Szolnoky Zoltánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Béres Bálintné, Boross Antal, Buzás István, Dávidovics Sándor, Hársi Sándorné, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Németh András, Soós Sándor, Dr. Szabó Csabáné, Szolnoky Zoltán

 

1971/72

IV. G osztály

Bódi Mária, Daxner Erzsébet, Fuisz Erzsébet, Gyurcsó János, Horváth János, Kis-Gergely Margit, Kiss Mária, Kondákor Zoltán, Peterman Károly, Szakony Alajos, Villányi Edit

Tanárok: Dr. Szabó Csabáné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Bertók Balázs, Grédics Gyula, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Lehota János, Nagy Emil

 

1972/73

IV. A osztály

Bántó Zsuzsanna Magdolna, Boncok Ilona, Farkas Mária, Gaál Zsuzsanna Éva, Horváth Piroska, Kajetán Ildikó, Kiss Zsiuzsanna, Kocsis Ágnes, Kollmann Gabriella Klára, Kovács Zoltán, Krállics Marietta Rozália, Krizics Éva Irma, Lábodi Györgyi, Lukácsi Klára Erzsébet, Matkó Mária, Nagy Gabriella Franciksa, Nagy Gyula Lajos, Nau Valéria, Novaszel Katalin, Pálmai Márta, Pintér Ferenc, Pólya Sándor Kálmán, Simonffy Zsuzsanna, Sipos Zsuzsanna, Szegedi Edit Erzsébet, Tánczos Ildikó, Teleki Tónde Julianna, Varga Anna, Varga Judit, Varga Klára Magdolna, Varga Mária Magdolna, Vass Ilona, Zámbó Margit, Zimics Erzsébet Mária

Tanárok: Biskopics Márton osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Boros Antal, Grédics Gyula, Harkány László, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Lehota János, Mosonyi Éva, Nagy Adrien

 

1972/73

IV. B osztály

Belső Angéla, Buti Ágnes, Csatár János, Csurai Erzsébet, Fritzins Gizella, Gaál Gizella, Gilicz Ákos, Gungl Erika, Hóbor Magdolna, Horváth Erzsébet, Iberpaker Gyula, Kele Sándor, Koch József, Lapath József, Macsek József, Marton Márta, Máthé Zoltán, Megyes József, Monostori Mária, Papp Éva, Péntek Erzsébet, Pintér Gyöngyi Margit, Pölcz Magdolna, Radó János, Raffay Csaba, Réti Erzsébet, Rozina József, Simon Rózsa, Sipos László, Tálos Tamás, Tuboly Gyöngyi, Wendler Erzsébet, Zoltai Mihály

Tanárok: Grédics Gyula osztályfőnök, Müller Veronika osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Balogh Antalné, Béres Bálintné, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Fehér László, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Mosonyi Éva, Nagy Emil, Németh János, Szolnoky Zoltánné, Dr. Vörös Miklósné

 

1972/73

IV. C osztály

Benedek Imre Jenő, Ferenczi Lászl György, Godena Albert, Győrfy Endre, Horváth Erzsébet Jiulianna, Karsai Jenő, Keszei Julianna, Kovács Csaba, Kovács Teréz, Kummer Erzsébet, Kummer Ilona, Lábodi László Nándor, Marton József, Persovits Mária Zsuzsanna, Pókecz Mária, Schein Zsuzsanna, Szabados Éva Cecília, Szabó Ferenc, Szirti Zsuzsanna Katalin, Szlávecz Gáza, Szmodics Györgyi

Tanárok: Szalay Istvánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Alpár György, Balogh Antalné, Boros Antal, Bukás István, Dávidovics Sándor, Fehér Magdolna, Grédics Gyula, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Mosonyi Éva, Schlarb Béla, Dr. Szabó Csabáné

 

1972/73

IV. D osztály

Alvégi György, Biró Ágota Katalin, Bodnár Éva, Bohrát Margit, Csinyát Teréz, Dlask Róbert, Drégelyi-Kis Edit Mária, Duló Györgyi, Farkasfalvi Anna, Furó József Attila, Fehér Balázs, Gerencsér Tibor, Gergály László, Hanke József, Hegyi Ilona, Hopp Eszter Judit, Horváth Ilona Jolán, Kerekes Béla, Kolongya Zsuzsanna, Koósz József, Millei József, Molnár Gábor, Mozsolics Éva, Németh Ferenc, Pálfalvi Erzsébet, Pozsonyi Emília, Rákos Zsuzsanna, Reich Judit, Skoda Erzsébet, Szalai Géza, Szantner Zoltán, Szegedi Sándor, Szücs Ildikó, Tarcsai János, Tompa Magdolna, Toplek Sándor, Tóth Árpád Csaba, Tulezi Ferenc, Vörös Magdolna

Tanárok: Kovács Józsefné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Béres Bálintné, Boros Antal, Dr. Iváncsits Jánosné, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Lehota János, Márkus Ferenc, Mosonyi Éva, S. Szebenyi Mária, Soós Sándor, Dr. Szabó Csabáné, Szolnoky Zoltán, Szolnoky Zoltánné

 

1972/73

IV. E osztály

Andrasek Mária Ágota, Balla Erzsébet Mária, Bedő Zsuzsanna, Bolf Mária, Czerbusz Márta Ibolya, Cseh Klára, Gáspár Mária, Hábli Ibolya, Hegyi Erzsébet, Horváth Mária, Kiss Veronika, Kocsis Piroska Mária, Kőcs Mária, Lengyel Mária Anna, Markó Adrienne Mária, Pécsi Anna Mária, Pisula Márta Klára, Polay Erzsébet Ágnes, Rubányi Zita, Simon Zsuzsanna Beáta, Szalai Márta, Tálosi Amália, Tóth Elvira, Vadas Anna, Vigh Erzsébet, Vigh András, Zalavári Zsuzsanna, Zöldhegyi Sarolta Mária

Tanárok: Nagy Emil osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Boros Antal, Fehér Magdolna, Grédics Gyula, Gulyás Mihály, Dr. Iváncsits Jánosné, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Kuzsner Józsefné, Schlarb Béla, Dr. Szabó Csabáné, Tihanyi Lászlónké, Varga Géza

 

1972/73

IV. F osztály

Ágfalvi Mária, Balczer Ildikó, Balogh Róza, Baráth Margit, Bartos Zsuzsanna, Beke Rózsa, Berner Ilona, Biró Edit, Brezovszky Judit, Csóka Mária, Duics Mária, Garamvölgyi Klára, Hári Katalin, Horváth Irén Teréz, Horváth Mária, Horváth Mária, Ilus Erzsébet, Jobbágy Éva, Kanász Rozália, Kiss Katalin Jduit, Kovács Edit, Kovács Magdolna, Kuzma Mária, Németh Erzsébet, Németh Judit, Ombódi Anna, Óvári Anna, Papp Valéria, Pálfi Katalin Edit, Pikler Magdolna, Polgári Irén, Popovics Marianna Sarolta, Simon Éva Etelka, Teke Márta Irma, Teperics Veronika

Tanárok: Homonnay Szabolcsné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Brandt Béláné, Dr. Dobzsevics Sándorné, Ernyei Zoltánné, Fehér László, Grédics Gyula, Dr. Kovács Károly,  Kökényes Zoltánné, Lehota János, Márkus Ferencné, Dr. Péró Csaba, Tihanyi Lászlóné, Varga Géza

 

1973/74

IV. A osztály

Burcsi Ágota Mária, Büki Mária Magdolna, Fehér Gyöngyi, Fekete Éva, Gerencsér Zsuzsanna, Hajdu Magdolna, Hidvégi György, Horváth Andrea, Imre Erika, Jekisa Erzsébet, Kelemen Tibor, Kemenczey Erzsébet, Koller Zsuzsanna, Kónya Antal, Kövér Mária Klára, Lakatos Marianna, Madarász Ildikó, Mándli Anna Mária, Megyesi Judit, Mihály Anna, Nagy Róbert, Paizs Ágnes Judit, Rákóczi Éva, Sneff Katalin, Szabó Mária Katalin, Szerdahelyi Ágota Magdolna, Szijártó Teréz, Tóth Kápolna Irma, Zámbó Margit, Zsohár Margit

Tanárok: Dr. Czeglédy Ferencné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Biskopics Márton, Brand Béláné, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Gyana Sándorné, Haraszti László, Homonnay Szabolcsné, Dr Kovács Károly, Dr. Kovács László, Marton Tiborné, Schlarb Béla, Dr. Szabó Csabáné, Szalay Istvánné, dr. Vörös Miklósné, Varga Géza

 

1973/74

IV. B osztály

Ács Valéria, Antal Ernő, Antalics Dénes, Bagladi József, Balogh Gyöngyi, Baranyai Gábor, Boa Piroska, Bóbics Éva, Czulek Katalin, Dobos Gyöngyi, Erdődi János, Gaál Tamás, Hosszú Mnária, Husz Rózsa, Kocsis Márta, Kósa József, Kósa László, Kovács Erzsébet, Kovács Marianna, Léder Mária, Maurer Katalin, Németh Mária Magdolna, Németh Mária Zsófia, Pusztai József, Rudics József, Szabó István, Szabó Zsolt, Szép István, Szigethy Róza Mária, Tábori László, Tálos Zsuzsanna, Tislér Bernadette, Varga József, Zsdrál Zoltán

Tanárok: Mosonyi Éva osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Béres Bálintné, Biskopics Márton, Boros Antal, Fehér László, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Lehota János, Márkus Ferenc, Nagy Emil, Nagy Emilné, Soós Sándor, Dr. Szabó Csabáné, Szalay Istvánné, Szebenyi Mária,

 

1973/74

IV. C osztály

Bali Katalin, Billege Jenő, Bonczok Lajos, Csatos Imre, Cserti Imre, Csordás József, Dancs Zoltán, Dobrán Györgyi, Eger János, Göllesz Ilona, Grúber Ildikó, Horváth József, Horváth Rezső, Hosszú Éva, Ilyés József, Kálovics Ferenc, Kiss Ágota, Kovács Ildikó, Kovács Judit, Laki Imre, László Zita, Marton László, Milley Zsuzsanna, Mulik Ilona, Nábráczky-Hajós Ilona, Novák Tibor, Oparnicza Judit, Orosz katalin, Ozorai Andrea, Paál Tibor, Páll Miklós, Papp Ferenc, Papp Györgyi, Pusztai Jenő, Rózsás Antal, Rózsás György, Sabján Imre, Sasvári Anikó, Schrejber Tamás, Tóth Éva

Tanárok: Dávidovics Sándor osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Soós Sándor igazgatóhelyettes, Balogh Antalné, Béres Bálintné, Boros Antal, Dr. Czeglédi Ferencné, Grédics Gyula, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Pintér Ferenc, Varga Géza

 

1973/74

IV. D osztály

Biró Tamás Ernő, Bizzer Éva Margit, Bodnár Judit Mária, Buczkó Katalin, Csiszár Veronika, Dávid Angella Mária, Fehér Lenke, Fitos Katalin, Gémesi Katalin, György Ilona, Hajmási Ottó Endre, Hóman Zoltán József, Horváth Zsuzsanna Márta, Imrei Mária Márta, Kispéter Márta, Kiss Andrea Mária, Kiss Judit Erika, Kovács Tibor, Kulcsár Béla Lajos, Lukács Katalin, Megyeri Anna, Megyesi Zoltán Zsolt, Sütő Judit, Szabó József Kálmán, Szebenyi Szilvia Anna, Szvoboda Erzsébet Judit, Tamás Mária, Tollár József, Tóth Árpád, Tóth Valéria Mária, Törő Zsuzsánna Veronika, Tulok Gizella Margit, Hanke József

Tanárok: Buzás István osztályfőnök, Dr. Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Dávidovics Sándor, Dr. Gulyás Mihály, Haraszti László, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Ördög Ferenc, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Tihanyi Lászlóné, Varga Géza

 

1973/74

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Balázs Ilona, Busa Ilona, Czinderi Erzsébet, Dávid Ilona, Druskóczi Etelka, Gyergyák Magdolna, Györkös Erzsébet, Hegedüs Mária, Henczi Edit, Horváth Mária, Horváth Rozália, Kocsis Klára. Kodela Róza, Kovács Mária, Láda Klára, Mozsolics Magdolna, Németh Erzsébet, Pál Klára, Sneff Julianna, Szakos Mária, Szalai Gyöngyi, Termecz Ida, Tóth Klára

Tanárok: Dr. Iváncsits Jánosné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Dávidovics Sándor, Ernyei Zoltánné, Homonnay Szabolcsné, Dr. Joós László, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Márkus Ferencné, Marton Tiborné, Dr. Péró Csaba, Pintér Ferenc, Szolnoky Zoltánné, Tihanyi Lászlóné, Dr. Ujvári Mária

 

1974/75

IV. A osztály

Ács Sarolta, Babati Mária, Bazsó margit, Bellovics Anikó, Biskopics Márton, Boa Ágnes, Borók Erzsébet, Cselenkó Katalin, Csonka Edit, Dénes Csilla, Gaál Emese Ildikó, Gál Mikós, Gyimes Thyra, Horváth Anna, Ilyés Ilona, Jászberényi Éva, Kertész János, Kiss Márta, Kisgéczi Gabriella, Kulcsár Zsuzsanna, Makaró Katalin, Polai György, Sinkovics Judit, Szabó Zsuzsanna, Szigeti Erika, Timár Szilvia, Tóth Ibolya, Tóth Ilona, Tuboly Mónika, Tüske Ágnes, Vajda Rózsa, Vidovics Anna

Tanárok: Janzsó Antalné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh György, Boros Antal, Gyana Sándorné, Harkány László, Dr. Kovács Károly, Schlarb Béla, Soós Sándor, Dr. Szabó Csabáné, Takács Tibor

 

1974/75

IV. B osztály

Bálint Mária, Bedenek Sándor, Bedő Endre, Berke Zoltán, Buczkó Róza, Cseresznyés Mária, Dani Zoltán, Gerlinger Imre, Gyarmati János, Hartwig Ágnes, Hartwig Zsuzsanna, Hohl Árpád, Kelemen László, Kerék Csaba, Kovács László, Kurucz István, Lakatos Ferenc, Lakatos Péter, Laki János, Molnár László, Németh Ildikó, Pesti János, Piriti Zsuzsanna, Radnai Erzsébet, Schwarz István, Simon László, Somogyi Tibor, Szabó Zsolt, Szekér József, Weisz Rózsa, Zoltán Jenő

Tanárok: Lehota János osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Béres Bálintné, Boros Antal, Buzás István, Dávidovics Sándor, Fehér László, Fehér Magdolna Éva, Dr. Gulyás Mihály, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Kuzsner Józsefné, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Szebenyi Mária

 

1974/75

IV. C osztály

Bódis Zsuzsanna, Bodnár Attila, Czuppon László, Gorsics Mária, Hercz Judit, Kirchner György, Kis-Gál János, Knáb Valéria, Kovács Rika, Németh László, Pál Péter, Pozsgai Attila, Rádi Éva, Schauer Rudolf, Sebestyén Éva, Solymosi Györgyi, Spingár Éva, Szabó Gábor, Szabó Magdolna, Szertics András, Szollár Mária, Tábori András, Tóth Judit, Török László, Török Zsuzsanna, Varga Éva, Vigh Lajos

Tanárok: Béres Bálintné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Huszárné Mosonyi Éva, Dr. Kovács Károly, Nagy Emil, Pintér Ferenc, Soós Sándor, Stimecz Jánosné, Szalay Istvánné, Varga Géza

 

1974/75

IV. D osztály

Billege Ibolya, Borosán János, Böcskei Georgina, Bujtor Márta, Cserháti Irén, Dénes Sándor, Gosszy Edit, Héri Ildikó, Heizler Zsuzsanna, Kiss Katalin, Konkoly Árpád, Kökényes Julianna, Krizsán Éva, Ladocsi Zsuzsanna, Lukács Judit, Mészáros Éva Mária, Nagy Magdolna, Orvos Katalin, Pál Gyula, Parti György, Póczak Katalin, Polai Rozália, Strauss Hajnalka, Szabó Ildikó, Szabó Katalin, Szaali Gabriella, Szamek Edit

Tanárok: Bakonyi Istvánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Boros Antal, Fehér László, Grédics Gyula, Huszárné Mosonyi Éva, Kerecsényi Erzsébet, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Márkus Ferenc, Dr. Ördög Ferenc, Schlarb Béla, Dr. Szabó Csabáné, Szalai Istvánné, Szolnoki Zoltán, Szolnoki Zoltánné

 

1974/75

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Bakon Erzsébet, Barócsi Márta, Bódi Jolán, Czigót Gizella, Csatos Margit, Dara Zsuzsa, Gazdag Rózsa, Gerencsér Mária, Güöndics Györgyi, Harangozó Magdolna, Hegedüs Ibolya, Hegyi Zsuzsanna, Horváth Ágnes, Horváth Éva, Horváth Zsuzsanna, Kiss Mária, Kiss Zsuzsa, Kocsis Judit, Lebár Irén, Lehel Ildikó, Megla Gizella, Mikovics Gizella, Németh Mariann, Palaics Melitta, Péntek Mária, Péter Györgyi, Rácz Marianna, Szabó Erika, Szakos Ildikó, Szantner Emma, Tislér Mária, Tóth Márta I., Tóth Márta II., Vas Katalin, Vass Rita, Würt Ibolya

Tanárok: Ernyey Zoltánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh György,  Brandt Béláné, Biskopics Márton, Fehér Magdolna, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Homonnay Szabolcsné, Dr. Iváncsits Jánosné, Dr. Joós László, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Nagy Emil, Dr. Ujvári Mária

 

1975/76

IV. A osztály

Ágoston Rita, Bőcz Márta, Csonka Erzsébet, Dara Erika, Durgó Zsuzsanna, Hatos Ilona, Hokman Mária, Horváth Ágnes, Horváth Gabriella, Horváth Klára, Kovács Júlia, Maczka Irén, Mikolics Erzsébet, Nagy Ilona, Nagy Zsuzsanna, Nyitrai Éva, Polai Terézia, Rossi Ibolya, Sznopek Elvira, Takács István, Varga Mária

Tanárok: Vörös Miklósné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Boros Antal, Brandt Béláné, Buzás István, Dr. Czeglédi Ferencné, Grédics Gyula, Gyana Sándorné, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Németh János, Sárkány Eszter, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Varga Géza

 

1975/76

IV. B osztály

Bedő Rita, Csutorás Csaba, Dávid Erzsébet, Farkas János, Ferenczi Ildikó, Flórián Ágota, Flórián Mária, Gazdag Mária, Hervai Károly, Horváth Pál, Horváth Tamás, Horváth Vencel, Husz László, Kancsalics Zoltán, Kaszti Erzsébet, Kiss Elvira, Koller György, Kósa Béla, Linka Edit, Megyeri György, Nádai István, Nyakó Melinda, Pintér Jenő, Polgár Kálmán, Szak József, Szakony Imre, Szépréti Csilla, Tóth Ilona, Tüzes Zsuzsanna, Varga Gábor

Tanárok: Schlarb Béla osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Béres Bálintné, Boros Antal, Buzás István, Fehér László, Gulyás Mihály, Dr. Iváncsits Jánosné, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Pintér Ferenc, Stimecz Jáonsné, Dr. Szabó Csabáné, Takács Tibor, Varga Géza

 

1975/76

IV. C osztály

Albert Ágnes, Anek Teréz, Bedő János, Bicskei Viola, Csik Magdolna, Fenyvesi Ildikó, Gáspár Károly, Horváth Zoltán, Hunyadi Éva, Kiss Albert, Knausz Zoltán, Kopecskó Róbert, Koráth József Miklós, Kunics Boldizsár, Ladovics Mária, Lukács Imre, Matyasics Zsolt, Márkus Erzsébet, Molnár Ferenc, Pék Márta, Péterffy Ilona, Popellár Márta, Szakály Zsuzsanna, Szatmári László, Szerecz Zoltán, Vajdai Mária, Varga György, Végi Katalin

Tanárok: Balogh György osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Béres Bálintné, Boros Antal, Buzás István, Dávidovics Sándor, Huszár Mihályné, Dr. Kovács Károly, Lehota Jáos, Sárkány Eszter, Stimetz Jánosné, Szebenyi Mária

 

1975/76

IV. D osztály

Bacsics Zsuzsanna, Beck Ferenc, Béli Gábor József, Blank Judit Mária, Bodó Ildikó, Debreceni Magdolna, Deli Ildikó Mária, Füzesi Judit Eszter, Gábiel Zsuzsanna, Gerócs Erzsébet, Hutmann Ildikó, Kellár Márta, Kisgyura János András, Konecz Ágnes, Kónya Zsuzsanna, Kóta Miklós, Kovács Irén I., Kovács Irén II., Kulcsár Éva, Makaró Sarolta, Mihályi Katalin, Niczinger Györgyi, Péter Ágnes Erzsébet, Pintér Sándor, Rohs Judit, Sárecz Csaba Ferenc, Szalai Gellért, Szőcs Zsuzsanna, Szőllősi Anna Krisztina, Tánczos Mária, Tóth Henriette Klára, Tóth Márta Mária, Várady Zoltán, Varga Hajnalka, Vercz Éva, Villányi András

Tanárok: Szebenyi Mária osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Fehér Magda, Harkány László, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Márkus Ferenc, Dr. Ördög Ferenc, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Szolnoki Zoltánné

 

1975/76

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Baj Györgyi, Beke Ágnes, Belloni Mária, Bukovics Margit, Cigót Judit, Csöndör Magdolna, Dara Mária, Gombos Ibolya Valéria, Gulyás Piroska, Hofman Erzsébet, Kamera Mária Magdolna, Kurucz Mária, László Margit, Millei Teréz, Németh Klára, Péter Teréz, Pongrácz Erzsébet, Radmanics Margit, Szakos Anikó Erzsébet, Tálos Ildikó Marianna, Varga Éva, Velner Mária, Zsemberi Tünde

Tanárok: Tihanyi Lászlóné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Brand Béláné, Fehér Magdolna, Homonnay Szabolcsné, Dr. Joós László, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Nagy Emil, Varga Géza, Dr. Vörös Miklósné

 

1975/76

IV. F osztály

Harangozó László, Hegedüs József, Herpai Ildikó, Horváth Györgyi Mária, Horváth Júlia Éva, Jósvai Zoltán Pál, Kelemen Ibolya, Kispál József, Koller Andrea Ágnes, Majoros István, Márkus Katalin, Németh Zsolt, Pem Mária, Protár Katalin, Salamon Lajos, Sándor Balázs, Sütő Mária, Tesinszky Mária, Varga Emília, Zárai Márta

Tanárok: Kökényes Zoltánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Bertók Balázs, Boros Antal, Grédics Gyula, Keller Sándor, Dr. Kovács Károly, Schlarb Béla,  Stimecz Jánosné, Szalay Istvánné, Takács Tibor, Varga Géza

 

1976/77

IV. A osztály

Bándi Zsuzsanna, Beke Zsuzsanna, Benedek Anikó, Beznicza Márta, Biró Zsuzsanna, Büki Márta, Csizmadia Zoltán, Gaál Margit Lívia, Hóbor Hajnalka, Horváth Enikő, Jávor Erzsébet, Kálovics Erzsébet, Kodela István, Kovács Katalin, Kulcsár Zsuzsanna, Mészégető Márta, Németh Zoltán, Polai Éva Mária, Radanovics Zsuzsanna, Sipos Edit, Szaksz Ibolya, Tanai Judit, Varga Ágnes, Varga Erika, Varga Katalin, Zsombori Tünde

Tanárok: Gyana Sándorné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Márkus Ferenc igazgatóhelyettes, Balogh Antalné, Bertók Balázs, Biskopics Márton, Boros Antal, Buzás István, Ceglédy Ferencné, Dolmányos Teréz, Janzsó Analné, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Sárkány Eszter, Stimecz Jánosné, Varga Géza, Dr. Vörös Miklósné

 

1976/77

IV. B osztály

Ambrus Zsuzsanna, Aradvári Gabriella, Bajsz Antal, Czupi Gyula, Csermely Tamás Tibor, Dolezsár Ede Sándor, Farkas Gábor Lőrinc, Fekete Mariann, Fodor Csaba, Goór Jenő László, Harkány Éva Márta, Hegyi László, Horváth Klára Katalin, Horváth László, Illés Sándor Tamás, Kátai László Attila, Kiss László, Kupai Imre, Lőrincz Árpád, Lukács Csaba, Mercigány Róbert, Molnár Zoltán Béla, Pintér István, Ruff Zsuzsanna Éva, Salamon Béla, Simon János, Sipos Gábor, Szabó István József, Szelőczei József, Szijártó József, Takó Ferenc, Vincze László György

Tanárok: Stimecz Jánosné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Boros Antal, Fehér László, Grédics Gyula, Homonnay Szabolcsné, Iváncsits Jánosné, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Kuzsner Józsefné, Nagy Emil, Dr. Ördög Ferenc, Soós Sándor, Szebenyi Mária, Takács Tibor,

 

1976/77

IV. C osztály

Anek Erzsébet, Bácsai Márta, Blaskovics József, Demeter Dénes, Faludy Györgyi, Farkas Mária, Gyergyák László, Haág György, Halasi Erzsébet, Hegyei Tibor, Honfy Beatrix, Horváth Géza, Horváth Tibor, Hosszú László, Jakabfi Imre, Jesch András, Kálovics László, Kiss Tamás, Kocsis Rózsa, Kollmann Klára, Korpavári Zoltán, Kovács Andrea, Lánczy László, Páll Tamás, Perendy Mária, Peti Márta, Rácz András, Rajnics Zoltán, Ruff András, Soós Katalin, Szabó Ágnes, Szabó László, Szabó Rita, Szörényi István, Takács Éva, Takáts Béla, Varga Mária, Vizeli Dezső

Tanárok: Dr. Kovács Károly osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh György, Boros Antal, Brand Béláné, Dávidovics Sándor, Dr. Gulyás Mihály, Dr. Iváncsits Jánosné, Lehota János, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Szolnoky Zoltánné, Takács Tibor

 

1976/77

IV. D osztály

Árvai Zsuzsanna, Bakonyi Margit, Béli Mária, Bentzik Klára, Borsos Margit, Buzássy Judit, Czinderics Magdolna, Csiszár Zsuzsanna, Csonka Éva, Ernszt Erika, Fitos Mária, Főnagy Judit, Fügedi Csilla, Füredi Mária, Gyergyák Mária, Hosszú Judit, Illés Erika, Kahotek Anna, Kalamár Katalin, Kardos Tibor, Kaszás Zsuzsanna, Kocsis Marianna, Kotnyek Márta, Nagy Ágnes I., Nagy Ágnes II., Nagy Ágnes III., Nagy József, Németh Ágnes, Németh Éva, Orosz Ildikó, Palkó Rita, Perényi István, Pisula Éva, Sipos Margit, Szakács Gábor, Szőnyi István, Szőts Rózsa, Tarabó Zsuzsanna, Timaffy Lilla, Tóth Gizella

Tanárok: Fehér László osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Brand Béláné, Boros Antal, Fehér Magdolna, Grédics Gyula, Dr. Iváncsits Jánosné, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Kuzsner Józsefné, Sárkány Eszter, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné, Szolnoki Zoltánné, Varga Géza

 

1976/77

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Áros Ágnes Mária, Bacsi Marianna, Decskó Mária Katalin, Dombóvári Beáta, Domján Erika, Fábián Éva, Gerencsér Katalin, Halász Mária, Horváth Ibolya, Ifka Mária, Imre Judit, Karsai Katalin, Keresztes Gyöngyi, Kiss Éva Mária, Liviczki Magdolna, Lutor Erzsébet, Méhes Amália, Molnár Ibolya, Sebők Bernadett Teréz, Szabó Rózsa, Tislér Mária, Tkálecz Ilona, Tóth Mária, Tuboly Irén, Weisz Margit, Zsovár Erzsébet

Tamárok: Szolnoky Zoltánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh Antalné, Buzás István, Ernyei Zoltánné, Fehér Magdolna, Homonnay Szabolcsné, Dr. Joós László, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Schlarb Béla, Tihanyi Lászlóné, Varga Géza

 

1976/77

IV. F osztály

Balassa Rózsa, Bánfai László, Bedő Ildikó, Bébecz Mária, Dávid Mátyás, Fritzius Judit, Hári Borbála, Hári Tibor, Horváth Ilona, Horváth Rózsa, Kancsalics Ildikó Katalin, Kertész Rózsa, Lukács Sándor, Mihályi Olga, Németh Ágnes, Rezsőfi Gyöngyi Margit, Szakáll Tibor, Tóth Csaba, Varga László, Varjas Margit, Vándorfi Ilona

Tanárok: Pintér Ferenc osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Biskopics Márton, Boros Antal, Brand Béláné, Ernyei Zoltánné, Dr. Gulyás Mihály, Dr. Kovács Károly, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné,Takács Tibor, Varga Géza, Dr. Vörös Miklósné

 

1977/78

IV. A osztály

Berger Katalin, Bogenrieder Márta, Dani Judit, Ferincz Judit, Gerencsér Piroska, Horváth Éva, Horváth Lívia, Horváth Mária, Kis-Gál Magdolna, Konkolyi Klára, Kovács Gabriella, Kovács Mária, Kőfalvi Ilona, Ladocsi Erzsébet, Lakatos Lívia, Lovász Zsuzsanna, Márton Alfréd, Móger Zsuzsanna, Németh Eleonóra, Pesti Brigitta, Pető Ildikó, Radó Katalin, Reizner Katalin, Richl Éva, Rózsás Magdolna, Sági Mária, Szabó Ibolya, Szmodics Piroska, Szőke Andrea, Szőllősi Ibolya, Toldi Mária, Vámos Gyöngyi, Zab Zsuzsanna

Tanárok: Szalay Istvánné osztályfőnök, Zsoldos Ferenc igazgató, Szebenyi Mária igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Béres Bálintné, Biskopics Márton, Boros Antal, Brand Béláné, Homonnai Szabolcsné, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Sárkány Eszter, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Varga Géza, Dr.Vörös Miklósné

 

1977/78

IV. B osztály

Adonyi Éva, Antalics Margit, Baumgartner Imre, Bebők Katalin, Bella Zoltán, Burusán Gabriella, Celotti Katalin, Czippán Ibolya, Furó István, Fürdős Lajos, Gálos Antal, Gasztonyi Ferenc, Hajas György, Harangozó Ferenc, Horváth István, Horváth László, Kahotek Ferenc, Kalamár László Csaba, Kelemen Zoltán Simon, Kiss Beáta Mária, Kovács Ottó Pál, Kunics Katalin, Léder Sándor, Németh Ferenc, Papp Ferenc, Rinfel József, Schleiner Zsolt, Simon Béla László, Strausz Ferenc, Szabó Edit Hedvig, Szántó Károly, Szelőczei László, Szilvási Csaba László, Tábori László Lajos, Takács Bálint, Tucsek Éva, Vörös István, Zsoldi Zoltán Sándor

Tanárok: Biskopics Márton osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Béres Bálintné, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Dr. Gulyás Mihály, Homonnai Szabolcsné, Iváncsits Jánosné, Dr. Kovács Károly, Lehota János, Pintér Ferenc, Stimecz Jánosné, Takács Tibor, Dr. Vörös Miklósné

 

1977/78

IV. C osztály

Ágoston Zoltán, Balassa Csaba, Balassa Károly, Balogh Ildikó, Bánhegyi Ferenc Csaba, Bányai Tivadar, Bujtor Endre Mihály, Csanádi Lajos, Csordás Csilla, Csordás Tibor György, Dénes Tamás Béla, Fehér László, Friedsam Vilmos, Gálffy Zsolt Zoltán, Hóbor Edit, Horváth Edit Rózsa, Juhász László Gergely, Kalamár Zsuzsanna, Kocsis Magdolna Katalin, Kovács Gergely, Ladovics Károly, László Zoltán, Mihalecz Edit, Michalovics Sándor, Molnár Judit, Müller János, Pap Ildikó, Pálfi Katalin, Pintér Magdolna Ágnes, Rákos Ibolya Mária, Saskői Jolán, Spilák István Mátyás, Szaller Ágota, Tarnai László József, Végvári Györgyi Mária, Veit Ildikó Erzsébet, Zsohár Tamás

Tanárok: Nagy Emil osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Béres Bálintné, Boros Antal, Brandt Béláné, Dávidovics Sándor, Dr. Gulyás Mihály, Iváncsits Jánosné, Keller Sándor, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Schlarb Béla, Soós Sándor, Stimecz Jánosné, Szolnoki Zoltánné, Takács Tibor, Varga Géza

 

1977/78

IV. D osztály

Ács Kurucz Zoltán, Bene Csaba, Béres Erzsébet, Bodnár Mária, Bujdosó Márta, Cseresnyés Péter, Dobos Gabriella, Harangozó Judit, Herczeg Rita, Horváth Gyula, Horváth Marietta, Horváth Mária, Horváth Szilvia, Igri Gyöngyi, Kele Márta, Kiss Magdolna, Kósi Zsuzsa, Kunsági Máté Erzsébet, Lakos Zsuzsanna, Marton Mária, Millei Ildikó, Mohácsi Ágota, Németh Tamás, Pálfi Ibolya, Pongrácz Margit, Schmidt Márta, Simó Attila, Skoda Mária, Szabó Zita, Szőcs Mária, Szőke Márta, Tóth Erzsébet, Tóth László, Tóth Lívia, Varga Károly, Varga Márta, Vass Rita

Tanárok: Grédics Gyula osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Baj István, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Gyana Sándorné, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Krugné Fehér Magdolna, Kuzsner Józsefné, Dr. Ördögh Ferenc, Sárkány Eszter, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné

 

1977/78

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Balazsin Mária, Bartók Lilla, Bán Edit, Biczó Zsuzsanna, Bocskor Irén, Borbás Márta, Busa Edit, Csöndör Éva Margit, Filák Gyöngyi, Fülöp Mária, Füstös Erika, Gál Zsuzsanna, Gyótár Erzsébet, Horváth Erzsébet, Horváth Mária, Jobbágy Noémi, Kálovics Judit, Kovács Katalin, Kun Ágnes, Lovász Zsuzsanna, Markovits Márta, Radics Ágota, Sabján Klára, Sipos Márta, Sóstai Mária, Szabados Edit, Szabó Elvira, Tóth Hajnalka, Weisz Valéria

Tanárok: Ernyey Zoltánné osztályfőnök, Homonnai Szabolcsné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Balogh Antalné, Dávidovics Sándor, Dolmányos Teréz, Fehér László, Grédics Gyula, Dr. Joós László, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Krugné Fehér Magdolna, Lehota János, Szalai Istvánné, Tihanyi Lászlóné

 

1978/79

IV. A osztály

Andri Judit Magdolna, Andróczi Mária, Bagladi Lívia, Beke Beáta, Bolla Zita, Boronyák Rita, Cseresnyés Kornélia, Czimmermann Júlia, Dani László, Ferencz Eleonóra, Fülöp Ibolya, Gál Judit Erzsébet, Goór Lívia, Halmos Csilla, Horváth Andor György, Joó Cecília, Katona Éva, Kerekes Mária, Málek Mária, Nagy Judit, Németh Valéria Márta, Papp Katalin, Pusztay Edit Gyöngyi, Rubányi Andrea, Sneff Mária, Szabó Magdolna, Székely Márta Irén, Szili Gyöngyi, Varga Judit, Zsiga Klára

Tanárok: Boros Antal osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Buzás István, Gyana Sándorné, Harkány László, Homonnay Szabolcsné, Janzsó Antalné, Dr. Kovács György, Kovács Józsefné, Kökényes Zoltánné, Kuzsner Józsefné, Sárkány Eszter, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné,

 

1978/79

IV. B osztály

Balázs Ervin, Bali János, Bányai István, Bobay Éva, Boros Andrea, Csányi Béla, Dávidovics Sándor, Dénes Alajos, Farkas László Viktor, Fekete Márta Júlia, Gersei István, Gosztonyi Ilona, Hóbor Róbert Tibor, Hodák Sándor, Jakabfi Zoltán, Kancsalics Ágnes, Kertész Erika, Korcsmáros Tamás Miklós, Madarász Tamás József, Nadrai Endre, Németh Gábor, Osváth Sándor, Porgányi Zoltán, Pusztai Paula, Ruzsits Éva, Szabó Judit Piroska, Szabó Lajos, Szakál László, Szokol Judit, Szólák László, Szőllősi Ildikó, Tábori Ágnes Judit, Tóth Mária

Tanárok: Dr. Iváncsits Jánosné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Béres Bálintné, Boros Antal, Brand Béláné, Buzás István, Fehér László, Grédics Gyula, Homonnay Szabolcsné, Dr. Kovács Károly, Nagy Emil, Németh János, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Szalay Istvánné, Takács Tibor, Varga Géza

 

1978/79

IV. C osztály

Bedő Ágnes, Czulek Ágota, Faludi Zoltán, Farkas József, Fentős Balázs, Friedsam Tibor, Gerencsér Xénia, Gulyás Enikő, György Éva, Haág Éva, Horváth Miklós, Ivusza József, Kiss Márta, Kovács Szilvia, Kulcsár Márta, Millei Katalin, Nagy Győző, Nagy Rita, Németh Zsolt, Pap Margit, Pompor Mária, Spilák György, Stefics Attila, Szalay Ildikó, Szedlák Angéla, Szentesi Ilona, Szugfill Terézia, Takács Mária, Takács Tibor, Tátrai Lajos, Tomasics Ferenc, Torhosi Ibolya, Tóth Csaba, Tóth Györgyi, Török Edit, Vágó László

Tanárok: Baj István osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Bakonyi Istvánné, Balogh Antalné, Balogh György, Béres Bálintné, Boros Antal, Brand Béláné, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Gyana Sándorné, Keller Sándor, Dr. Kovács Károly, Lehota János, Marton Tiborné, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Szolnoki Zoltánné, Takács Tibor

 

1978/79

IV. D osztály

Baj Ágnes, Bálint Katalin, Bentzik Zsuzsanna, Bézsenyi Erzsébet, Csáki Aranka Mária, Csuka Rita, Ernyey Zoltán, Farkas Csaba, Farkas Ildikó, Fischer Rita, Gérnyi Mária, Harangozó Éva, Horváth Mária, Kelemen Judit Erzsébet, Kiss Mária, Kovács Éva, Laborfalvi László Sándor, Magura Erzsébet Ilona, Magyar Ilona, Mihovics Ida, Nagy Gyöngyi, Nagy Kálmán, Németh Mária, Pál Ildikó, Palotás Zoltán, Ritecz Miklós, Rozs Marianna, Süle Mária, Szabó Judit, Táttár Lívia, Tóka Gyöngyi, Tótpeti Erzsébet, Vajda Gyöngyi, Varga Ágnes

Tanárok: Bertók Balázs osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Biskopics Márton, Boros Antal, Buzás István, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Krugné  Fehér Magdolna, Márkus Ferenc, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné, Szalay Istvánné, Szolnoki Zoltánné

 

1978/79

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Balázs Márta, Balogh Ibolya Mária, Bálint Zsuzsánna, Bánfalvi Edit, Chrenkó Ágnes, Csongor Mária, Endrei Ildikó Brigitta, Fehér Zsófia, Fenyves Rita Anna, Gazdag Szilvia Anna, Grabant Aranka Mária, Halasi Andrea, Hegedüs Gyöngyi, Horváth Erzsébet Anna, Kámán Ágnes, Kocsis Katalin, Milávecz Erzsébet, Nagy Erika, Németh Erzsébet Ágnes, Németh Ibolya, Németh Teréz Anna, Novák Zsuzsanna, Sajni Jolán, Simonics Zsuzsanna, Szakács Irén, Takács Irén, Tihanyi Magdolna, Vigh Gabriella, Zsupek Mária

Tanárok: Kuzsner Józsefné osztályfőnök

 

1979/80

IV. A osztály

Böröcz Zsolt, Czigány Zsolt, Farkas Mária, fenyves Zoltán, Ferenczi Izabella, Flinger Ágnes, Friskó Mária, Hosszú Ágnes, Kálovics Katalin, Kőfalvi Katalin, Mészáros László, Molnár Éva, Molnár Tihamér, Nagy Péter István, Rédics Marianna, Somogyi Valéria, Sulán Gabriella, Szaboljev Erzsébet, Tóth Ibolya, Tótiván Marianna, Török Gyula, Zsidi Tünde

Tanárok: Buzás István osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Gyana Sándorné, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Kuzsner Józsefné, Sárkány Eszter, Scharlb Béla, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Szalai Istvánné

 

1979/80

IV. B osztály

Bagladi Lajos, Balogh László, Bazsó László, Csárdi Magdolna, Dely Sándor, Gayer Ildikó, Gerlinger Sándor György, Grédics Gyula, Horváth Jenő István, Kónya István, Kovács Tibor Attila, Kovács Veronika, Kurucz Sarolta, Májer Beáta Kinga, Mohácsi Csaba, Nagy Imre, Németh Eszter, Rinfel János, Soós István, Schwarcz Csaba, Szabados Gyula, Szabados Ildikó, Szántó Árpád László, Tegzes László, Tóth Sándor, Valler László, Vaski Natália

Tanárok: Dávidovics Sándor osztályfőnök, Szalay István osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh György, Béres Bálintné, Bertók Balázs, Boros Antal, Buzás István, Fehér László, Grédics Gyula, Harkány László, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Kökényes Zoltánné, Schlarb Béla, Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Takács Tibor

 

1979/80

IV. C osztály

Ágh Csilla, Bakonyi István, Balogh Andrea, Balogh Imre, Bazsó Mária, Bencze Andrea, Bébecz Ilona, Bódi Éva, Bognár Mária, Bolf Hajnalka, Csamári Zoltán, Fekete Gabriella, Gál Rita, György Márta, Harkány Judit, Herpai Rita, Holczer István, Jachymczyk György, Kanász József, Kúti László, Lelkó Attila, Mihalecz József, Németh Alice, Pintér Erzsébet, Radanics Zsolt, Schmidt Attila, Simon Veronika, Somlán György, Tóth Zsuzsánna, Varga Anikó, Varga Erzsébet

Tanárok: Lehota János osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Béres Bálintné, Bertók Balázs, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Nagy Emil, Dr. Stimecz Jánosné, Szalay István, Szolnoky Zoltánné, Takács Tibor, Varga Géza, Dr. Vörös Miklósné

 

1979/80

IV. D osztály

Ács Aranka, Bálint Éva, Bekő Katalin, Büki Zsuzsanna, Csányi Marianna, Csikos Erika, Dávid Magdolna, Dominik Györgyi, Füredi Valéria, Gerócs Zsuzsánna, Gyuricz Ida, Heizler Éva, Hermán Edit Mária, Hosszú Katalin, Iváncsics Zsuzsánna, Kálovics Anna Katalin, Károly Gyöngyi, Kecskés Judit, Korentsy Éva Márta, Kökényes Marianna, Krénusz Ildikó Anna, László György, Lukács Mária, Merczigán Irén, Móser Erika Anna, Muczer Marianna, Németh Marianna, Tihanyi Éva, Tóth Ágota Judit, Tóth Mária, Tüzes Márta Mária

Tanárok: Bakonyi Istvánné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Boros Antal, Dolmányos Teréz, Janzsó Antalné, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Krugné Fehér Magdolna, Márkus Ferenc, Marton Tiborné, Schlarb Béla,Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Szalay István, Szolnoki Zoltánné, Varga Géza

 

1979/80

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Bagó Irén, Balázs Ágnes, Belasics Valéria, Czotter Erika, Dömötörfy Borbála, Hegedüs Mária, Horváth Mária, Kozári Ottilia Ágnes, Krémer Erzsébet, Lukács Erika, Madács Ilona, Marosi Katalin, Médli Gyöngyi, Mokán Erika Mária, Nagy Zsuzsanna, Novinics Gyöngyi, Ott Gyöngyi Anna, Parély Judit, Péczeli Ágnes, Selek Mária, Simon Zsuzsanna, Sóstai Magdolna, Szabó Éva, Szedlák Anna, Szeredi Gyöngyi, Takács Terézia Mária, Varga Éva, Vincze Zsuzsánna, Vlasics Zsuzsanna

Tanárok: Kovács Józsefné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Zsoldos Ferenc igazgató, Baj István, Balogh Antalné, Ernyei Zoltánné, Dr. Hámori Zsolt, Homonnay Szabolcsné, Dr. Joós László, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Krugné Fehér Magdolna, Lehota János, Marton Tiborné, Dr. Pukucs István, Tihanyi Lászlóné, Varga Géza
 

1979/80

IV. F osztály

Andrasek Brigitta, Balázs Endre, Beke Beáta, Bognár Géza, Csetneki Gábor, Dezső Péter, Farkas Anita, Gyenese Andrea, Halász Judit, Horváth Miklós, Kiss Sára, Kuzsner Renáta, Kütsön Katalin, Lévai Richárd, Lukács Tímea, Martonfalvi Bernadett, Novák Mónika, Páli Attila, Perjési Éva, Pusztai Gyöngyi, Stejer Szabolcs, Tislerics Attila, Turi Renáta, Varga Ildikó, Vékási Tamás

 

1980/81

IV. A osztály

Biskopics Éva, Csere Éva, Csiszár Márta, Csordás Anikó, Föld Márta, Friskó Éva, Gáspár Tünde, Gyertyánági Judit, Igazi Erika, Knausz Ágnes, Kovács Katalin, Könczöl Csaba, Lebár Márta, Pasqualetti Ilona Rita, Paulusz Julianna, Sabján Erika, Segesdi Erzsébet, Gánecz Ella Ágnes, Szabó Éva, Székely Gabriella, Tóth Erika, Tóth Éva, Tóth Mária, Vass Mária

Tanárok: Fehér László osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Biskopics Márton, Boros Antal, Brand Béláné, Gyana Sándorné, Homonnay Szabolcsné, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Dr. Ördög Ferenc, Sárkány Eszter, Dr. Stimecz Jánosné, Szalai Istvánné, Varga Géza

 

1980/81

IV. B osztály

Osztályfőnök: Márkus Ferenc

Bali Andrea, Balogh Miklós, Bekő András, Bolf Judit, Borda László, Czimmermann Éva, Csonka Tibor, Fábián Gyula, Grédics Szilárd, Gyana Sándor, Horváth Zoltán, Imics Mónika, Kalamár Sándor, Kunsági Máté Sándor, Mecséri Anikó, Németh Géza, Pataki Gyula, Piriti János, Porpáczy József, Sipos Ferenc, Tamás Ottó, Tálosi Csaba, Tóth Jenő, Vass János, Viola László, Zsupek Margit

Tanárok: Márkus Ferenc osztályfőnök, Szolnoki Zoltánné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Boros Antal, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Ivancsits Jánosné, Dr. Kovács Károly, Kökényes Zoltánné, Nagy Emil, Pintér Ferenc, Schlarb Béla, Soós Sándor, Dr. Szabó Csabáné, Szalai István, Takács Tibor, Varga Géza

 

1980/81

IV. C osztály

Alpár Zoltán, Andor Andrea Zsuzsanna, Benkes Györgyi, Böröcz Péter Gyula, Czigány Tibor, Földi Gyula, Horváth Gábor István, Jagadics László Balázs, Kanizsai Mária, Kiss Andrea, Kiss Éva, Kovács Anna Ilona, Kovács Éva, Kovács Marianna Márta, Lovrencsics György, Lőrincz János, Lőrincz Zoltán, Magyar Ferenc, Matus István, Mohácsi Tibor László, Németh Attila István, Rezsek Mária, Sajni Zoltán, Sgánecz Margit, Stáhl György, Vörös Andrea Tünde

Tanárok: Stimecz Jánosné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Balogh Antalné, Balogh György, Boros Antal, Brand Béláné, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Dr. Iváncsits Jánosné, Keller Sándor, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Marton Tiborné, Nagy Emil, Soós Sándor, Takács Tibor, Varga Géza

 

1980/81

IV. D osztály

Ábrahám Éva, Belkányi Marianna, Berke János, Bogádi Beáta, Fölföldi Marianna Erika, Hábli Olga, Imre Mária, Jakab Ildikó Zsuzsanna, Kalamár Éva, Kele Éva Erzsébet, Kondricz Anna, Rada László, Ruczek Mária, Süle Marianna, Szlavicsek Éva Bernadett, Tislér Mária, Tóka Lívia, Tóth Zoltán András, Valusek Andrea, Varga Erika, Varga Mária

Tanárok: Balogh Antalné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Baj István, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Béres Bálintné, Boros Antal, Fehér László, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Krugné F. Magdolna, Lehota János, Márkus Ferenc, Dr. Stimecz Jánosné, Szalay István, Szolnoky Zoltánné, Varga Géza

 

1980/81

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Birkás Gyöngyi, Bojtor Judit, Boros Éva, Bukovszki Anikó Mária, Csere Erzsébet, Csöndör Márta Mária, Gócza Mária, Győrfy Margit, Hajdu Klára, Halász Margit, Horváth Ágota, Horávth Edit, Imrei Erzsébet, Iván Ilona, Joós Ildikó, Juvanzicz Ibolya, Kéri Anna, Kuti Márta, Lakner Piroska, Magyar Magdolna Erzsébet, Markó Klára Györgyi, Markotán Ildikó, Márkus Elvira Emese, Molnár Márta Ilona, Papp Éva, Rácz Erzsébet, Szabó Ilona, Szilvás Ildikó, Takács Mária Andrea, Tóth Anna, Veres Mária, Zsiga Judit

Tanárok: Tihanyi Lászlóné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Bertók Balázs, Dr. Dénes András, Ernyey Zoltánné, Gyana Sándorné, Dr. Hámori Zsolt, Homonnay Szabolcsné, Dr. Iváncsits Jánosné, Dr. Joós László, Kovács Józsefné, Dr. Kovács Károly, Krugné Fehér Magdolna, Kuzsner Józsefné, Marton Tiborné, Dr. Puklics István

 

1981/82

IV. A osztály

Anek Judit, Dávidovics Yvette Ágnes, Galamb Gizella, Gosztonyi Anikó, Hajdu Ildikó, Horváth Erika, Horváth Gyöngyi, Horváth Mónika, Kiss Judit Csilla, Kosztricz Noémi, Kovács Mária, Kuklek Edit, Kustán Judit, Lakner Zsuzsanna Enikő, László Mária, Lovkó Tünde, Megyeri Zita Éva, Novák Andrea, Pataki Gabriella, Sabján Gyöngyi, Szabó Katalin, Szőlősi Márta Piroska, Török Emília, Verba Gyöngyi, Vértes Marianna

Tanárok: Gyana Sándorné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Baj István, Balogh Antalné, Bertók Balázs, Biskopics Márton, Boros Antal, Grédics Gyula, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Mike József, Németh János, Sárkány Eszter, Dr. Stimecz Jánosné, Szalai István, Varga Géza

 

1981/82

IV. B osztály

Bányai Tamás, Bek Tünde, Bene Adrienne, Boa Gabriella, Csiszár Ibolya, Gaál László, Gyergyák Erika, Horváth Csaba, Janács Márta, Joós Mária Erzsébet, Kerek Györgyi, Kiss Gábor, Kovács Péter, Kozma Ildikó, Malek Katalin, Molnár Jenő, Németh Éva, Németh Gábor, Ördög Tamás, Ősz István, Pataki Tamás, Paulik Péter, Perkó Zsolt, Schlarb Béla, Skoda János, Tábori Levente, Zsidi Zoltán, Zsiga Zsolt

Tanárok: Homonnay Szabolcsné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Bakonyi Istvánné, Balogh György, Béres Bálintné, Biskopics Márton, Boros Antal, Dávidovics Sándor, Fehér László, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Dr. Kovács Károly, Krugné Fehér Magdolna, Dr. Iváncsits Jánosné, Kuzsner Józsefné, Lehota János, Mike József, Nagy Emil, Sárkány Eszter, Dr. Stimecz Jánosné, Takács Tibor, Varga Géza

 

1981/82

IV. C osztály

Berke József, Blaskovics Attila, Boros Gabriella, Borvári Mária, Fazekas Marianna, Gál Imre, Gasztonyi Edit, Gerócs Elvira, Gráfl Róbert, Hegyei Erzsébet, Imics Gabriella, Iványi Lajos, Jakabfi György, János Helga, Kaczeus Erika, Kerkai Lilla, Kertész István, Kolonics Andrea, Kovács Kornélia, Kucsebár József, Kupó Zsolt, Mihalecz András, Mihalecz Károly, Molnár Ágnes, Pichler Ágnes, Szalai Ferenc, Szalay Katalin, Szermek Zoltán, Tollár Judit, Tóth Árpád, Végvári Judit

Tanárok: Schlarb Béla osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Balogh György, Béres Bálintné, Boros Antal, Brand Béláné, Dávidovics Sándor, Grédics Gyula, Dr. Gulyás Mihály, Dr. Iváncsits János, Dr. Kovács Károly, Dr. Kovács László, Kökényes Zoltánné, Mike József, Nagy Emil, Dr. Stimecz Jánosné, Dr. Szabó Csabáné, Szalay István, Szalay Istvánné, Varga Géza

 

1981/82

IV. D osztály

Bedő Jenő, Bóha Éva, Budai Tünde Gyöngyi, Cseke József, Dékány Mária, Dézsi Mária, Ferincz Ildikó, Flinger Judit Ildikó, Fülöp Ilona, Ginter Mária, Gyótár Anna, Hertelendi Erika, Hervai Katalin Márta, Husz Éva, Juhász Zsuzsánna, Kovács Katalin, Krizsován Erika, Mihályi Magdolna, Nagy Kornélia, Nádasi Erika, Rohs Éva, Steinhardt Judit, Tihanyi Zsuzsanna, Varga Ildikó, Várhidi Erika, Vizeli József

Tanárok: Béres Bálintné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Baj István, Balogh György, Boros Antal, Buzás István, Dávidovics Sándor, Homonnay Szabolcsné, Janzsó Antalné, Dr. Kovács Károly, Krugné Fehér Magdolna, Kuzsner Józsefné, Dr. Stimecz Jánosné, Szalay Istvánné, Varga Géza

 

1981/82

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Kökényes Zoltánné

Andróczi Éva, Andróczi Piroska, Antal Ildikó, Béli Judit, Brezovszky Zsuzsánna, Bukai Valéria, Dara Edit Mária, Déri Gyöngyi, Emmer Mária, Felső Ildikó Ágnes, Fodor Mária Edina, Harangozó Helga, Hermán Gabriella, Horváth Katalin, Kiss Erika, Kocsmár Anikó, Kovacsics Mária, Máthé Olivér Róbert, Muzsik Ágnes, Nagy Szilvia, Schwartz Ildikó, Szabó Gabriella, Szabó Mária, Takács Katalin, Tóth Mónika, Varga Magdolna, Várfalvi Judit Mária, Virág Ildikó, Virovecz Mónika

Tanárok: Kökényes Zoltánné osztályfőnök, Dr. Szabó Csabáné osztályfőnök, Szebenyi Mária igazgató, Bertók Balázs, Brand Béláné, Dr. Buzás Jutka, Dr. Dénes András, Ernyei Zoltánné, Fehér László, Gyana Sándorné, Dr. Hámori Zsolt, Harkány László, Homonnay Szabolcsné, dr.Joós László, Kovács Józsefné, Kovács Károly, Kuzsner Józsefné, Márkus Ferenc, Dr. Puklics István, Szalai István, Tihanyi Lászlóné,

 

1982/83

IV. A osztály

Osztályfőnök: Biskopics Márton

Andrasek Anna, Andróczi Zita Zsuzsanna, Árkus István, Bazsó Amália, Billege István, Csillag Judit, Egry Lívia, Etler Tamás, Fullér Attila, Hegedüs Andrea, Hertelendi Annamária, Homonnay Zsombor István, Horváth László, Horváth Lívia, Hosznyák Judit, Major Patrícia, Nagy Éva, Nagy Klára, Nagy Szilvia, Pankasz Erzsébet, Pasqualetti János Ferenc, Perényi Ildikó, Péter Róbert, Petrik Bertalan, Proszonyák Éva, Sipos Imre, Sütő Attila, Szász Judit, Szép Tibor, Szigethy István Boldizsár, Tóth Ildikó Márta

 

1982/83

IV. B osztály

Osztályfőnök: Bertók Balász

Bányai Ildikó, Czinderics Ibolya, Csizmadia József, Dénes János, Ecsedi Zsolt, Galamb Zoltán, Harsányi Beáta, Hartwig János, Horváth Éva, Imics Ágnes, Kaczeus Éva, Kalamár Szabolcs, Kazányi Mária, Kisgyura István, Kiss Éva, Kolonics István, Kotnyek Zoltán, Kozinczki Márta, Németh András, Németh Gabriella, Péter Éva, Ruff Péter, Ruttner Pál, Schmidt László, Somogyi Gyula, Steihardt Anikó, Szabó Ágnes, Szekeres György, Szekeres Marianna, Takács Éva, Takács Péter, Vágó Csaba, Zsoldos Péter, Zsoldos Tamás

 

1982/83

IV. C osztály

Osztályfőnök: Szalay Istvánné

Bali Ildikó, Balogh András, Benkő Csaba, Boha Judit, Bolf Edit, Bősze Zita, Büki Ibolya, Czigány Beatrix, Deák László, Dervenkár István, Dömötör Róbert, Hajas Zoltán, Hoffman Ferenc, Horányi Henriette, Horváth Judit, Illés Péter, Janzsó Csaba, Kiss Andrea, Kiss Lívia, Kósa Katalin, László Attila, Matus Ildikó, Nagy Erzsébet, Olasz Attila, Rosta Yvette, Serfőző Márta, Sipos Tamás, Szilajka Mária, Tánczos Gabriella, Zsiga Csaba

 

1982/83

IV. D osztály

Osztályfőnök: Marton Tiborné

Baa Rozália, Balogh Tünde, Benkő Edit, Bernáth Viktória, sonka Attila, Dezső Tímea Erzsébet, Dominik József Tamás, Fodor Zsolt, Gayer Tamás, Gyergyák Mária, Horváth Attila, Horváth Ervin, Horváth István, Horváth Mihály, Huller Éva Kiss Gabriella, Kóczán Zsuzsanna, Kovács Andrea, Kovács Éva, Kőnig Gabriella Katalin, Lukács Márta, Marosfalvi László, Mezriczki Imre, Molnár Mária, Peti Judit, Rózsás Károly, Sabján Marianna, Stáhl Tibor, Takács Péter, Tanai Julianna, Tomity Mária Tünde, Varga Ibolya, Varga Piroska, Zsebő Zsolt, Zsovár Anita

 

1982/83

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Ernyey Zoltánné

Ángyán Teréz, Balázs Erika, Bedő Ildikó, Csabai Csilla, Fehér Bernadett, Fuksics Erzsébet, Gyuricza Zsuzsanna, Hegedüs Andrea, Hetesi Judit, Hikádi Mária Anna, Homoki Gizella, Horváth Erzsébet, Juhász Erika, Ivanics Mária, Kardos Éva, Kálóczi Rita, Kóbor Ilona, Kodela Erika, Kovács Zsuzsanna, Markek Ildikó Katalin, Marton Mária Magdolna, Müller Erika, Németh Éva, Oláh Zsuzsanna Enikő, Papp Ildikó, Patak Ildikó Ibolya, Radánovics Katalin, Rodek Mária, Szabó Judit Ibolya, Tanai Ildikó, Tavaszi Gyöngyi, Tóth Cecília

 

1983/84

IV. A osztály

Osztályfőnök: Szalay István

Andráczi Ildikó, Andráczi Krisztina, Baumann Melinda Éva, Dömötörfy Edit, Farkas Gyöngyi, Figler Erika, Gál Izabella, Gerőly Gyula, Hábli Nándor, Hajmási Zsolt, Herczeg Tibor, Kurucz Ferenc, Mándó István, Molnár Bernadett, Pánker Márta, Szabó Rita, Tavaszi Tünde Katalin, Tóth György, Tótpeti Marianna, Varga Anikó, Varga Imre, Varga Mária

 

1983/84

IV. B osztály

Osztályfőnök: Bakonyi Istvánné

Békefi Ottó, Bertók Gabriella Éva, Boa László, Fehér Edit, Hederics Árpád, Hertelendi Zoltán, Horváth András, Horváth Mária, Huszár Katalin, Kálovics József, Kovács Katalin, Kovács Piroska, Kuti Csaba, Ludas László, Millei Éva, Nagy Emil, Németh Sándor, Orsós Árpád, Plöchl Ilona, Puklics Márta, Pusztai Márta, Schlarb Attila, Schmidt Zoltán, Simon Alexandra Julianna, Szili Erzsébet, Szokol László, Szolik Enikő Piroska, Szőke Eszter, Tóth Zsuzsanna, Varga József, Varga László

 

1983/84

IV. C osztály

Osztályfőnök: Lehota János

Biczó Zoltán, Bóha Andrea, Czimmermann Erika, Czira Valéria, Cseresnyés Zsolt, Dávidovics Judit, Egyed Mária, Földes Judit, Frazon István, Gáspár Ferenc, Hodák Ágnes, Horváth Edina, Horváth Ilona, Kálovics Mária, Kele Miklós Elemér, Kercsmarics Marianna, Martinecz Antal, Molnár Judit, Németh Csilla, Németh János, Rózás Éva, Szabó Éva, Tamás János Antal, Trenka Tamás, Varga Csaba, Végh Ágnes, Vékási Piroska, Vincze László

 

1983/84

IV. D osztály

Osztályfőnök: Kovács Józsefné

Bálits Lajos, Bedő István, Benczik Imre István, Bogdán Beáta, Borbiró Andrea, Borsfai Csilla Mária, Czigány Attila, Farkas Valéria Margit, Fülöp Éva, Gelencsér Ágnes, Gerencsér Tímea, Hajdu Csaba, Horváth Gabriella, Hosszu Margit, Kocsis Anikó, Korsós Csilla, Kozma Márta Anikó, Kuti Éva, Mészáros András, Mihályi Éva, Szabó Ágnes, Szabó Erzsébet, Szép Róbert, Szigeti Szilvia, Takács Tamás, Tóth Edit, Tóth Jolán, Varga Éva

 

1983/84

IV. E  egészségügyi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Janzsó Antalné

Bedő Ildikó, Benke Valéria, Biró Mária, Csendes Erika, Erdélyi Andrea, Gábor Erzsébet, Gécsek Katalin, Horváth Marianna, Kercsmarics Ilona, Kostyák Magdolna, Kötbaum Andrea, Kövesdi Eleonóra, Lakatos Zsuzsanna, Nagy Éva, Németh Erzsébet, Németh Ildikó, Novák Ágota, Ott Edit, Pálmai Györgyi, Póka Márta, Schmell Gyöngyi, Széplaki Erika, Takács Aranka

 

1984/85

IV. A osztály

Osztályfőnök: Balogh Antalné

Bali Judit, Bazsó Judit Mária, Czotter Tímea, Gyergyák Krisztina, Hajas Andrea, Horváth Ágnes, Horváth Julianna, Kalamár Csilla, Kálovics Gabriella, Kárász Ottó, Kele Judit, Kiss Éva Ildikó, Knausz Éva, Kocsis Annamária, Kovács Ildikó, Kovács Tünde, Krén Ilona, Lippai Ildikó Melinda, Magyar Attila János, Meisinger Márta Tünde, Novák Enikő, Paál Ottilia, Pimmer Natália, Szabó Lívia Margit, Szabó Marianna, Szép Katalin, Zigler Tamás Kálmán

 

1984/85

IV. B osztály

Osztályfőnök: Dr. Márkus Ferenc

Balogh Sándor, Bedővári Mónika, Bene Zsuzsanna, Békési Beáta, Bokros Szilárd, Csóka Sándor, Fekete Kerstin, Flórián Ildikó, Gáspár Éva, Gáspár László, Gerencsér Andrea, Hohl Etelka, Kalamár Erzsébet, Kálovics Zoltán, Kerekai László, Kiss Melinda, Koncz Eszter, Kornay Andrea, Kovács Zsolt, Kúti Zoltán, Losonczy Árpád,  Magyar Eszter, Mészáros Edit, Mihályfi Izabella, Molnár Gabriella, Molnár Levente, Muczer Ágnes, Németh Ágnes, Pfeiffer Edit, Pullai Zsolt, Réti Éva, Stummer Márta, Wiandt Edit

 

1984/85

IV. C osztály

Osztályfőnök: Cseke Zoltán

Balogh Csaba, Bene Beáta, Békefi Zsófia, Buzás Gyöngyvér, Dominik Árpád, Dónay Beatrix, Homonnay Eszter, Horváth Emőke, Joós Judit, Kánnár János, Kovács Tamás, Korcsmáros Attila, Kozma Andrea, Ladányi Veronika, Laskai Ágnes, Magyar Anikó, Mányó Judit, Meggyes Ildikó, Mészáros Tímea, Móser Judit, Nagy Elvira, Nagy Orsolya, Németh Ildikó, Németh László, Pataki Gabriella, Polai Zoltán, Rimfel Klára, Rodek Beáta, Sajni Krisztina, Spingár Andrea, Sziklai Gábor, Tarnay Tímea, Tálosi Katalin, Trombitás Mónika, Vizeli Balázs, Vizlendvai Gyöngyi

 

1984/85

IV. D osztály

Osztályfőnök: Buzás István

Bobály Attila, Böjti Gyöngyi, Cseresnyés Hajnalka, Dobri Margit Aranka, Fábián Tamás Lajos, Gerencsér Mária, Gogolya Éva, Gotthárd Tímea, Györek László Róbert, Halász Katalin, Horváth Ágnes, Horváth Bernadett, Horváth Zita, Káldi Beáta Katalin, Kerek Zita Zsuzsanna, Kiss Anikó, Kockás Beáta, Korsós Edit, Kovács Attila, Kovács József, Laki Brigitta, Lukács Kornélia Noémi, Major Ilona, Markó Ferenc Attila, Molnár Ildikó, Nagy Márta, Poller Tamás Jenő, Rikli Zsolt

 

1984/85

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Tihanyi Lászlóné

Antal Erika, Árvai Erzsébet, Csikos Ibolya, Dencs Ildikó, Dervarics Ágota Erzsébet, Farkas Erika, Flinger Sarolta, Gazdag Éva, Gerencsér Tünde, Grabant Zsuzsanna Erzsébet, Gurdán Aliz Mária, Horváth Éva, Karai Andrea, Kostyák Tímea Barbara, Kőfalvi Andrea, Lucz Zsuzsanna, Lukács Tímea, Makay Mónika, Németh Márta, Patak Erika Ágota Pintér Ágota Magdolna, Rezsek Erzsébet, Sabján Katalin, Salamon Judit, Spolár Gyöngyi, Staudt Melinda, Szmodics Judit, Takács Ildikó Mária, Tamás Valéria, Tanai Jánso Tóth Andrea, Tóth Mária, Varga Anna Anikó, Varga Ágnes, Varga Mária, Varga Veronika,  Vargovics Brigitta

 

1985/86

IV. A osztály

Osztályfőnök: Borók Erzsébet

Antics István, Baj László, Barnaki Erika, Bencze Katalin, Czigány Elemér, Császár Attila Gábor, Horváth Andor, Hosszu Ernő, Iberhalt Ilona, Kerekes Zsuzsanna, Lakatos Éva, Lőrincz Zsuzsanna, Lukácsi Szilvia, Magyar Krisztina, Nagy István, Németh Ferenc, Németh Judit, Ribarics Tünde, Rozsnyay Krisztina, Szántó Miklós, Szentes Beáta, Szép Zsolt, Szücs Aranka, Tauer Andrea, Tóth Zsolt, Vadász Gyöngyi, Valgut Tünde, Varga Gyula, Várhidi Gyula, Vlasics Zsuzsanna, Vörös Éva Zsuzsanna

 

1985/86

IV. B osztály

Osztályfőnök: Béres Bálintné

Bauer Beáta, Bánáti Bernadette Erzsébet, Bertalan Péter Tamás, Bethlen Tamás, Czigány Róbert András, Csiky Botond, Ferencz Ottília, Gaál Tamás, Gál Helga, Geiszl György, Gortvay Rita, Hercz Tünde, Horváth István Károly, Horváth József, Horváth Zsolt István, Kalmár Béla, Király József, Kisegyházi Attila, Kiss Norbert, Kocsis Mária, Kotnyek Judit, Julcsár Edit, Lelkes András Csaba, Miha Tamás, Molnár István, Molnár Szilárd Sándor, Paál Gyula, Pálfi Beáta, Pávlicz Éva, Peinstingl Éva Mária, Rauschenberger Péter, Rudovics Beáta, Szalay Attila Miklós, Talabér Gyula, Tamás Ferenc, Torhosi Marianna, Tóth Zoltán, Vesely László

 

1985/86

IV. C osztály

Osztályfőnök: Harkány László

Ács László, Balogh József, Bertók Éva, Czotter László, Fenyvesi Rita Szilvia, Fiskovics Béla, Hederics Andrea, Jónás Csaba, Kánnár József, Koncz Enikő, Kovács Berta, Kovács Tímea, Kőfalvi Csilla, Marics István, Márkus István Barnabás, Márkus Judit Ildikó, Mihályi Zsuzsanna, Nagy Bernadett Enikő, Nagy Csaba, Németh Ferenc, Németh Katalin Beáta, Orbán Éva, Perényi Gabriella, Péterfi Judit, Pókecz Attila, Rózsa Ildikó, Salamon Attila Miklós, Serfőző Sándor, Soós Sán dor, Szányi Gábor Sándor, Szücs Róbert, Takács Tamás, Varga Lajos Zsolt, Varga Zsófia, Vaski László, Vincze Attila, Vlaszák Andrea

 

1985/86

IV. D osztály

Osztályfőnök: Homonnayné Hetényi Eszter

Andrasek Beáta, Bagarus Ágnes, Boksay Bernadett, Dabi Imre, Galambos Lívia, Hóbor Gabriella, Horváth Csaba, Horváth József, Kaczeus Ágota, Kapinya Györgyi, Kerék László, Klein Judit, Kocsmár Hajnalka, Kovács Terézia, Kovács Tímea, Májer Anita, Mátés Valéria, Méhes Judit, Mércz Rita, Milassin Tamás, Molnár Ferenc, Németh Andrea, Németh Mária, Ódor László, Proszenyák Péter, Reizner Marianna, Schmidt Beáta, Simon Ágnes, Simonka Ágota, Szabó Dénes, Szabó Éva, Szalai Rita, Takács Ildikó, Tamás Judit, Tálosi Péter, Tóth Mária

 

1985/86

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Brand Béláné

Albert Anna Mária, Báder Éva, Bella Katalin, Boros Ildikó, Dukai Beáta Mária, Gyana Erika, Harangozó Zita, Horváth Andrea, Horváth Anna, Horváth Edit, Horváth Katalin, Jáger Edit, Kápolnás Katalin, Kovács Ágnes, Kovács Klára, Kulcsár Gabriella, Láng Gabriella, Lőrincz Éva Andrea, Medgyes Ilona, Mészáros Tímea, Nagy Gyöngyi, Nagy Ildikó, Németh Gyöngyi, Pálmai Valéria, Pintér Mária, Póczak Tímea, Rákhely Erzsébet, Segesdi Edit Teréz, Sipos Marianna, Stróbl Andrea Zsuzsanna, Szabó Andrea, Tarnai Rita Cecília, Varga Tünde Tímea, Zalán Erika Ágnes

 

1986/87

IV. A osztály

Osztályfőnök: Szalay Istvánné

Arany Virág, Bakonyi Rita, Balogh Attila, Basa Gábor, Bencsik István, Bocskor Tünde, Bolla István, Böröcz Beáta, Csalavári Rita, Dávidovics Anikó, Erőss Borbála, Fazekas Andrea, Fekete Lívia, Gerő Sándor, Hajas Tamás, Háncs Gábor, Hoffmann Éva, Kálmán Éva, Kánnár Gabriella, Kócs Marianna, Kunics Judit, Müller Valéria, Németh Balázs, Németh Zsuzsanna, Pókecz Kovács Attila, Pordán Gabriella, Sári János, Spingár Péter Ferenc, Stáhl Eszter, Szabó Csaba, Szabó Ildikó, Takács Rita, Vajda Krisztina

 

1986/87

IV. B osztály

Osztályfőnök: Remeteiné Ernszt Erika

Antal Andrea, Bánovics László, Bányai Ferenc, Bányász Anikó, Béres Csaba Zoltán, Czinki Tünde, Dancsák Ildikó, Erdélyi Erika, Gaál Richárd, Géczi József, Hajdu Erika, Horváth Attila Péter, Horváth Szilvia, Jónás Andrea, Kárpáti Mónika, Kovács Botond, Kovács Ferenc Zsolt, Krihó Zsuzsanna, Kurucz Attila János, László Erzsébet, Lőrincz Anett Katalin, Marton András István, Megyesi Gábor, Meggyes Zsolt, Millei Zsuzsanna Judit, Orosz Gabriella, Pálfi Csilla, Puklics Barnabás István, Reményi Márta, Sebők Tónde Rita, Szabó Gabriella, Szép Zita, Szigetvári Anikó, Szőke Zoltán, Szukics Balázs, Végh Zoltán

 

1986/87

IV. C osztály

Osztályfőnök: Marton Tiborné

Balazsin Ágnes, Bácskai Erzsébet, Bedi Gyöngyi, Berke József, Böröcz Marietta Katalin, Czimmermann Erzsébet, Domián Károly, Fábián Zsuzsanna, Gaál Zsolt, Hajdu Gabriella, Hazafi Judit, Horváth Mónika, Inkvics Zoltán, Karsai András, Király Ágnes, Kovács Ágnes, Kovács Rita, Krasznai Ágota, Lábodi Erika, Lukács Zsuzsanna, Lutár Szilvia, Mánfai Péter, Németh Valéria, Noll Katalin, Papp Zsolt, Pulai Gábor, Radics Tamás, Rákhely Beáta, Solymos Gabriella, Szabó Tamás, Szentes Katalin, Szigetvári Zsolt, Szőke Rita, Tokorcsi Edit, Tóth Tamás, Tóth Zsolt

 

19ö86/87

IV. D osztály

Osztályfőnök: Dr. Szabó Csabáné

Bardócz Péter Pál, Benczik Gábor, Birnbauer Katalin, Büki Tibor, Csizmadia Csilla, Domján Csilla Mária, Ferincz Tamás, Hosszu Katalin, Koller Judit, Kósa László, Kovács Andrea, Kozma Andrea, Miértcz Judit, Németh Judit I., Németh Judit II., Novák Zoltán, Péter Andrea, Rezsek Zsolt, Schmidt Norbert, Spingár László, Steindl Judit, Szabó Szilárd Tamás, Szalai Tibor, Sznopek Erzsébet, Takács Andrea, Tiszai Szilárd, Tóth Krisztina Klára, Varga Klára, Varga Zoltán, Végvári László, Vékási Andrea, Vlasics Mária, Ziegler Tünde Edit

 

1986/87

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Ernyey Zoltánné

Bazsó Gyöngyi, Borgidai Mónika, Büki Teréz, Czirók Edit, Csire Márta, Csondor Zita, Farkas Mónika, Gonda Carmen Anita, Gorsics Mária Magdolna, Hegyi Andrea, Jakupánecz Gyöngyi, Juhász Beáta, Kovacsics Edit, Kovács Gabriella, Kovács Szilvia, Kramarics Erika, Kramarics Zsuzsanna, Kukuruzsnyák Ilona, Lengyel Judit, Makár Csilla Anna, Molnár Ibolya, Molnár Márta, Müller Ibolya, Németh Ildikó, Németh Mária, Oláh Beatrix, Péter Zsuzsanna, Poór Krisztina Melinda, Salamon Ildikó, Szigeti Annamária, Takács Erika, Takács Tünde Zsuzsanna, Timár Orsolya, Tóth Tímea, Török Tünde, Tulok Rita, Varga Mária, Virovecz Ildikó

 

1987/88

IV. A osztály

Osztályfőnök: Gyana Sándorné

Ágoston Mónika, Bali Lívia, Baranyai Magdolna Edit, Benczik Marianna, Berke Zsolt, Bicsák Tímea, Boczkó Éva, Bogdán Zita, Boksay Katalin, Csiky György, Dobó István György, Erőss Dániel, Etler László, Fata József, Fata László, Gál Zsuzsanna, Gerzsenyi Gábor, Ginál Anette, Haszon Andrea Mária, Hegedűs Ferenc, Hoffman Szilvia Veronika, Kardos József, Karsay Kornél, Király Erika, Kristóf Szilvia, Marschner Gusztáv, Melke Attila, Millei Erzsébet, Móger László István, Németh László, Parti Veronika, Spajler Mária, Szabó Márta, Szigeti Szilvia, Tokorcsi Erika, Vörös Tamás

 

1987/88

IV. B osztály

Osztályfőnök: Willmann Zsolt

Ács László, Bedővári Pál, Czoma Éva Zsuzsanna, Dobos Antal Attila, Hajdár Attila, Hildebrand Péter, Kemény Andor Károly, Kohár Tímea, Kolrusz Eszter Zsuzsanna, Kósa Lajos, Kósa Orsolya Veronika, Kretz Anita Zsuzsanna, Kurcz Szilvia, Lenkovics Tamás, Lubics Andrea, Mádé András Károly, Perlényi Henriette, Peterka Zsuzsanna, Rodek Katalin, Sajtos Balázs, Schall krisztina, Scheier Gábor, Schmidt Szabolcs József, Skoda Gabriella, Somos Ptéer, Szabó Ilona Anna, Szakacsits Szabolcs, Szekendi Nóra, Szilajka Krisztina, Szolik Veronika, Tegzes Zsolt Tamás, Tombor Mónika Eszter, Tóth Lásló, Vadas Tamás István, Vadas Zsolt, Varga Attila, Vuk Attila Lajos

 

1987/88

IV. C osztály

Osztályfőnök:Huszárné Mosonyi Éva

Baróti Szilvia, Bécsi Katalin, Brenner Árpád, Dukát Éva, Fitos Adrienne, Gaál László, Horváth Andrea, Jámbor Zsuzsanna, Joó Ildikó, Koller István, Kovács Árpád, Kovács Tamás, Nagy Marianna, Nagy Marianna, Pálfi Tmaás, Plánder Tams, Pusztai Anette, Putics Erika, Róka Katalin, Rutner András, Scheier László, Schmidt Attila, Sipos Anikó, Soós Péter, Szabó Zsolt, Szemerédi József, Tanczenberger Yvette, Tálosi László, Tóth Erika, Tóth Katalin, Tóth László, Tóth Viktória, Törgyekes Szabolcs, Törő József, Vida Csaba

 

1987/88

IV. D osztály

Osztályfőnök: Nagy Emil

Adorján Mária, Bakonyi János, Balogh Dóra, Csiszár Zsuzsanna, Czupi Zsuzsanna, Domján Péter, Fi Zsolt, Fodor Ildikó, Gergely Edit, Gyurkó Judit Tünde, Herceg Hajnalka, Horváth Hilda, Jáger Zsuzsanna, Kiss Balázs Gujdó, Kolonics Judit, Kovács István, Mikó Ildikó, Molnár Andrea, Molnár Melinda Gertrud, Pap Árpád Zsolt, Péter István, Pordán-Horváth Sándor, Rodek Anna, Ruff Tünde, Sabján marianna, Sándor Tibor, Senkó Szilvia, Stockinger Éva, Szabó Mária, Tóth Ferenc, Tóth László, Váradi Gábor, Vargovics Csaba

 

1987/88

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Janzsó Antalné

Balogh Krisztina, Bedenek Andrea, Bocskor Edit, Bódis Szilvia, Bogdán Eszter, Böröcz Ildikó, Csala Annamária, Dervalics Andrea, Gazsi Mária, Halász Anikó, Horváth Lívia, Kárász Györgyi, Kondér Mária, Kovács Beáta Zsuzsanna, Kovács Marianna, Kökényes Gyöngyi, Krémer Ibolya, Laskai Judit, Meilinger Eszter Erzsébet, Méhes Krisztina, Persovits Elvira Márta, Petényi Andrea Krisztina, Plántek Katalin, Sabján Tünde, Schleiner Szilvia, Sebestyén Szilvia, Süle Erika, Szabó Szilvia, Szőke Gyöngyi, Tóth Krisztina, Tóth Rita, Tulézi Marianna, Zsiborás Krisztina

 

1988/89

IV. A osztály

Osztályfőnök: Lehota János

Bukovszki Zita, Czirók Andrea, Elekes Lajos, Erőss Orsolya, Étsy Henriette, Flach Ferenc, Fullér Erika, Hársfalvi Anita, Horváth Csaba, Horváth Ildikó, Horváth Rita, Jakab Andrea, Kalmár István, Kém Eszter, Kiss Rita, Kolozsvári Tímea, Koszorú István, Kuklek Krisztina, Lukács Károly, Marton Veronika, Meiszinger Gabriella, Molnár Bernadett, Páli Tamás, Perlényi Krisztina, Salamon Beatrix, Soós Eszter, Szollár Mária, Tánczos Laura, Táskai Valéria, Tóth Éva, Tóth Rita, Varga Ildikó, Varga Zsolt, Vörös Judit

 

I988/89

IV. B osztály

Osztályfőnök: Dr. Márkus Ferenc

Bogyay Anita, Bolf Attila György, Dénes Imre, Falka Krisztina, Hederics Zita Éva, Hoffer Zoltán, Horváth Ákos, Horváth Andrea, Horváth Gyula, Horváth Tamás Péter, Janzsó Tamás, Kálovics Marianna, Kereskai Péter, Király Endre, Koch Tamás, Kolonics Gyula, Kotnyek Eszter, Kőnigsberger József Károly, Lackner Henriett Szilvia, Lehel Attila, Lehel Szabolcs, Lehota Edit, Lubics György, Makrai Márta, Marton Péter, Mátyás Ágota, Németh Pál Levente, Paulik Balázs Iván, Puklics Edina Piroska, Salamon Csongor, Stefán Judit, Szili László Csaba, Szili Zsuzsanna, Szőke Judit, Tóth Enikő, Tóth Zoltán, Vilmos Ágnes

 

1988/89

IV. C osztály

Osztályfőnök: Bertók Balázs

Antal Anikó Éva, Bazsika Ibolya, Bóka Andrea, Bőhm Tamás, Czotter Sarolta, Domján Attila, Dormán Zsófia Krisztina, Ekler Orsolya, Gyertyánági Péter, Harsányi Zsolt, Hercz Gábor János, Hoffmann Tamás, Horváth Eleonóra Mária, Horváth Ildikó, Horváth Rita, Jártas Ágnes, Kalinics Katalin Hajnalka, Kapitány Anita, Konkolyi Terézia Anna, Kovács Anikó, Kovács Balázs András, Mátrabérci Sándor, Németh Judit, Oláh Attila János, Proszenyák Zoltán, Radics István, Róka Lívia, Salamon Gyöngyi, Siklér Csilla, Simon Rita Anita, Somogyi Jenő, Szabó Szilárd, Tálos Ágnes, Varga Miklós, Vékási Zsolt, Vukics Márta, Zámbó Tamás

 

1988/89

IV. D osztály

Osztályfőnök: Szalay István

Árok Bernadett, Bálint Andrea, Bertók Ferenc, Császár Mónika Marianna, Fábián Júlia Erzsébet, Farda Zoltán, Ferencz Tamás, Herczeg Anikó, Horváth Attila, Horváth Mónika, Horváth Veronika, Horváth Zsuzsanna, Illés Roland, Jónás Dóra, Kiss Rita, Korcsmáros Erika, Kovács Rita Brigitta, Kőműves Rita, Lenner Miklós, Nemes Ibolya Katalin, Németh Katalin, Pap Edina, Pintér Zoltán, Rejtő Attila György, Rodek Anikó Piroska, Simon Tamás, Szabó Gabriella, Szalai Éva, Szalai Katalin, Szigetvári Éva, Tihanyi Csaba, Tóth Viktória Erzsébet, Varga-Tóth Csaba, Virág Edit

 

1988/89

IV. E egészségügyi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Dr. Kovács Károly

Balázs Erzsébet, Baranyai Beáta, Belina Szilvia, Bolla Orsolya, Büki Annamária, Czippán Andrea, Csima Beáta, Fekete Helga, Hadi Ágnes, Jávor Gabriella, Kocfán Ágnes, Kovács Lívia, Krokker Aliz Dóra, Kütsön Szilvia, Lukácsi Szilvia, Marics Katalin, Mészáros Tímea, Németh Zsuzsanna, Pálfi Edina, Scherer Beáta, Szőllősi Ildikó, Tompa Tímea, Tóth Edit, Tóth Katalin, Tóth Krisztina, Tüttő Katalin, Varga Andrea, Varga Erzsébet, Varró Szilvia, Vida Zsuzsanna, Világos Tímea

 

1989/90

IV. A osztály

Osztályfőnök: Cseke István

Bocskor Anita, Czinki Zoltán, Erdélyi Laura, Farkas József, Farkas Katalin, Flumbort Renáta, Hajdú Szabolcs, Horváth Gábor I., Horváth Gábor II., Horváth Krisztina, Kappel Edit, Kormos Gyöngyi, Kóczán Béla, Kónya Emese, Kulik Károly, Lenkovics Izabella, Medvenics Andrea, Merle István, Mészáros Ilona, Nagy Zoltán, Németh Andrea, Németh Miklós, Németh Zsolt, Oláh Tmaás, Péter Erzsébet, Reményi Viola, Sipos Katalin, Surányi Róbert, Szukics Ágnes, Varga Mária

 

1989/90

IV. B osztály

Osztályfőnök: Borók Erzsébet

Árok Zoltán, Balla Zsolt, Barbalics Rita Katalin, Bertók Gabriella, Kisházi Ernő, Koczfán Csaba, Kósa Andrea, Kovács Rita, Kulcsár János, lakner Szilvia, Martinecz Aranka, Mike Veronika, Nagy Attila Balázs, Németh Antal, Pete Anikó, Péterfai János, Péteri Judit, Rada Beáta, Rudolf Sándor, Seregély Zsolt, Skobrics Erika, Stummer Márta, Szabó Anita, Szabó Gabriella, Szabó Rita Marianna, Szalai László, Szeiler Péter, Székelyi Zoltán, Takács Attila, Takáts Virág, Tanczenberger Andrea, Tersztenyák László, Tóth Gabriella, Tulipán Krisztina, Varga László, Varga Tamás, Vida Attila

 

1989/90

IV. C osztály

Osztályfőnök: Kovács Józsefné

Balogh Tibor, Bardócz Gábor, Beck Szilvia, Boda Ildikó, Boros Éva, Brand Ildikó, Csákai Tamás, Csizmadia Hedvig, Csőgör Andrea, Fekete Szilárd, Fenyves Tamás, Fuksz Csaba, Györkös Krisztina, Harsányi Réka, Heinrich Piroska, Horváth Szilárd, Keller Krisztina, Kertész Sándor, Kiss Sándor Dániel, Kovács Zoltán, Kozics Andrea, Ladola József, Lábodi Gyöngyi, Lepp Tünde, Magyar Péter, Marton Tímea, Nagy Gabriella, Némeht Levente, Noll Erzsébet, Sosó Balázs, Szombath Ágnes, Tóth Balázs, Tüske Judit, Vukics Szilárd, Weisz Henrietta, Ginál Dóra

 

1989/90

IV. D osztály

Osztályfőnök: Balogh Antalné

Bakos Éva, Balázs Erika, Bácskai Beáta, Bedi Andrea, Cser Erika, Dobos Márta, Dolmányos Ágnes, Értekes Judit, Fülöp Valter, Hóbor Anikó, Höfle András, Iván Ildkó, Kámán Szilárd, Karmazin András, Komáromi Katalin, Kóbor Béla, Magasdi Zsolt, Major Zsolt, Mihályi József, Nagy Brigitta, Nagy Éva, Németh Anita, Peterka Magdolna, Pintér Szilvia, Rákhely Renáta, Szabó Eszter, Szőke Szilvia Mária, Szűcs Marianna, Takács András Tibor, Varga-Tóth Csilla

 

1989/90

IV. E osztály

Osztályfőnök: Tihanyi Lászlóné

Barabás Rita, Bicskei Ilona, Bogatin Anita, Bognár Veronika, Buzás Tünde, Czigány Edina, Czigány Judit, Csesztregi Katalin, Dobos Anita, Domján Ildikó, Falzer Ágnes, Forró Szilvia, Hermán Szilvia, Horváth Tónde, Horváth Zsuzsanna, Hökkön Szilvia, Koller Mária, Köhler Márta, Kötő Ildikó, Lovrencsics Gyöngyi, Nagy Szilvia, Pál Andrea, Piszmán Elvira, Rácz Andrea, Ritecz Rita, Salamon Andrea, Szabados Tünde, Szakony Erzsébet, Szeghalmi Andrea, Szollár Vera, Tamás Csilla, Tamás Edit, Tislerics Tímea, Tóth Andrea, Turi Tímea, Vincze Szilvia, Virt Judit

 

1990/91

IV. A osztály

Osztályfőnök: dr. Szabó Csabáné

Baján Zsuzsanna, Balázs Ákos, Bán Valér, Bertók Viktória, Csigó Zsófia, Csiky Blanka, Fehér Ede, Gábor Zoltán, Glavák Csaba, Jeszek Mónika, Kósa János, Kovács Anna Veronika, Lenkovits Szilvia, Nagy Edina, Németh Helga, Németh Judit, Novinics Edit, Papp Kornélia, Pető Bernadett, Radics Kornélia, Sifter Éva, Soós Szilvia, Stamfel Andrea, Szabó Katalin, Szörcsök Szandra, Tarsoly Tünde, Tóth Gabriella, Tulok Szilvia, Varga Andrea, Vörös Ferenc

 

1990/91

IV. B osztály

Osztályfőnök: Balogh László

Baglady András, Bartal Mónika Éva, Bánovics Attila, Béres Judit, Bognár Tímea, Bolf Zsuzsanna Andrea, Ekler Krisztina, Fata Rita Ilona, Haraszti Bence, Homonnay Szilárd, Hóbor Péter, Horváth Balázs, Járosi Tmaás, Kállai Lőrinc Szilárd, Kerek Krisztina Judit, Kolonics Bálint, Kovács Bernadett, Lenkovics Mónika, Majoros Szilárd, Mádé Zsolt, Márkus Csaba István, Megyes Attila, Molnár Adrienn, Németh János, Pávlicz Mónika Éva, Póczak Anita, Proszenyák Róbert, Rajnics Péter, Rónay András, Sárvári Gábor, Schall Tamás, Somogyi Gábor Levente, Szollár Márta, Tóth Beáta, Törgyekes Edina, Üst József, Zavadil Tamás

 

1990/91

IV. C osztály

Osztályfőnök: Hetényi Eszter

Balázs Laura, Berkes Judit, Borsos Anita, Csima Ágnes, Décsy Éva, Dékány Beatrix, Gerencsér Ildikó, Gilincsek Lajos Gábor, Horváth Beáta, Horváth Dorottya Réka, Horváth Katalin, Horváth Tibor, Iványi Ákos, Kósa Viktória, Kricsfalussy Ákos, Kulcsár Balázs, Magyar Zsuzsanna, Mátai Mónika, Mohácsi Csilla, Nagy Csaba, Nemes Antónia Irma, Németh György, Peti Dénes, Reményi Attila, Schauta Károly Róbert, Simon Gabriella, Szili Andrea, Takács Tamás, Tóth Attila, Török Sándor Balázs, Vajda Zsolt, Varga Barbara, Vargovics Eszter, Vukics Veronika

 

1990/91

IV. D osztály

Osztályfőnök: Krugné Fehér Magdolna

Buda György, Buza Virág, Fónagy László, Forrai Boglárka, Gáspár Erika, Gozdán Erika, göncz Tünde, Horváth Ágnes, Juhász Gabriella, Koczpek Csaba Zsolt, Málek Judit, Mátés Beáta, Murguly Melinda, Nagy Edina, Németh Dóra Márta, Pap Zsuzsanna, Pásztori Szilárd József, Polacsek Szilárd, Szabó Andrea, Szabó Ervin, Szabó Katalin, Szalai Mónika, Szentgyörgyvári Pál, Tarr Szilvia, Tormássy Réka Eszter, Varga Andrea, Zuggó Gabriella

 

1990/91

IV. E osztály

Osztályfőnök: Ernyey Zoltánné

Andor Mária, Ács Gyula, Czári Angelika, Csitneki Szilvia Ágnes, Decskó Mónika, Dobokai Anita, Hajnal Mónika, Hosszú Veronika, Jakab Mónika, Kele Renáta, Kele Szilvia, Kiskó Izabella Éva, Koronczai Erzsébet Ildikó, Kovács Tünde, Kundár Anita, Major Zsófia, Makár Marianna, Mihályi Helga rita, Mikó Andrea, Mutter Henriette Rita, Néber Piroska, Németh Andrea, Nyakas Izabella, Pásztor Katalin, Sorok Vera, Sólyomi Beáta, Szép Tímda, Temesvári Judit, Tóth Tímea, Varnava Krisztina, Váradi Erika

 

1991/92

IV. A osztály

Osztályfőnök: Mike József

Csepreghy Boglárka, Csizmadia Csaba, Gaál Nóra Éva, Gerő Attila, Gilincsek Gábor, Hegedűs Árpád, Horváth Erzsébet, Horváth Krisztina Helga, Horváth Teréz, Höfle Réka, Jandó Mónika, Jandzsó Mónika, Kiss Annamária, Mátyásy Helga, Mészáros András, Mismás Éva, Nemes Adél, Németh Bernadett, Németh Zita, Olasz Alexandra, Pogány Gergely, Salamon Attila, Solti Gabriella, Talabér Emánuel, Táncsics Tímea, Traub Tamás, Zechner Anita

 

1991/92

IV. B osztály

Osztályfőnök: Harkány László

Bogyay András, Értekes András, Horváth Ágnes, Janzsó Péter, Józsi Mihály Krisztián, Juhász Roland, Kóbor Máté, Kockás Ádám Róbert, Kovács Kinga, Nagy Etelka, Németh Gabriella, Rónay Szabolcs, Sabján Andrea, Schauta Marcell, Sifter Éva, Skoda László, Solty Szilárd, Szabó Anikó, Szabó Szilárd, Szabó Zsolt, Szentes Krisztina, Szládovics Tünde Beáta, Szüreti Gábor, Takács Levente, Tóth Ágoston, Török Tamás, Varga Ágnes, Varga Henrietta, Veit Viktória Gizella, Végh János

 

1991/92

IV. C osztály

Osztályfőnök: Gyana Sándorné

Andrasek Szilárd, Balogh Edit, Berke Szilárd, Bolla Eszter, Borda Anita Mária, Czigány Szilvia, Csatlós Csilla Mónika, Dobó Éva, Gelencsér Judit, Góber László, Hajdú Péter, Horváth Márta, Kiss Krisztina, Kiss Zoltán, Kovács Adrienne, Kun Virág Ágota, Nagy Gábor, Németh Ákos, Németh Dóra, Németh Krisztina, Niklesz Csaba andrás, Radics Péter, Róka Andrea, Rudolf Anetta Gyöngyi, Seiber Márta, Szöllösi Zsuzsanna, Tóth Géza, Vörös Anikó

 

1991/92

IV. D osztály

Osztályfőnök: Marton Tiborné

Bedő Erika, Farkas Katalin, Horváth Anita, Jámbor Tímea, Kardos Eszter, Kálóczi gábor, Kósa Gábor, Kustos Ferenc, Lukcás tünde, Marton Péter, Molnár Zsuzsanna, Novák Andrienne, Novák Anikó, Ruszák Ildikó, Somogyi Nóra, Szalay Annamária, Termecz Marianna, Tóth Marianna, Tuboly Szilárd, Ziegler László

 

1991/92

IV. E osztály

Osztályfőnök: Loncsár Gáborné

Alexandrov Ildikó, Bátor Mónika, Billege Anikó, Bocskor Eleonóra, Bohuss Kornélia, Böjti Gabriella, Csizmadia Réka, Dobos Anita, Farkas Ildikó, Horváth Anikó, Kaczeus Ildikó, Kálovics Szilvia, Kozári Ivett, Lepp Krisztina, Megyeri Hajnalka, Németh Anikó, Németh Mónika, Németh Tibor György, Nyári Tímea, Odrovics Beáta, Palancsa Éva Andrea, Petrekovics Krisztina, Pőcze Anita, Rakos Szilvia Katalin, Sifter Szilvia, Simon Szilvia, Sipos Eszter, Szerdahelyi Nóra, Törgyekes Rita, Török Mária, Vajda Anikó, Varga Krisztina

 

1992/93

IV. A osztály

Osztályfőnök: Fodorné Koller Zsuzsánna

Balázs Katalin, Bali Veronika, Beke Ivett, Béli László Tamás, Dörgönye Barbara, Fischer László, Gáspár Éva, Gerócs Barbara, Gyepes Brigitta, Henger Judit, Horváth Erika, Horváth Zsolt, Kolarics Márta, Lőrincz Orsolya, Mátyás Eszter, Nagy Balázs, Pápai Gyöngyi, Petek Erzsébet, Pécsi Judit, Pókecz Edina, Pölöskey Krisztina, Sipos Carmen, Strazsek Sarolta

 

1992/93

IV. B osztály

Osztályfőnök: Huszárné Mosonyi Éva

Bicsák Orsolya, Cziráki László, Hajnali Henriett, Harangozó Laura, Kovács Ágnes, Kovács Szilvia, Könczöl tibor, Krausz Andrea, Molnár Tamás, Muczer Ildikó, Novotny Gábor, Papp Éva, Ruskó Zsuzsanna, Süle Beatrix, Szántó Regina, Szombath Szabolcs, Tuboly Vanda, Varga Tímea, Vágó Ildikó

 

1992/93

IV. C osztály

Osztályfőnök: Lenner Klára

Angyalosi anett, Böröndi Krisztián, Farkas Ildikó, Fülöp Csaba, Gerencsér Andrea, Hári Zsófia Alíz, Horváth Anikó, Hóbor Tamás, Kovács Ágota, Márffy Beatrix, Mokri Anita Magdolna, Nagy Anita, Nagy Gabriella, Novák Norbert, Pergel Krisztina, Plander Márk, Seláf Lajos, Stejer Tünde, Sütő Pál, Tóth Tímea, Vukics Barbara, Szilágyi Judit

 

1992/93

IV. D osztály

Osztályfőnök: Béres Bálintné

Ács Erzsébet, Bánáti Zsuzsanna, Betlehem József, Buza Barna, Csetei Zsófia, Gelencsér Ildikó, Gérnyi Annamária, Göncz Edina, Horváth Viola Dóra, Jánoki Péter, Kánnár Katalin, Kurucz Róbert István, Kustos Eszter, Küne Edina, László Katalin, Lovrek Eszter. Lukjanov Katalin, Mátés Márta, Méhes Miklós, Mészáros Tünde, Molnár Bernadett, Rajnai Szilvia, Sillinger András, Szegedi Bernadett, Szemerédi István, Takács Ágnes, Trojkó Zsolt, Tóth Krisztina, Varga Anita

 

1992/93

IV. E osztály

Osztályfőnök: Janzsó Antalné

Balázs Mara, Balogh Éva, Bedi Beatrix, Bella Éva, Belső Mária Rita, Böröndi Ágnes, Dolmányos Mónika, Duics Krisztina, Ferk Ildikó, Gellén Melinda, Herczeg Renáta, Hermán Zita, Horváth Katalin, Ildikó, Imre Renáta, Kéméndi Andrea, Király Ágnes, Kispál Mónika, Kuzma Zsuzsanna, Lovretics Erika, Mázsa Renáta, Mercigán Melinda, Mismás Ágnes, Nagy Eszter Nóra, Perlényi Noémi, Sabján Barbara, Simon Anita, Söjtör Barbara, Sümegi Szilvia Anita, Szökrény Szilvia, Tóth Katalin, Torma Tímea, Varga Brigitta, Varga Katalin

 

1992/93

IV. F osztály

Osztályfőnök: dr. Márkus Ferenc

Bányai Héra, Bartal Hajnalka, Bődör Ágnes, Buda Bernadett, Bujtor Tímea, Dervalics Ákos Tamás, Golecz Andrea, Hivekovics Zoltán, Horváth Adrienn, Kisjós Balázs, Kiss Gábor, Lázár Armand, Lelkes Tamás, Lendvai Szabolcs Ferenc, Losonczy Attila, Márkus Rita Barbara, Marton Gábor, Merkly-Bellus Eszter, Opicz Csilla, Papp Gabriella Diána, Péter Katalin, Polgár Dénes, Rohonczi Krisztina, Sebestyén János, Simon Ibolya Edina, Stefán András, Szabó Dóra, Sziva Katalin, Tamás Anikó, Vukics Balázs

 

1992/93

IV. G osztály

Osztályfőnök: Szalay István

Baranyai Anita, Cserepesi Gabriella Katalin, Csöndör Balász, Frenczen Beáta, Gombos Tibor, Horváth Judit Erzsébet, Horváth Krisztina, Kalamász Nikoletta, Kiss Tímea, Köteles Zsolt, Nagy Veronika Bernadett, Nyírő Csilla, Pápai Edit, Petrekovics Ildikó, Salamon Béla, Spollár László Szabolcs, Szabó Katalin, Szalai Gabriella, Szekendi Ádám, Takács Anett, Takács Tímea, Tóth Bernadett, Tüttő Szabolcs, Uzsoki László, Zadravecz Rita

 

1993/94

IV. A osztály

Osztályfőnök: Harkány László

Balassa Diána, Balassa Judit, Balogh Erika, Baranyai Eszter, Bárczi Miklós, Beznicza Henriett, Boda Gabriella, Fekete Ottília, Gazdag Erzsébet, György Erika, Hohl Ildikó, Imrei Katalin, Kalmár András, Kelemen Gabriella, Kukor Noémi, Molnár Gábor, Németh Ágnes, Őry Viktória, Palkó Andrea, Palotás Csongor, Pusztai Szabolcs, Rétfalvi Éva, Rétfalvi Viktória, Sebők Erika, Sümegi Eszter, Szerdahelyi Zsófia, Szi Andrea, Tóth Krisztina, Varga Eszter, Varga Tímea

 

1993/94

IV. B osztály

Osztályfőnök: Piriti János

Adorján András, Balogh Zsuzsanna, Csiszár András, Csordás Noémi, Gáspár Péter, Godena Ildikó, Haraszti Ottília, Hegybíró Emília, Horogh Roland, Horváth Tímea, Jellasics N. Edina, Kápolnár Edina, Kovács Tamás, Kun Hajnalka, Lábodi Anita, Márcz Mária, Márkus Lívia, Miksó Andrea, Pásztor András, Poprádi Zoltán, Sifter Beáta, Solty Roland, Szabó Szilárd, Szalai Tünde, Szilaj Varga Tünde, Takács Gabriella, Takács Tünde, Tóth Andrea, Üst Szilvia, Vámosi Ferenc, Vig Andrienn

 

1993/94

IV. C osztály

Osztályfőnök: Brand Béláné

Almás Piroska Mária, Domina Anikó, Gschvind Anett, Hegyi Andrea, Horváth Balázs, Józsi Csaba Richárd, Kalányos Erika, Kandár tibor, Kaszás Éva Mária, Kém Ildikó, Koczfán Gabriella, Koller Klára Anna, Kovács Andrea, Lakatos Henrietta, Mátrai Tamás Zsolt, Mészáros Bálint, Németh Ildikó, Nith Ferenc, Pamuky Judit Katalin, Povics Noémi, Szabó Csaba, Törő Roland, Ziegler Éva, Zsámár Krisztián

 

1993/94

IV. D osztály

Osztályfőnök: Sinkovicsné Szili Gyöngyi

Bali Krisztina, Dolmányos Diána, Eppel László, Fejes Enikő, Gréger András, Harcz Mónika Krisztina, Kendli Richárd, Kósek Kornél, Kovács Marianna, Kulcsár Beáta, Kurucz Péter, Lepp Klára, Németh Eszter, Orbán Andrea, Ország István, Ölvedi Natália, Porkoláb Ágnes, Schauta Jácint, Scheiber Henriette, Simon Ildikó, Szakács László, Szemerédi Eszter Anna, Szilárd Krisztián, Talabér Attila, Tálosi Tamás, Tulok Edina, Uzsoki Emőke Alexandra, Varga Eszter, Várhelyi Judit Orsika, Vasics Balázs, Véghelyi Tünde

 

1993/94

IV. E osztály

Osztályfőnök: Kovács Józsefné

Baksa Eszter, Balassa Katalin, Bognár Dolli, Boha Andrea, Bukovecz Anikó, Csizmadia Luca, Dér Szandra, Farkas Andrea Mária, Fülöp Erika, Gerő Szandra, Györkös-Tóth Márta, Hajas Viktória, Hegedűs Márta, Horváth Andrea, Illés Brigitta, Illés Julianna, Imre Dorottya Cecília, Juhász Tímea, Kiss Ildikó, Kispál Klára, Kovács Emőke, Mátés Tímea, Mohari Helga, Németh Diána, Németh Márta, Salamon Tünde, Seres Andrea, Simon Réka, Soós Beáta, Soós Judit, Strazsek Borbála, Szabó Tónde, Takács Katalin, Tomori Bernadett, Tóth Alíz, Varga Julianna

 

1993/94

IV. F osztály

Osztályfőnök: Simon József

Bakonyi Pál, Balazsin Mónika, Balogh Péter, Benke Péter, Bogár Judit, Gyimes Magdolna, Hivekovics Ákos, Hoffer András, Jaskó Veronika, Kereskai Eszter, Kuhár Csilla, Kupán Ádám István, Kurcz Szilveszter, Makkor Vera, Marton Péter, Megyes Géza, Muczer Gyöngyi, Németh Csaba, Németh Roland, Pintér Barbara, Solti Oszkár, Straub Péter Frigyes, Szántó Ágnes, Szántó András, Szépligeti Szilvia, Szőke Ferenc, Takács Noémi, Tanczenberger Szilvia, Torma Balázs, Zámbó Annamária

 

1993/94

IV. G osztály

Osztályfőnök: Cseke István

Aradvári Renáta, Ács Tímea, Bános Judit, Béres Virág, Bévárdi Adrienn, Borda Norbert, Böjti Beáta, Czakó János, Darvas Nóra, Dormán István Zoltán, Dömötör Csaba Arnold, Dömötör Károly, Fejes Sándor, Horváth Gábor Balázs, Hosszú Edina, Huszár Ágnes, Kalmár Katalin, Kecskés Viktória, Kesztyüs Andrea, Kovács Balázs, Kovács viktor, Maczkó Katalin, Magyar Eszter, Márton Éva Erika, Mlinarics Eszter, Németh Renáta, Pelesz Lambert, Péteri Miklós, Rajnics Balázs, Rétfalvi Donát, Simonka Rita, Szabó Kornélia, Székely Gábor, Székely Magdolna, Tasnádi Zoltán, Varga János, Varga Sándor, Végh Margit

 

1994/95

IV. A osztály

Osztályfőnök: Lehota János

Andrasek Viktória, Bagó Melinda Éva, Berecz Mónika, Bogár Eszter, Böjti Angéla, Csicsek Ágota, Csigó Nóra, Domsa Ágnes, Gaál Zsófia Anna, Heidekker András, Hideg Krisztina, Horváth Gabriella, Kiss Beáta, Kiss Gelllért Tamás, Kocsis Klára, Koloti Krisztina, Kozma Andrea Katalin, Kutfej Balázs, Magyar Dóra Ilona, Mórocz Attila, Pankasz Cecília, Polgár László, Rideg Anett, Süle Brigitta, Takács Máté, Tóth Vera, Tóth Zita Andrea, Vadász Endre

 

1994/95

IV. B osztály

Osztályfőnök: Veres Mária

Baj Bernadett, Bencsics Beáta, Csöndör Nelli, Fekete Anita, Gyuricza László, Holl Krisztián, Illés Viktória, Kaczeus Edina, Kiss Renáta, Lenkovics Anikó, Litter Tímea, Ludvig Viktor, Mátai Erika, Molnár Szabolcs, Nagy Gábor, Nith András, Papp Krisztina, Spollár Zita, Stagl Renáta, Szilágyi Katalin, Takács Gergely, Takács Kinga, Tóth Tamás, Vándor Melinda, Véghelyi Csilla, Zakócs Veronika

 

1994/95

IV. C osztály

Osztályfőnök: Balogh László

Bánáti József, Böröcz Melinda, Farkas Marietta, Fehér Ádám, Gábor Krisztina, Gerencsér Franciska, Grózner Gábor, Herczeg Anita Henriett, Horogh Alexandra, Illés Balázs, Incze Villő Réka, Király Cintia, Kis Lilla, Kovács Yvette, Kovács Zoltán, Kőszegi Nicoletta, Lakner Kornél, Lukács Gabriella, Matola Tünde Mária, Molnár Izabella, Molnár Magdolna, Pataki Márk, Peszleg Norbert, Scherer Zoltán, Simon Szilvia, Szélig Ágnes, Tóth Andrea Janka, Varga Eszter, Vukics Eszter

 

1994/95

IV. D osztály

Osztályfőnök: dr. Szabó Csabáné

Bakos Gerda, Benke Edit, Busznyák András, Béres Andrea, Dúll Alán, Flach Edina, Gerencsér Gábor, Győri Hajnalka, Harcz Mária, Heffner Zoltán, Horváth Anita, Horváth Csaba, Horváth Eszter, Józsa Szilvia, Kandár Zoltán, Kiss Norbert, Körmendi Viktória, Kövessy Roland, Lakatos Edina, Megyery Pál, Molnár Kálmán, Méhes Mónika, Mészáros Ibolya, Móricz Erzsébet, Papp Eszter, Ribarics Katalin, Róber Eszter, Sipos Judit, Szabó Mónika, Süle Alexandra, Sólyom Krisztián, Tóth Eszter, Újházi Balázs, Varga Attila, Záborszky Alíz, Záborszky Zsófia

 

1994/95

IV. E osztály

Osztályfőnök: Ernyey Zoltánné

Arszin Beatrix, Balazsin Yvett Anikó, Billege Zsuzsanna, Bjelic Katalin Szandra, Böcskey Andrea, Bődör Krisztina, Farkas Alexandra, Hajmási Bernadett, Honti Viktória, Horváth Imelda, Joó Éva, Kassai Veronika, Kovács András József, Kuzma Ibolya, Láng Eszter, Leitgeb Krisztina, Major Mónika, Mihovics Hajnalka, Nagy Anita, Németh Eszter, Németh Melinda, Pirka Ildikó, Sándor Tímea, Seiber Anna, Simon Horváth László, Soós Rita, Szabó Ágnes, Szvetics Veronika, Varga Tímea, Vild Renáta, Visnics Lívia

 

1994/95

IV. F osztály

Osztályfőnök: dr. Pintér Ferenc

Almás Béla, Árok Szabolcs, Baglady Zsófia, Ballun Gergely, Czira Szilárd, Csikfalvi Zsolt, Doktor Eszter, Drégelyi-Kiss Ágota, Gaál Katalin, Hans Katalin, Hóman Zsófia, Horváth Jácint, Horváth Katalin, Horváth Zita, Imre Tímea, Iváncsits András, Janzsó Piroska, Kálmán István, Király Erika, Kisházi Péter, Kopcsándi Andrienn, Kricsfalussy Eszter, Lukács András, Meleg Diána, Merkly-Belus Andrea, Molnár István, Nagy Balázs, Németh Tünde, Németh Veronika, Nink Beáta, Petek István, Pintér Ágnes, Proszenyák Henriett, Rajnics András, Rajnics Viktória, Sámel Mónika

 

1995/1996

IV. A osztály

Ángyán Nóra, Bedő Bernadett, Biharvári Ákos, Boros Mónika, Csicsek Anita, Dénes Helga, Ernszt Ildikó, Farkas Krisztina, Galambos Ildikó, Gecse Orsolya, Gulyás Adrienn, György Enikő, Havasi Márta, Hámori Dávid, Hóbor Anita, Horváth Krisztina, Jászberényi Éva, Kovács Krisztina, Kozma Helga, Molnár Krisztina, Molnár Tímea, Nemesi Nikoletta, Rada Heléna, Rejtő Szabolcs, Szabó Siklódi Lia, Szittár Anett Viktória, Tóth András, Tóth Enikő, Tóth Tihamér, Tuboly Judit, Varga Ágnes, Varga Éva Katalin, Varga Judit

Tanárok: Huszárné Mosonyi Éva osztályfőnök

 

1995/1996

IV. B osztály

Auer Edina Márta, Balázs Renáta, Béli Norbert, Bicsák Eszter, Csizmadia Sára, Dömötör Zsolt, Gilincsek Edgár, Gréger Márk János, György Miklós, Horváth András, Horváth Anita, Horváth Hermina, Imrey Szabolcs, Jancsi Eszer, Kelemen Judit, Kókai István, Major Rita, Miháczi Helga, Molnár Gábor, Prémecz Mónika, Rajnai Beáta, Sipos János, Szalay Adrienn, Tóth Melinda, Török Tamás, Trojkó Krisztina, Varga Zoltán, Végh Andor, Vigh Virág, Vuk Katalin

Tanárok: Homonnayné Hetényi Eszter osztályfőnök

 

1995/1996

IV. C osztály

Árok Alíz, Bagarus Mónika, Balogh Adrienn, Bedő György, Bihari Réka, Bogma Endre, Böde Csaba, Dobó Ágnes, Erőss Júlia, Fitos Tímea, Füzesi Tmaás, Gaál Ákos, Gábris Hajnalka, György Bernadette, Hackler János, Hajdara Szilvia, Kecskés Zsuzsanna, Király Péter, Kobán Mónika, Kovács Csilla, Kristóf Éva, Marton Ildikó, Megyes Zoltán, Molnár Tímea, Mód Gabriella, Nádas Szilvia, Novák Katalin, Rácz Péter, Regős Ené, Rikli Andrea, Szabó András, Takács Eszter, Takács Nóra, Temesi Tímea, Temesvári Péter, Torma László, Tóth Balázs, Varga Beáta, Záborszky Sarolta

Tanárok: Horváth Tamás osztályfőnök

 

1995/1996

IV. D osztály

Andrasek Judit, Ábrahám Judit, Balogh Eszer, Berta Renáta, Bicsák Attila, Bodzai Dorottya, Böjti Lívia, Cziclavicz Gábor, Csöndör Anita, Dézsi Lilla, Dömötör Balázs, Dublecz Imre, Gelencsér Bernadett, Giber Attila, Hegedűs Lívia, Horváth Eszter, Horváth Tünde, Józsa Lívia, Kakucs Petra, Kiefer Henriett, Kiss Ádám, Kotnyek Flóra, Krausz Henriett, Márton Anikó, Németh Ildikó, Németh Krisztián, Németh Krisztina, Ott Szabolcs, Pataki Zsolt, Polay József, Röst Gergely, Sabján Edina, Szabó Imre, Tálos Lajos, Varga Péter

Tanárok: Pécsi László osztályfőnök

 

1995/1996

IV. E osztály

Bánáti Zsombor Barnabás, Budai Henriette Mónika, Bunczom Edina, Gaál Lívia, Grommer Melind, Gyarmati Andrea, Gyergyói Judit, Horváth Gáborné Tóth Hajnalka, Horváth Vilmos, Kém Ildikó, Király Adrienn, Kiss Emese, Komláthy Bernadett, Mester Krisztina, Molnár Veronika, Mózes Ildikó, Nagy Edit, Németh Anita, Ország Annamária, Pintér Eszter, Proszenyák Diána, Sásdi Zsuzsanna, Sebestyén Ivett, Simon Tímea, Skoda Hedvig, Szabó Edina, Szabó Kinga, Szabó Krisztina, Sziva Nikolett, Szlávecz Tímea, Valach Eszter, Varga Veronika, Vellák Eszter, Vid Mónika

Tanárok: Loncsár Gáborné osztályfőnök

 

1996/1997

12. A osztály

Antalics Andrea, Balassa Katalin, Billege Virág, Csapó Gábor, Döme Balázs, Éberling György, Fitos Adrienn, Gajcsi Réka, Göncz Eszter, György Lívia, Horváth Annamária, Katona Gábor, Kultsár Veronika, Milei Dóra, Németh Tamás, Pálfy Réka, Pintér Andrea, Pintér Júlia, Rigó Mariann, Rózsahegyi Edit, Rózsás Péter, Skoda Eszter, Szittár Tímea, Teke Eszter, Tóth Renáta, Ureczky Attila, Végh Zita, Vukics András, Zsálek Henriett

Tanárok: Kovácsné Kiss Anikó osztályfőnök

 

1996/1997

12. B osztály

Békési Tamás, Böröndi Katalin, Cseke István, Csörgits Lajos Imre, Farkas Kornél, Fehér Zsolt, Gecse Gergely, Guzs István, Holló Adrienn, Horváth Annamária, Horváth Beatrix, Kassai Judit Éva, Kovács Szilvia, Krug Renáta, Lancsák Richárd, Lelkes András, Markó András, Megyeri Csaba, Meidl László Csongor, Németh Natália, Novák Eszter, Pankasz Gábor János, Pankasz Szabolcs Géza, Petró Kata, Plánder Ildikó, Rohonczi Viktória Kinga, Sárváry Terézia, Somogyi András, Soós Csaba, Soós Mária, Tóth Katalin, Vajda Szabolcs, Varga Tünde, Vitykó Attila

 

1996/1997

12. C osztály

Adorján Gábor, Ádám Lívia, Bakonyi Adrienn, Baksa Anita, Baksa Annamária, Bányai Nikoletta, Benke Andrea, Bernáth Ildikó, Dervalics Bernadett, Füle Zsófia, Gyarmati René, Horváth Ágnes, Kaszper Dániel, Kovács Tamás, Lukjanov Veronika, Molnár Bertold, Molnár Dóra, Mozsolics Péter, Németh Rita, Pálfi Lívia, Párta Zsuzsanna, Pfeifer Balázs, Póczak Eszter, Pülöskei Bernadett, Szvetics Eszter, Tihanyi Angelika, Tóth Attila, Zóka Kinga

Tanárok: Németh Mária osztályfőnök

 

1996/1997

12. D osztály

Balogh Beáta, Balázs Richárd, Barbalics Tamás, Beke László, Berecz Balázs, Biczó Andrea, Domina Ágnes, Eger Zsolt Tamás, Horváth Csilla, Horváth Márta, Hőbe Gabriella, Imrei György, Kalmár Kornél, Kolonics Veronika, Korcsmár Éva, Kurucz Eszter, Lánczos Krisztina, Macsek Laura, Merkly-Bellus Zsuzsanna, Molnár Tünde, Noll Bálint, Poór Péter, Simonka Dezdemóna, Somogyi Máté István, Varga Katalin, Vida Szilvia, Vittmann Erika, Ziegler Virág

Tanárok: Balogh Antalné osztályfőnök

 

1996/1997

12. E osztály

Dolezsár Henriett Katalin, Farsang Lívia, Felső Tünde, Gazda Ferenc, Gódor Eszter, Gurdán Zsuzsanna, Imrei Marianna, Jobbágy Mónika, Juhász Noémi, Kánnár Katalin, Kiss Eszter, Kovács Anita Erzsébet, Kucsebár Helén, Kuzma László, Lukács Anett, Miskó Rita, Molnár Anita, Nagy Krisztina, Németh Anikó, Nith Annamária, Poór Anita, Sényi Melinda, Szabó Renáta, Szentesi Andrea, Tálos Zsanett, Tóth Ágnes, Tóth Andrea, Vasáros Krisztina

Tanárok: Csekey Monika osztályfőnök

 

1996/1997

12. F osztály

Babati Szabolcs, Bagarus Katalin, Barta Vivien Györgyi, Belasics Katalin, Czoter Balázs, Farkas Anita, Gallai Katalin, Gelencsér Roland, Horváth Miklós, Kaiser Krisztina, Kalász Katalin, Kercsmarics Kinga, Kovács Balázs, Kozma Tamás, Kurta Mátyás, Németh Attila, Pataki Andrea, Pintér Erzsébet Irén, Pós Tamás, Rába Zsófia, Rácz Gábor, Somogyvári Csaba, Somos András, Sziva Vanda, Tarcsai Zsófia Katalin, Vajda Szilvia, Vári Éva Zsuzsanna, Véghelyi Annamária

Tanárok: Varga Ágnes osztályfőnök

 

1997/1998

12. A osztály

Bedő Réka, Benkő Henrietta, Berliner Balázs, Czellecz Tünde, Dusnoki Krisztina, Eisner Katalin, Feiszt Zsófia, Földesi Zoltán, Gaál Mónika, Gősi Georgina Emese, Gyura Eszter, Heim Dóra, Henczler Éva, Horváth Krisztina, Horváth Tünde, Kovács Szabolcs, Kováts Miklós Csaba, Kustán Éva, Majoros Eszter, Mismás Eszter, Németh Zsófia, Orosz József, Pankasz Szilvia, Papócsi Gábor, Proksa Katalin, Simán Adrienn, Tihanyi Balázs, Tollár Edina, Tóth Judit, Tóth Krisztina, Varga Tünde, Zarka Zsuzsanna

Tanárok: Birkner Zoltán osztályfőnök

 

1997/1998

12. B osztály

Adlovits Eszter, Bécsi Péter, Biharvári József, Csete Judit, Dávidovits Zsuzsanna, Erdősi Vanda, Garzó Gábor, Gergelics Zsolt, Horgosi Réka, Horváth András, Horváth Viktória, Johanidesz Éva, Kerekes Zita, Kobán Ildikó, Kovács László, Lnacsák Eszter, Major Marianna, Molnár Márta, Németh Brigitta, Németh Diána, Nyakas Nikoletta, Pados Ivett, Septei Eszter, Simon Szilvia, Szollár Nikolett, Tóth Gábor, Varga Judit, Vörös Noémi

Tanárok: Baloghné Harkány Judit osztályfőnök

 

1997/1998

12. C osztály

Antal Gábor, Arszin Veronika, Berkes Dóra, Czapári Nikolett Mária, Cseke Karolina, Deiszinger Aletta Kata, Galácz Ágnes Éva, Géczi Eszter, Gulyás Eliza, Horváth Nóra Eszter, Jármai Gergő, Király Ágnes, Kiss Mariann Petra, Kovács Balázs, Kovács Krisztián, Kovács Szilárd, Kovácsy Tibor Zoltán, Krampek Zsófia, Lang Róbert, Mialkó Dalma, Molnár András, Nagy Gábor, Pesti Zsófia, Scheiber Katalin, Székely Dávid, Szmodics Tamás, Tóth Péter, Törő Anita, Turi Ágnes, Vuk Péter

Tanárok: Dénes Sándor osztályfőnök

 

1997/1998

12. D osztály

Dervalics Tünde, Dervalits Bálint, Eger Bernadett, Gazdag Gábor, Gregor Judit, Gungl Terézia, Hackler Gábor, Hans György Gergely, Havasi Viktória, Horváth Milán, Jámbor Milán, Kelemen Sándor, Kertész Beáta, Kovács Krisztina, Kuklek Noémi, Kuti Szilvia, Kuzsner Gréta, Marton Barbara, Millei Dániel, Molnár György, Nagy Anett, Nagy Zsolt, Pásztori Bernadett, Proszenyák Milán, Raffai Péter, Szegedi Veronika, Szendrői Zsófia, Tóbel Róbert, Vathy Dóra, Zóka Eszter, Zsoldos Albin, Zsoldos Andrea

Tanárok: Brand Béláné osztályfőnök

 

1997/1998

12. F osztály

Balassa Tamás, Cingul Edina, Fazekas Róbert, Ferenc Anita, Galambos Attila, Gelencsér Edit, Gyapjas Krisztián, Hegedűs Violetta, Horváth Tímea, Jamniczky Zsolt, Jerzsa András, Józsa Csilla, Karakai Norbert, Kasai Erika, Kőműves Mónika, Kriston Csilla, Matus Csilla, Murvay-Buzogány László, Pál Szabina, Plander Péter, Rózsás Anita, Simonka Zsanett, Szabó Eszter, Szabó Henrietta, Szabó Katalin, Szalai Veronika, Sznopek Gabriella, Takács Bálint, Tima Renáta, Zakócs Amália

Tanárok: Simon József osztályfőnök

 

1998/1999

12. A osztály

Bereczki Krisztina, Csik Tímea, Farkas Nikolett, Fischl Jenő, Gál Gábor, Golobics Norbert, Hegedűs György, Horváth Péter, Ignácz Renáta, Iván László, Kelemen Henriett, Kiss Norbert, Kondor Attila, Marton László, Mészáros Gabriella, Mojzner Zsuzsanna, Nagy Renáta, Németh Balázs, Ságvári Roland, Somogyi Nikolett, Szabó Adrienn, Szép Károly, Tamás Melinda, Tóth Andrea, Tóth Katalin, Tóth Norbert, Varga Péter, Varga Tímea

Tanárok: Bertók Éva osztályfőnök

 

1998/1999

12. B osztály

Bagó János, Bencze Attila, Bíró Ildikó, Cserti Csilla, Horváth Márk, Horváth Péter, Hujber Éva, János László, Kanizsai Genovéva, Karácsony Róbert, Kiss Norbert, Kuczogi Veronika, Lakatos Éva, Lévai Orsolya, Lovrencsics Lilla,Marton Balázs, Mikovics Gábor, Millei János, Nagy Klaudia, Páll Eszter, Párta László, Pelesz Alexandra, Radics Virág, Röst János, Ruff Gabriella, Schmidt Szilárd, Simon Imre, Sóstai Zoltán, Szabó Kinga

Tanárok: dr. Pintér Ferenc osztályfőnök

 

1998/1999

12. C osztály

Bagó Dorottya, Balogh Katalin, Behm Andrea, Csíkos Andrea, Földi gábor, Gerencsér Anita, Gyarmati Adrienn, Hóbor Bernadett, Hóman Zoltán, Horváth Lívia Izabella, Horváth Tímea, Jakab Árpád, Jankó Lilla, Király Lívia, Kopcsándi Kitty, Kovács Zsuzsanna, Kreiner Aida, Lakatos Judit, Lantos Viktória, Magyar Szabolcs, Marton Diána, Molnár Eszter, Olasz Erzsébet, Olasz Nóra, Rajnai Anita, Rudolf Aliz Ágnes, Stróber Katalin, Szalai Melinda, Szentgyörgyvölgyi Tamás, Szilágyi Szabolcs, Tóth Tímea, Tüttősi Zoltán

Tanárok: Molnár Levente osztályfőnök

 

1998/1999

12. D osztály

Bacher Mihály, Balogh Tímea, Bátori Gizella, Böjti Bernadett, Cséza Katalin, Csoráds Éva, Farkas Roland, Fodor Zsanett, Hoffer Anett, Horváth József, Horváth Zsolt, Horváth Zsuzsanna, Iváncsics Barnabás, Katona Róbert, Klepács Adrienn, Lajos Mónika, Lakatos András, Márton Szidónia, Nemesi Zsolt, Németh Melinda, Poór Veronika, Sabján Fruzsina, Somogyi Hedvig, Surdi Krisztina, Szabó Andrea, Szabó Enikő, Szőke Szilvia, Tálosi Dániel, Thiravong Nikolett, Timár Veronika, Tóth Ildikó, Turi Tímea, Varga Adrienn, Vincze Zsófia Anna

Tanárok: Piriti János osztályfőnök

 

1998/1999

12. F osztály

Aranyos Imre, Balassa Erzsébet, Balogh Rita, Bencsik Éva, Benkő Anita, Busznyák Veronika, Császár Zsuzsanna, Cserti Zsófia, Éder Éva, Fekete Katalin Viktória, Gerő Zsanett, Ginter Gábor, Horváth Veronika, Ivony Zsófia, Kálovics Dalma, Kenyeres Viktória, Kiss Gergely, Kovács Eszter, Kovács Nikolett, Kurta Gabriella, László Imelda, Máté Viola Rózsa, Mimon Renáta, Nagy Éva, Pál Mónika, Pálmai Krisztina, Pintér Anica, Pirbus Renáta, Plander Norbert György, Tóth Annamária

Tanárok: Györek László osztályfőnök

 

1998/1999

12. G osztály

Andrasek Viktória, Bagó Tamás, Bázár György, Benke Tamás, Farkas Balázs, Ferenc András, Gaál Attila, Harangozó Bettina, Horváth Mónika, Hosszú Róbert, Huszti Bernadett, Kohár Attila, Kovács Péter, Lánczos Jácint, Molnár Gábor, Muzsek Zsófia, Nagy-Bozsoky Péter, Nagy Nikolett, Németh Csaba, Nink Diána, Pataki Balázs, Petrő Vera, Pusztai Katalin, Szamos Dániel Gergely, Szennay Szilárd, Szlávecz Aliz, Tóth Anita, Tóth Tamás, Varga Melinda, Varga Zoltán, Zolcsák György Attila

Tanárok: Erdős Gábor osztályfőnök

 

1999/2000

12. A osztály

Bogár Péter, Borbély Bernadett, Fekete Julianna, Ferencz Ágnes, Gregász Gergő, Gulyás Anikó, Horváth Eszter, Horváth Orsolya, Huszti Andrea, Juhász László, Kalamász Katalin, Kassai Dániel, Kálóczi Irma, Kékesi Zsófia, Lidvin Melinda, Lukács Beáta, Lukács Rita, Marics Veronika, Markács Adrienn, Metz Tímea, Polgári Tamás, Senkó Eleonóra, Sólyom János, Szmodics Marianna, Tóth Dávid

Tanárok: Dr. Hámori Zsoltné osztályfőnök

 

1999/2000

12. B osztály

Bogyay Katalin, Borsody Ákos, Csetneki Attila, Harmath Árpád, Horváth András, Horváth Kornél Béla, Horváth Zsófia, Izsák Milán, Kőszegi Melinda, Kremzner Melinda, Kuzma Mónika, Liess Anna, Maklári Klára Zelma, Marton Zsófia, Matoltsy Réka, Mikó Györgyi, Németh Ádám, Rózsa sándor, Szenny András, Szmerk Anna, Szoliva Gábor, Takács Izolda, Tóth Gergely, Varga Ildikó, Végh Anett

Tanárok: Németh Ferenc osztályfőnök

 

1999/2000

12. C osztály

Baráth Krisztina, Csépes Andrea, Erdős Márton, Éder Annamária, Fehér Zsuzsanna, Fenyvesi Zsófia, Gregor Kinga, Hajnal Petra, Kovács Anita, Lőrincz Beáta, Lukács Andrea, Lukács Viktória, Majoros Benedek, Mezei Tímea, Németh Ákos, Polay Alexandra, Póczak Judit, Rózsás Ildikó, Steiner Barbara, Strényi Zsófia, Szabó Ágnes, Szabó Petra, Varga Eszter, Varjas Nóra, Véghelyi Gabriella, Vincze Adél, Vörös Edina, Vuity Veronika, Weiland Annamária, Zborovszky Zsuzsanna

Tanárok: Horváth Tamás osztályfőnök

 

1999/2000

12. D osztály

Ács Gábor, Bántó Zsófia, Bordás Tímea, Csóri László, Dobos Marianna, Földi Gergely, Hoffer Beáta, Horváth Eszter, Jáger Emma, Kiefer Károly, Kiss Mónika, Koósz Lívia, Kováts István, Kuzsner Laura, Lajos Dóra, Miholcsek Zsuzsanna, Morácz Adrienn, Nyers Boglárka, Polyák Balázs, Popellár Judit, Rajkó Boglárka, Sajni Balázs, Schindberger Marianna, Surdi Mónika, Szabó Zoltán, Szücs Violetta, Törő Bálint, Varga Roland, Váradi István, Véghelyi Kamilla, Vida Krisztina

Tanárok: Knausz Ágnes osztályfőnök

 

1999/2000

12. E osztály

Bedő Nikoletta, Benedek Bálint, Berkes Bernadett, Cszászár Mária, Csikos Anett, Egri Péter, Fritz Tamás, Gondos Eszter, Horváth Zsuzsanna, Izsó Bernadett, Kiss Miklós, Kovács Henrietta, Kovács Mónika, Kulcsár Diána, Major Péter, Nagy Nikolett, Rácz Kamilla, Salamon Anita, Salamon Dóra, Szakos Szilvia, Szilágyi Adrienn, Tihanyi Zsóifa, Torma Adrienn, Varga Orsolya

Tanárok: Kovács Józsefné osztályfőnök

 

1999/2000

12. F osztály

Bolla Bernadett, Boncz Zsuzsanna, Czégény Viktória, Döme Zsuzsanna, Farkas Melinda, Fodor Zsófia, Hári Edit, Hofstädter Anikó, Horváth Anikó, Horváth Éva, Izsák Helga, Kapin Ilona, Koszorú Katalin, Kovács Katalin, Kovács Krisztina, Miklós Eszter, Németh Katalin, Novászky Szabolcs, Orosz Enikő, Papp Kata, Pintér Viola, Rácz Tünde, Süle Oroslya, Szlávik Gabriella, Tarsoly Anett, Tóth Veronika, Tóth Zsófia, Turi Ágnes, Varga Andrea Kincső, Varga Balázs

Tanárok: Pécsi László osztályfőnök

 

1999/2000

12. G osztály

Balassa Gábor, Bálint Xénia, Bányai Andrea, Bencze Dániel Sándor, Bencze Gyula, Deme Gábor, Gál Nikolett, Gál Veronika, Horváth Iván, Horváth Krisztián, Horváth László, Horváth Márton Gergely, Horváth Tamás, Ifcsics Gergő, Jósvai Szilárd, Kiss Ádám, Kiss Judit, Knausz Melinda, Kulik István, Mezei Dávid, Nagy Krisztina, Papp Eszter, Plánder György, Rétlaki Máté, Scheiber Zsolt, Szabó Ágnes, Szügyi Viktor, Tulézi Rita, Vass Péter, Veisz Márta, Vukics Gergely, Zakariás Éva

Tanárok: Pusztai Balázs osztályfőnök

 

2000/2001

12. A osztály

Bakonyi Péter, Bartha Tamás, Benedek Olga, Borbás Máté, Brodarics Judit, Dénes Tünde, Faragó Tamás, Farkas Judit, Farkas Viktor, Gál Tamás, Kálmán Adrienn, Kovács Katalin, Köves Otília, Krampek Márton, Mizsei Károly, Molnár Zoltán, Nyerki Márk, Pesti Gábor, Ruff Ferenc, Somogyi Botond, Steiner Zsolt, Sziva Alexandra, Tiszai Ferenc, Vejer Veronika, Vigh Péter

Tanárok: Fodorné Koller Zsuzsánna osztályfőnök

 

2000/2001

12. B osztály

Bodnár Attila, Boros Krisztián, Borsody Csilla, Borsos Gellért, Butykai Gyula, Dávid Róbert, Dömötörfy András, Farkas Réka, Gerencsér Ágnes, Gondos Mónika, Hatvani László, Horváth Lajos, Horváth Péter, Kovács Edina, Kovács Krisztián, Kókai Máté, Laski Linda, Mojzner Katalin, Molnár Gergely, Németh András, Őry Gergely, Pálovics Klára, Peszleg Erika, Prémecz Anikó, Szabó Melitta, Tóth Ildikó Rita, Varga Károly

Tanárok: Béres Bálintné osztályfőnök

 

2000/2001

12. C osztály

Balázs Attila Tamás, Bodor Henrietta, Csáki Amarilla, Csiszár Mónika, Czinki Krisztina, Eisner Ágota, Fodor Éva, Fülöp Katalin, Giber Juhanna, Gulyás Judit, Gyimesi Andrea, Ilyés Andrea, Jordanics Zsuzsanna, Kaszás Veronika, Kis Dénes, Kiss Balázs, Kustor Zsófia Ágnes, Magyar Balázs, Marton Tímea, Mátyás Eszter, Mészáros Erika, Molnár Annamária, Nemes Anna, Németh Ildikó, Németh Norbert, Németh Zoltán, Patonay Katalin, Pintér Viktória, Prémecz Mária, Tokaji Emília, Tuboly Kinga, Varga Beáta

Tanárok: Dormán Zsófia osztályfőnök

 

2000/2001

12. D osztály

Ács Tibor, Balázs Krisztián, Bálint István, Bán Barbara, Bencsik András, Bencze Viola, Cseke Éva, Csikfalvi Attila, Dobos István, Dolmányos Szilárd, Fadgyas Csaba, Fullér László, Gilicz Máté, Gregor Eszter, Horányi-Névy András, Illés Nóra, Kovács Klaudia, Kovács László, Lakner Bernadett, Lukács József, Mihalicz Katalin, Nagy Krisztián, Paszternák Tamás, Pfeiffer Péter, Plánder Szabina, Schlosser Judit, Simon Veronika, Sipos Gyula, Szantner Bálint, Tihanyi Anita, Tóth Péter, Vass Tamás, Virth Jenő

Tanárok: Erdős Gábor osztályfőnök

 

2000/2001

12. E osztály

Árok Beáta, Babai Elizabeth, Bányai Maja, Bogdán Aranka, Bokronyi Katalin, Csörgits András István, Dávid Tímea, Gáspár Adrienn, Gyuricz Anikó, Harangozó Edina, Hermán Nikolett, Horváth Anett, Horváth Anna, Huszár Elisabeth, Kantó Kinga, Kóré Eszter, Kovács Anett, Kovács Edina, Kovács Nikolett, Kremzner Annamária, Monostori Adrienn, Navracsics Andrea, Németh Gábor, Németh Katalin, Simon Melinda, Somogyi Réka, Soós Bernadett, Szabó Enikő, Szabó Zsófia, Tóth Csaba, Zubály Zita

Tanárok: Loncsár Gáborné osztályfőnök

 

2000/2001

12. F osztály

Balassa Petra, Bartók Dóra, Bartók Judit, Bartos Ágnes, Benkő Dániel, Faludi Petra, Farkas Dóra, Ferenczy Zoltán, Géczi Violetta Éva, Heiszter Balázs, Holló Tímea, Homoki Eszter, Horváth Szabolcs, Hosszú Annamária, Imics Attila, Kövesdi Kristóf, Lakos József, Lancsák Ildikó, Murai Viktória, Nagy Sarolta, Papp Zoltán, Pataki Ádám, Péter Nikolett, Radánovics Melinda, Reményi Gergely István, Ruff Orsolya, Szabó Melinda, Szenta Balázs, Szmodics Mariann, Takács Szabina, Tóth Balázs, Varga Balázs, Varga Nikolett, Vörös Zsolt

Tanárok: Martonné Pálfalvi Katalin

 

2000/2001

12. G osztály

Balassa Annamária, Bálint Dániel, Billege Hajnalka, Borsos Dénes, Csepella Dóra, Cserny Helga, Csordás Bálint, Farkas Károly, Gerencsér Gellért, Györe László, Halasi melinda, Hársfalvi Péter, Herman Anita, Herodek Dávid, Horváth Helén, Imre Anikó, Kálovics Melinda, Kisfürjesi Dénes, Kráncz Zsófia, Merencsics Laura, Németh Éva, Oravecz Edina, Parti András, Plander András, Stejer Nikolett, Szabó Szilárd, Szakony Zsófia, Szentgyörgyvölgyi Eszter, Teleki András, Tóth Eszter

Tanárok: Csekey Monika osztályfőnök

 

2001/2002 12.A

Osztályfőnök: Kőműves Rita

Antal Katalin, Bangó Mariann, Borsodi Laura, Dénes Annamária, Dénes Ferenc, Olubukunola, Ferenczy Tünde, Horváth Viktória, Jármai Noémi Eszter, Kalász Anna, Kaszás Zsolt, Kámán Péter, Kelemen Mária, Keller Hanna, Kincses Henriett, Koros András, Lakatos Andrea Judit, László Zsolt, Matola Szilvia, Molnár Franciska, Mózes Zoltán, Nagy Andrea, Nádor Piroska, Németh Norbert, Novák Péter, Sós Eszter, Steyer Edina, Szabó Virág, Szabados Csaba, Szendrő Balázs, Táborfi Anikó, Újházi Csilla, Varga László

 

2001/2002 12.B

Osztályfőnök: Deregi Lászlóné

Apáthy Borbála, Bagladi Ákos, Beznicza Márk, Bruckner Ágnes, Cserpes Noémi, Dénes Sándor, Deregi László, Einger Gábor, Gaál József Krisztián, Góczi Petra, Hederics Szilvia, Henczi Judit, Hosznyák András, Jánoki Csilla, Jesch Dávid, Kalamár Zsófia, Kiss Zsófia, Kovács Anikó, Lengyák Ildikó Éva, Sallai Orsolya, Spanczér Ilona, Szabó Gergely, Szatmári Stella, Szoliva Ildikó, Tóth Gábor, Tóth Péter, Varga  Szabolcs, Vass Veronika

 

2001/2002 12.C

Osztályfőnök: Simon József

Adlovits Dóra, Berke Korinna, Bocskor Kinga, Boros Barbara, Bálint Péter, Csóri Ildikó, Farkas Eszter, Fehér Judit, Fehér Mária, Gerő Erika, Göncz Ferenc, Hanke Zsófia Adrienn, Harangozó Judit, Ifka Ágnes, Kaj Krisztián, Kaposi Krisztina, Király Andrea, Kobra Barbara, Kovács Réka, Kovács Réka Dóra, Kovács Szilvia, Kőműves Linda, Nováczki Andrea, Nyitrai Alice, Németh Gabriella, Pattermann Katalin, Rédics Tamás, Szmodics Tímea, Talián Eszter, Tarr Ágota, Tuboly Éva, Tálosi Adrienn, Zsobrák Eszter

 

 

2001/2002 12.D

Osztályfőnök: Baloghné Harkány Judit

Alács Enikő, Balázs László, Balla László, Baranyi Gergely, Benke Norbert, Berke Bálint, Bicsák Adrienn, Cseh Eszter, Darvas Gyöngyi, Hederics Petra, Héder Krisztina, Horváth András, Horváth Júlia, Horváth Mihály Géza, Hosszú László, Jakabfi Edina, Kálcsics Veronika, Kis Tóth László, Konkoly Marina, Kreiner László, Krisztián Milán, Magyar Nikolett, Marczinka Péter, Matoltsy Zsolt, Molnár Mihály, Molnár Sándor, Muzsek Júlia, Nagy Gábor, Nagy Imre, Neumajer Gábor, Simon Viktória, Szabó Zsolt, Zsován Noémi

 

2001/2002 12.E

Osztályfőnök: Tislérné Tóth Zsuzsanna

Bánkuti Eszter, Bata Katalin, Bíró Veronika, Bodor Bernadett, Csöndör Enikő, Dominkó Anita, Gájer Edit, Gódor Erika, Gyarmati Csilla, Kaszás Dóra, Kertész Eszter, Kiss Emília, Kovács Katalin, Lakatos Adrienn Judit, Magyar Eszter, Márkus Anita, Márton Norbert, Nándory Dorisz, Noll Natália, Sulyok Judit, Szabó Melinda, Szijártó Veronika, Szokol Krisztina, Tikász Eszter, Tóth Katalin, Tóth Veronika, Varga Katalin

 

2001/2002 12.F

Osztályfőnök: Tüske Judit

Andrasek Éva, Balatonyi Judit Flóra, Balogh Tamás, Beke Margit, Csepella Judit, Csesztregi Zsolt, Dallos Katalin, Gáspár Sándor, Gyurán Nikolett, Horgosi Szabina, Hökkön Hajnalka, Juhász Ágnes Bernadett, Kele Kornélia, Kém Noémi, Kisfürjesi Nóra, Kiss Olívia, Kovács Eszter, Lengyel Hajnalka, Lukovszki Lívia, Marton Lívia, Marton Rajmund, Mihalicz Noémi, Süle Zoltán, Széperdei Renáta, Szili Szabina, Szlávecz Gyöngyi, Szvetics Eufrozina, Tislarics Ivett, Tóth Eszter, Tóth Zoltán, Varga Zoltán, Vörös Balázs, Zadravecz Gréta, Zsoldos Alida

 

 

2001/2002 12.G

Osztályfőnök: Dénes Sándor

Arany Tímea, Baj Gabriella, Balázs Alexandra, Balázs Ferenc, Behm Katalin, Bekő Veronika, Bencze András, Cziráki Melinda, Hederics Szabina, Hofstädter Ákos, Horváth Karolina, Hóbár Eszter, Jeszek Marina, Kardos Csaba, Keserű Melinda, Kígyóssy Zsófia, Kovács Renáta, Mendly Viktória, Molnár Anita, Musztács Nóra, Pásztori Péter, Pintér Anna Fruzsina, Rácz Nikolett, Sándor Zsanett, Tóth András, Tóth Tímea, Tóth Zsuzsanna, Varga Balázs, Varga Mónika, Vass Tímea, Vild Éva, Wegroszta Ágota, Zakócs Ildikó

 

<< vissza

1765 - 2012 BLG ©