2017. augusztus

Varga Laura
  Zsohár Fanni

Öregdiák-nap 2011

A Batthyánys, Landleros, Irányis Öregdiák Egyesület felhívása a 2011-ben érettségi találkozót tartó osztályokhoz!

Tartsátok találkozótokat 2011. június 4-én, a 2. Öregdiák Napon!

Tisztelt Landleros, Batthyánys Öregdiák!

Abban a reményben fordulunk Hozzád, hogy hallottál már arról: tavaly megalakult a Landleros, Batthyánys Öregdiákok Egyesülete. Az Egyesület alapítóinak legfontosabb döntése, hogy minden év június első szombatját Öregdiák Napnak nyilvánította azzal a szándékkal, hogy évente alkalmat biztosítson a Gimnázium egykori diákjainak a nosztalgiázásra, s idővel egyre több jubiláló osztály tartja majd találkozóját ezen a napon.
Az első közös program rendkívül jól sikerült! A délutáni osztályfőnöki órák, közös sportprogramok után közel 300-an (!) fogyasztottuk el a nosztalgia menzavacsorát.
A szervezők idén is sok meglepetéssel készülnek a napra, de a sikerhez az is kell, hogy Ti úgy döntsetek, ezen a napon jöttök össze, ekkor tartjátok az aktuális érettségi találkozót.
Ha még nincs végleges időpontja a találkozónak, vagy ha még lehet módosítani a dátumot, csatlakozzatok a június 4-i Öregdiák Napon ünneplőkhöz!
A Gimnázium Titkárságán vagy a talalkozo@blg.hu jelezhetitek előzetes részvételi szándékotokat legkésőbb április végéig !
Az Öregdiák egyesületről a http://www.blg.hu oldalon találtok bővebb információt.

Balogh László igazgató

Molnár László egyesületi elnök

Ui: lehet, hogy mi az iwiw-en nem találtunk meg mindenkit, akit érinthet levelünk, ezért kérünk, továbbítsad minél több volt diáktársadnak üzenetünket!