Alapítványi bál - 2024

A "Batthyány Középiskoláért" Alapítvány 29. alapítványi bálját 2024. január 20-án, szombaton tartjuk a sormási István Parkhotel báltermében. Érkezés 18:30 és 19:15 között, a bál megnyitására 19:30-kor kerül sor. A bálon fellépnek iskolánk végzős diákjai - joggal nevezhetjük az estét a "Keringők éjszakájának", hiszen három csodálatos keringővel  örvendeztetnek meg bennünket diákjaink. Az est meghívott vendége Kautzky Armand Jászai Mari-díjas színművész.

A báli belépő ára 15 000 Ft, mely megvásárolható iskolánk titkárságán munkaidőben. Szeretettel várjuk az érdeklődőket, s ígérjük, nem fognak csalódni.

És a menüsmiley

Borjúpástétom zöldalma variációkkal

Marha fehérpecsenye vargányás mártással, valamint serrano sonkával, kápiával, sajttal töltött rántott csirkemell sajtos gratin burgonyával és párolt zöldségekkel

Pisztáciás fehércsokoládés krémes

18:30 és 19:15 között várjuk kedves vendégeinket - kérjük, érkezzenek időben, hogy 19:30-kor kezdetét vehesse A BÁL!!

Pályázatok