Alapítványi bál - tájékoztatás

Kedves Szülők, kedves Támogatóink!

 

Bármennyire is szerettük volna, az idei esztendőben sincs lehetőségünk megrendezni hagyományos alapítványi bálunkat a koronavírus-járvány miatt – ez volt az egyetlen felelős döntés, melyet hozhattunk, hiszen nem szeretnénk senkit kizárni a bálról, de gócponttá sem szeretnénk válni.

Itt és most azonban szeretnénk megköszönni minden nagylelkű támogatást, melyet iskolánk és iskolánk alapítványa Önöktől kapott, hiszen ezen felajánlások segítségével tudunk biztosítani diákjaink számára olyan lehetőségeket (tehetséggondozó programokon való részvételt, korszerű oktatási eszközök beszerzését, hátrányos helyzetű tanulóink támogatását…), melyekre egyéb forrás, egyéb anyagi fedezet nincs.

Amennyiben van lehetőségük az idei esztendőben is támogatni alapítványunkat, a „Batthyány Középiskoláért” Alapítványt, úgy nagyon hálásak lennénk. Ezt megtehetik az alapítvány számlájára utalással, illetve a titkárságon 2022. január 21-ig vásárolható támogató jegyek segítségével.

A „Batthyány Középiskoláért” Alapítvány számlaszáma:

11749015- 20030889

Köszönünk minden segítséget, minden jó szándékú együttműködést. Kívánunk Önöknek gondtalan, egészséges új esztendőt!

 

az alapítvány Kuratóriuma és az  Iskolavezetés

 

 

 

Pályázatok