Legújabb versenyeredmények

A tanév ezen szakaszában folyamatosan érkeznek a szebbnél szebb versenyeredmények. Íme egy újabb csokor belőlük!!

Szeretettel gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!

 

Curie Matematika Emlékverseny országos döntő - saját évfolyamon

1. hely - Farkas Péter (10.B) - Lábodi Gyöngyi, Kasztl Csilla

 

Országos történelem tantárgyi verseny 7-8. évfolyamosoknak

12. hely – Huszár Levente (7.A) – Andl Melinda   

 

Kőrösi megyei szövegértő verseny - saját évfolyamon

1. hely – Bekő Viktória (5.A) – Flumbort Ábel

4. hely – Mihovics Míra (5.A) – Flumbort Ábel

5. Milávecz Regina (6.A) – Kovácsné Nemes Adél

8. Witte Lara (6.A) – Kovácsné Nemes Adél

 

Kőrösi idegen nyelvi verseny - saját évfolyamon

Német nyelv

7. évfolyam

2. hely - Szili Bence (Salamonné Lackner Henriett)

8. évfolyam

2. hely - Petényi Csongor (Artner Katalin)

Angol nyelv

5. évfolyam

1. hely – Rózsa Anna (Olasz Nóra)

2. hely - Bárdosi Benett (Kornay Andrea)

 

József Attila megyei versmondó verseny - 7-8. évfolyamosok kategóriája

2. hely – Silló Csongor (8.A) – Nagyné Kőmüves Rita

 

Megyei német nyelvi verseny (9-10. évfolyam)

9/II. kategória

3. hely – Domina Luca (9.A) – Benedekné Stadler Éva

6. hely – Nagy Zsombor (9.B) – Kovács Lívia

7. hely – Rákhely Nóra (9.A) – Benedekné Stadler Éva

10/I. kategória

2. hely – Radics Martin (10.A) – Kovács Lívia

3. hely – Sipos Jázmin (10.A) – Kovács Lívia

10/II. kategória

5. hely – Gerencsér Réka (10.A) – Kovács Lívia

7. hely – Nagy Barnabás (10.A) – Kovács Lívia

10/III. kategória

5. hely – Bakonyi Anna (10.A) – Kovács Lívia

8. hely – Kiss Floransz (10.A) – Kovács Lívia

 

Megyei német nyelvi verseny (7-8. évfolyam)

7. évfolyam

7. hely – Szili Bence (Salamonné Lackner Henriett)

10. hely – Majoros Emese (Salamonné Lackner Henriett)

8. évfolyam

10. hely – Petényi Csongor (Artner Katalin)

 

Megyei angol nyelvi verseny (7-8. évfolyam)

7. évfolyam

7. hely – Horváth Mátyás (Szili Zsuzsanna)

12. hely – Szentgyörgyvölgyi Marcell (Szili Zsuzsanna)

 

Péterfy tanulmányi verseny

Fizika

7. évfolyam

2. hely – Huszár Levente (Bali János)

8. évfolyam

1. hely – Porgányi Emma (Bali János)

Angol nyelv

8. évfolyam

3. hely – Gáspár Simon András (Kornay Andrea)

Német nyelv

7. évfolyam

1. hely – Szili Bence (Salamonné Lackner Henriett)

8. évfolyam

2. hely – Petényi Csongor (Artner Katalin)

 

Varga Tamás Matematikaverseny vármegyei eredmények

7. osztály (8/I. kategória):

1. hely: Szentgyörgyvölgyi Marcell (döntőbe jutott)

3. hely: Gál Benedek (döntőbe jutott)

Felkészítő tanáruk: Lábodi Gyöngyi

 

8. osztály (7/I. kategória):

1. hely: Göntér Jenni Lizandra (döntőbe jutott)

2. hely: Porgányi Emma (döntőbe jutott)

3. hely: Tóth Erik (döntőbe jutott)

7. hely: Bakon Ákos (döntőbe jutott)

9. hely: Ferencz Adrienn (döntőbe jutott)

11. hely: Dancsák Dávid

15. hely: Jankovics Ádám

Felkészítő tanáruk: Erdős Gábor

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei/körzeti forduló eredményei

 

7. osztály:

      1. hely: Gál Benedek (Lábodi Gyöngyi) - döntőbe jutott

      4. hely: Szentgyörgyvölgyi Marcell (Lábodi Gyöngyi)

      8. hely: Huszár Levente (Lábodi Gyöngyi)

Csapatversenyben 1. hely: Gál Benedek, Huszár Levente, Szentgyörgyvölgyi Marcell

 

8. osztály:

1. hely: Göntér Jenni Lizandra (Erdős Gábor)- döntőbe jutott

4. hely: Dancsák Dávid (Erdős Gábor)

5. hely: Ferencz Adrienn (Erdős Gábor)

Csapatversenyben 1. hely: Dancsák Dávid, Ferencz Adrienn, Göntér Jenni Lizandra

 

10. osztály:
            3. hely: Török András (Kasztl Csilla Márta)


11. osztály:

1.hely: Dancsák Dénes (Zsovár Anita, Erdős Gábor)- döntőbe jutott
2. hely: Patard Máté Mathieu (Zsovár Anita, Erdős Gábor)

3. hely: Bátorfi Balázs (Zsovár Anita, Erdős Gábor
Csapatversenyben 1. hely: Bátorfi Balázs , Dancsák Dénes, Patard Máté Mathieu

 

Megyei Matematikaverseny (MATEGYE)

 

5. osztály:

2. hely: Bekő Viktória                                 Felkészítő tanár: Márfi Kornélia

 

6. osztály:

3. hely: Zábrádi Robin Péter                       Felkészítő tanár: Szita Ágnes

 

7. osztály:

 3. hely: Szentgyörgyvölgyi Marcell             Felkészítő tanár: Lábodi Gyöngyi     

 

8. osztály:

1. hely: Tóth Erik                                        Felkészítő tanár: Erdős Gábor

2. hely: Porgányi Emma

3. hely: Göntér Jenni Lizandra

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pályázatok