Országos versenyeredmények

Az elmúlt hétvégén két gyönyörű versenyeredménynek is örülhettünk.

Bolyai Természettudományi Csapatverseny döntőjében 8.A osztályos diákjaink saját kategóriájukban a 4. helyet szerezték meg. A csapat tagjai (a képen balról jobbra): Fata József, Varga Zsuzsa, Ferencz Adrienn, Göntér Jenni Lizandra. Felkészítő tanárok:  Bagarusné Szabó Katalin, Takácsné Róka Katalin, Alexa Mercédesz, Bali János

 

 

A Szabó Szabolcs Vándorkupa döntőjében iskolánk csapata a 7. helyen végzett. A csapat tagjai (a képen balról jobbra): Marczin Zsombor (8.A), Hortobágyi Anna (8.A), Varga Jázmin Nóra (7.A), Huszár Levente (7.A). Felkészítő tanárok: Martonné Pálfalvi Katalin, Bagarusné Szabó Katalin, Csörgicsné Balogh Edit, Takácsné Róka Katalin, Bali János

Szeretettel gratulálunk a diákoknak és felkészítőiknek.

 

 

Pályázatok